üniversite hastanelerinde botox yada dolgu

Volupte

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2012
120
2
Arkadaşlar, üniversite hastanelerinde botox ve dolgu uygulaması yapılıyormuş. Hiç bu konuda bilgisi yada deneyimi olan var mI?? Asistanlarmı yapıyor bu işlemleri?? Fiyatlar nasıl acaba?? Bilgi sahibi arkadaşlar paylaşabilirmi kızlar??

Kızlar bir kişi bile yok mu üniversite hastanelerinde dolgu yada botox yaptıran??

benim bildiğim de yapılıyor annem görmüş yaptırmaya
gelenleri ama ücretsizmi yapılıyor bilmiyorum ama bence
biraz indirimli yapılıyordur çünkü ssk güzelliğe giren tedavileri
pek karşılamıyorya yinede bilemiyorum

Evet universite hastanelerinde de yapılıyor hem botox hem de dolgu
ama aynen muayenehane gibi ücretlendiriliyor
hatta belki muayenehaneye konusmak icin gitseniz ücret ödemezsiniz (tabi öncesorun öyle gidin görüşme için ücret alanlar da var )

universite hastanesinde görüşmeden de ücret alınıyor, sonra doktor ne fiyat verirse onu ödüyorsunuz
elinde ne marka varsa onu yapar
estetiği bilmiyorum, ama dolgu ve botox kesinlikle full ücret ödüyorsunuz yakınlarımdan yaptıranlar oldu
hiç de fiyat farkı yok

Evet universite hastanelerinde de yapılıyor hem botox hem de dolgu
ama aynen muayenehane gibi ücretlendiriliyor
hatta belki muayenehaneye konusmak icin gitseniz ücret ödemezsiniz (tabi öncesorun öyle gidin görüşme için ücret alanlar da var )

universite hastanesinde görüşmeden de ücret alınıyor, sonra doktor ne fiyat verirse onu ödüyorsunuz
elinde ne marka varsa onu yapar
estetiği bilmiyorum, ama dolgu ve botox kesinlikle full ücret ödüyorsunuz yakınlarımdan yaptıranlar oldu
hiç de fiyat farkı yok

Delilacım,
Zaten bende daha sonra telefonla sordum ve uygulama ücreti olduğunu öğrenince senin dediğin gibi düşündüm. Çünkü dolgu malzemesinin fix bir geliş fiyatı var birde uygulama ücreti alınacak, üstüne üstlük uzman olmayan bir asistan yapma ihtimalinide düşünürsek, üç beş kuruş fazla verip özelde yaptırmak daha mantıklı sanki fakat ameliyatlar büyük ihtimalle daha ucuza gelir.

aynen, oralar da özel birer klinik gibi çalışıyor
ve inanmıycaksınız ama bazen bazı fiyatlar dısarıdakinden pahalı olabiliyor

misal dolgu yaptırıcaktım, dandirik bir markada ısrar ettiler (proftu )

ben istemiyorum juvederm yaptırıcam dedim, sinirlendi ve 2 enjektör ürün için benden 1500 tl istedi

juvederm 3 , 600 tl civarı bir ürün.. 900 tl uygulama ücreti istiyordu

yani canın isterse demeye getiriyorlar

diğer dolgularda hep şikayet duyuyorum, ürünü seçme hakkım var

arkadaşlar benim bazı harfler zaman zaman çıkmıyor acele ie yazıyorum, kusura bakmayın

yanlışlık olursa affola

diğer estetik ameliyatlarda da aman dikkatli olun

üniversite hastanesine gidip, profla anlaşan ama ameliyatı birşey bilmeyen asistanlarca yapılan arkadaşlarım oldu, nerden anladık

asimetri vardı, dikiş yerlerinin bazısı düzgün iken bazısını terzi yamağı dikmiş gibi carpuk curpuktu

ve düzeltilme şansı da yok, kaldı ki kabul bile etmemişler hatalarını

gözle görülen şeyi hayır bir hata yok diyip kadını eve yolladılar öğrencisine kobay etti kadını

çok kişiden de duyduk, aman diyorum

X