Unutma Beni - Fox Tv

anaaam noolcak bu eminenin halii yaw koptu kayışlarıı :S garibim kime saldırcağını şaşırdı. Düğün de düğün diye tutturdu ayy kızlarrr bu eminenin ilişkiye girememe problemini acil çözmesi lazım yoksa adam gidcek elden :S o da bir erkek nihayetinde yanii. O mehtap ta sarıldı şerife filan adamı baştan çıkarmaya çalışıo mübarek ramazanda ayyhh edepsizz hoşşik naniknanik şerif te nasıl koydu lafı şeytansın sen dedi ve çıktı gitti aslanım benimm

ipek bebeğin koluna serumu takmışlar ahh canm yaa kıyamamm zaten alinin de gözlerinden yaş aktı bi iki damla. Yani olan o günahsız yavruya oluyoo :sinifsinif:

ilkay yine çok olgun davrandı helal olsun.

Çok haklısınız kızlar. Rauf yüzde yüz nazanı kullanıyoo. Oha dedim bu bölüm. Nazanı bıraktı yatakta ne o, toplantısı varmışş hadii leen zklava: Ne toplantısı bu sabahın bir kör vakti??

Nermin de garibim kardeşini korumaya çalışıo amaaaaa aşkın gözü kör anacım.

Bu şerifin babasına da artık bişi demiyorum adam oğlu ne derse onu yapıyoo pasiif adam yaa poffff. Baba dediğin vurur yumruğunu masaya geçirir sözünüü, şerif ise parmağında oynatıo hepsiniii

Ya bi senaryo uydurmak geldi içimden

Nazan kuşkulu bir şekilde raufu düşünmektedir. Kendi kendine acaba hata mı yapıyorum diye söylenir. O sırada Rauf gelir nazanın odasına(iş yerindeki) dalgın olduğunu anlar ve hadi dışarı çıkalım biraz açılırsın der. Nazan da iyi olur ben de çok bunalmıştım der. Yaşar kapıyı açar bu sevimli delikafadulden çift arabay biner. Sonra bunlar yemeğe bir yere giderler. Tam o sırada yavuz da sevgilisinin sınavı kazanmadığı için içine girdiği depresyonun farkına varır. Ve hadi bi değişiklk yapalım dışarda yemek yiyelim açılırsın der. Restaurtaaki nazan ve raufun yakınlaşmasına yavuz tanık olur. Yavız o sinirle masadaki bıçağı kapar ve raufun dibinde biter. Tam raufa bıçağı saplıycakkenee nazan bağırırr : "Dur, yapma o senin baban" ve bölüm biter. :hooray:

Ay bu arada yazcaktım az önce unutuum kafamçokkarıştı Tuğçe şimdi sınavı kazanamadı amaa bence aklı varsa ankarada kalsın. Eğer istanbula okumya giderse asuyla yavuz daha da yakınlaşır. Zaten bgunkü bardak kırılmasında anladık biz o yakınlaşmayı. Ben asuyla yavuzu tuğçe ve yavuz çiftinden daha çok yakıştırıyorum.

Adoşun planını bugun net olarak anladık. Adoş aslında sadece torununu istiyo. Yani nazlı da ilkay da hikaye. Zaten nazlıyı niye istesin ki kız namussuz :umursamaz: Bi selçukla bi aliyele töbe töbee şakkıdı iyce namusunu sakız etti

Ay bu arada diziyi izlerken fındık kırıyodum kurabiyeye koymak için. O nazanın fındığın içi kadar kafası olsaydıı raufun ne öküz bi adam olduğunu anlardı ama film işte :lepi:

tabi o zaten çoktan açıklandıkaydirigubbakcemile3
emine herzamanki gibi çok gıcıktı o nasıl ses ya nerden çıkıyo anlamadım valla:roflol:

Abaww laelaelaelaelae Bilmiyodum ben onu Emine nin sesine ve davranışlarına bende gıcık oluyorum halbuki masum masum dursa ya çok tatlı bi kız gözleri pörtlek zaten iyice açmıyo mu çarpasım geliyo ensesine 2 tane :dilcikar:

Ya kızlar bişi sorcam size bu yavuz şimdi küçükken kesin anası olcak nazana sormuştur dimii benm babam nerde diye?? Eeee Nazan çocuğuna babasının adını söylemedi mi? Yani yavuzun nüfus cuzdannda baba adı olarak ne yazıoo eski bölümlerde bununla ilgili muhabbet geçmş mydi? Nazan hiç evlenmedi dimi?? Bi de çocuğun babasını Nermin bilmiyo dimi?:uhm:

Emine gerçek hayatta opera mezunumuş. Facebooktaki sayfasında okudum. Ayyy dinlemek istemezdim yanii kafamçokkarıştı Çok korkunççç delikafadulden

Adoş nasıl da anladı çocuğun hasta olduğunu? Eee ne de olsa iki çocuk buyutmuş nermnden tecrubelii yanii buyrunnnnnnnnn

nazan azmış girdi raufu koynuna emine helal olsun napsın gelen mehtap diyo giden mehtap diyo kız napsın

Şu hikmet baba da açıklasa bildiklerini artık diyorumm. Mehtap aldatmadım hikmet baba sen daha iyi bilirsin diyor. Hikmet baba da gözlerini kaçırıyor var bir hinlik burda. Ama ne olursa olsun yani mehtap aldatmasa da farkeden bişi yok. Çünkü nihai olarak mehtap şeriften sonra evlenmiş. Şerif artık istemez onu bence.

Şerif eminenin vajinusmus problemini yenene kadar destek oluyor gibi görünüyor. Ama yetti artık adam da haklı yani nihayetnde o da bir erkek delikafadulden

Raufa da yuh olsun hakkat. Nerminden intikam almak için nazanla yatıyor. İlkaydan intikam almak için nazanı kullanıyor. Bu nazan da garibim saf saf raufun elinde oyuncak oldu. Ah bi yavuz öğrense bütün bunları bi kopsa kiyamet ahh ahh delikafadulden

Bıktım ya amaaan ali -ilkay çıkmazından. Biraz da dizinin diğer karakterlerine hareket gelsin mesela şeker hala aşık olsun birine :roflol:

emine sıyırdı iyicee:)))))

hepsi çıldırdııııı

anam emine düğün istiyo.kudurdumu ne?

nazan azmış girdi raufu koynuna emine helal olsun napsın gelen mehtap diyo giden mehtap diyo kız napsın

anaaa dün izleyemedim de arkadaş yazmış okudum sağolsun..az çok fikir sahibi oldum..
anammm emoş düğün mü istiyor..şimdi mi aklına gelmiş..tazeliği mi kaldı onun...

adoşun olayını pek anlayamadım..ipek bebeğe ne olmuş ::::::?
nese bugün izleyim..anlayabilirsem..,,
buarada ben de yorum yapayım kısaca..

şerif kesin mehtap ile birlikte olacak..emoşun bu hastalığını bahane edip...ama emoş artık bu olaydan sonra sessiz kalmazsa iyi eder..yaa sen git dul çocuklu sinirli üstüne hapisane kaçkınıyla evlen..sana bir gelinlik bilem giydirmesin...aşk da bir yere kadar..emoşun psikolojisi bosuldu halilye yaklaştırmıyor adamı..bakalım giycek mi

Kız Yavuz'un babası Rauf mu ki delikafadulden

bizce rauftan yani nazan ın ilk tripleri onu gösteriyor..belli de olmaz diyecem ama kesin...

nermin bilmiyor..kimse bilmiyor..nermin sordu rauftan mı diye ama..hayır rauf beni terkedince bunalıma girdim ilk tanıştığıyla yattım dedi...yani günü birlik.sonra hamile kalınca da terketti beni dedi...yanii kimse bilmiyor .yavuzun raufa yakınlaşması nazanı ilk başlarda rahatsız ediyordu...

ancakkkkkk belli ki raufun hiç bir şeyden haberi bile yok..nazanın hamile kaldığnı yavuzun ondan olduğunu bilmiyor..nazanın da bir sırrı var ki ..saklıyor o da çıkar umarım tez vakitte...

Dur ben sana anlatayım tatlım, şimdi bu adoş sabah sabah evden çıktı. Nazlıya gitti, çünkü önceki gün nazlı adoşla aliyi konuşurken görümüştü nazlıyı ben de istemem diyodu adoş o sırada aliye. İşte nazlının evine gitti konuşmak için sen yanlış anladın nazlıcım filan (halbuki doğru anlamıştı) Neyse işte konuştu nazlıyla adoş. O sırada nermin de ipekle ilgileneyimn ben dedi odaya geçti. Sonra adoş ipeki biraz görebilir miyim sonra hemen gidicem dedi. Nazlı da iyi peki ama yalnızca bir-iki dakika dedi. Sonra adoş kucağıma alabilir miyim ipeki dedi. Nermn de de istemeyrek peki dedi. Adoş kucağına alınca dedi ki ay bu çocuğun ateşi mi var filan. Sonra Nermin hemen yanlış anladı işte dedi ki siz bizim çocuğa iyi bakmadığımııı ima ediyorsunuz filan. Adoş da dedi ki yok nermin hanı yanlış anladınız. Nermin dedi ki biz de çocuk büyüttk ateşi olup olmadığını anlarız herhalde. Nazlı da adalet hanım burdan hemen gitseniz iyi olacak dedi.
Adoş giderken nazlıya dedi kii nermn hanım bni yanlış anladı, çocuğun gerçekten atelşi var. Bir de ipekin bi fotoğrafını alabilr miyim dedsine göstermek için dedi. Orda nazlı biraz üzülüdü çünkü sedat ona kötü zamanında destek olan ender kişilerdendi. Tabi getireyim dedi. Sonra adalet gitti. Biraz sonra nermin dedi ki ay haakkaten bu çocuğun ateşi bvar 39a geliyor biraz daha durursak havale geçirecek sonra paldır küldür hastahaneye gittiler. Hastahanede de nermn hemen nazanı aradı işte durumu haber vermek için o sırada da nazan raufun yollattığı kahvaltıyı goturuyor. İşte arkadaşın nasıl oldu dedi? Nazan da hee arkadaşım mı iyi iyi dedi. Halbuki o sırada rauf köpeğinin yatağında haspa delikafadulden İşte çocuk hasta filan hemen geliyorum dedi nazan. Sonra levent geldi hastajaneye hemen ardından rauf geldi. İpek nasıl filan dedi ben bi ilgileneyim dedi o sırada levente kötü kötü baktı. Nazan da ona sırıta sırıta baktı rauf da tek hareket yok. Ondan sonra rauf geldi nerminle nazana dedi ki merak edcek biş yok filna.Sonra nermin nazlının yanına geçti. Rauf da nazanın yanına oturdu. İşte toplantım çıktı gitmek durumunda kaldım filan (yalan soyledi yani) Nazan da dedi ki biraz garipsedim açıkçası her akdın geçceyi yanında geçirdiği adamla güne merhaba demek ister bilmem ne. Slak bu kız ya :bbo: ondan sonra rauf da diyo kii öküzzz yaa mal mal umarım uyandığında kendiniş kötü hissetmemişsindir.
Sonra adalet hanm aradı nazlıyı çocuk iyi mi diye. Nazlı da dedi ki biz hastahanedey ipekğn çok ateşi var. ADoş çok fena oldu. Gitti aliye söyledi. Ali de dediki yalan söyluosunuz ben artık anzlıya guvenmıorum herşeyi yalan onun. Sonra adoş üzgün üzgün otururken ilkay yanına geldi. Adoş ilkayın elini tuttu ilkaycım senden bişi rica edeblt mym aliye soyle kızının yanına gitsin o daha bi beke dedi. Sonra ilkay şirkete gitti aliyi aldı nereye gidios dedi ali. ilkay bişi demedi. Onu hastahaneye götürdü. Çocuğun burda git ve ona sahip çık dedi. Ali de mırın kırın etti sonra gitti. Çocuğu gördü bole minicik ellernde serum vardı. Gözünden bi iki damla yaş aktı nazlı da onu gördü öyle bitti.
:1rolleyes:
Bakalım bu bölüm neler olcak??

evet belliydi nazlı yı öpüceği bakışlarından...bunlar sevgili olsun nazlı da ali yi rahat braksın kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…