Umuttepe hastanesi emek doğerde tüp bebek tedavisi görenler

Yaaaaaa

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
17
10
28
Hayırlı akşamlar arkadaşlar umuttepe hastanesi emek beyde tedavi görenler varmı ben emek beyin özeline gitmek istiyorum işlemler nasıl ilerliyor bana tavsiye edebileceğiniz şeyler varmı şuan da randevu alamıyorum bu arada bi kızım var o yüzden raporsuz olucak benm işlemlerim

Özel muayene sekreterliği diye bir yer vardı hastanede gidip bilgi alsanız daha iyi olabilir sizin için.

Özel muayene sekreterliği diye bir yer vardı hastanede gidip bilgi alsanız daha iyi olabilir sizin için.
Evet arayarak da randevu almaya çalışıyorum ama bu ay hasta kabul etmiyormuş doktor bey özeline bekleyene kadar polikliniğee gitsem mi çok kararsızım

Evet arayarak da randevu almaya çalışıyorum ama bu ay hasta kabul etmiyormuş doktor bey özeline bekleyene kadar polikliniğee gitsem mi çok kararsızım
Bence rapor filan olmayacaksa poliklinikle uğraşmayın. Özelden başlayın birazcık daha ilgili olurlar hem.

Çok yoğun olduğu için randevu açılmamış olabilir. Bence sık sık arayın. Özelden gidince süreç hakkında yarıdmcı olurlar. Ben umuttepe de bugün ilk transferimi oldum. Emek Doğer gerçekten işinde iyi. İletişimini seviyorum. Ekibi de ilgili. Umarım hayırlısı olur.

Çok yoğun olduğu için randevu açılmamış olabilir. Bence sık sık arayın. Özelden gidince süreç hakkında yarıdmcı olurlar. Ben umuttepe de bugün ilk transferimi oldum. Emek Doğer gerçekten işinde iyi. İletişimini seviyorum. Ekibi de ilgili. Umarım hayırlısı olur.

Herkese günaydın nasılsınız hanımlar
Bende bir kaç gündür Emek hoca için hastaneyi arıyorum. Fakat bu hafta için randevuları dolu önümüzdeki hafta için arayın diyorlar. Ben normal poliklinik değil özel muayne olacağım için daha erkene randevu alabilir miyim? Bir de Emek hoca nasıl biri sizler onun hastası olduğunuz için soruyorum sakın beni yalnış anlamayın. Benim 7. tüpbebek denemem olacak ve inanın her doktorun kapısına gittiğimde sanki ilk defa başlıyormuşum gibi heyecandan yerimde duramıyorum, ama tedavi sonlanınca da yolun sonuna gelmişim gibi umudumu kaybediyorum. Yaklaşımı, dinleyişi, sohbeti, soru sorduğunuzda cevap veriyormu, psikolojik olarak hastalarına yaklaşımı nasıl. Oradaki çalışanlar yani ekibi nasıl.

Evet ara ara ardıma sonunda randevu aldım 22 sinde ilk muayene ye gittim Aralık sonu başlayacağız inşallah hayırlı olsun inşallah pozitif sonucu alırsın allah yardımcın olsun kaç embriyo transferi oldu

Merhaba bende özel muayene den randevu aldım emek beye geçen hafta gittim gayet ilgili herşeyi tek tek anlattı ben çok memnun kaldım benim ilk deneme olucak nasip se

Yok ben direk özeline aldım polikliniğe gitmedim
günaydın canım özel muayne diyerek açıyorlar telefonu ama hala vermemiş tarihleri. Sen nasıl aldın hangi numaradan arayıp aldın birde canım kusura bakma muayne ücreti ne kadar verdin

Yok ben direk özeline aldım polikliniğe gitmedim
üniversite hastanesinin dışında özel muaynehanesi mi var? Birde sabahtan açılmış randevuları aldım nasip olursa 9 aralık perşembe günü gidicem inşaallah elimdeki bütün testleri tahlilleri tedavi epikrizlerin hepsini götürcem bakalım bana ne diyecek

günaydın canım özel muayne diyerek açıyorlar telefonu ama hala vermemiş tarihleri. Sen nasıl aldın hangi numaradan arayıp aldın birde canım kusura bakma muayne ücreti ne kadar verdin
Evet
Hastanenin içinde canım muayene ücreti 200 TL hakkında hayırlısı olsun ilk defamı tüp bebek yaptırıcaksın

Evet ara ara ardıma sonunda randevu aldım 22 sinde ilk muayene ye gittim Aralık sonu başlayacağız inşallah hayırlı olsun inşallah pozitif sonucu alırsın allah yardımcın olsun kaç embriyo transferi oldu
Biri yüksek kalite biri orta kalite 2 embriyo transferi oldu.

Emek hoca ve ekibi çok iyi. Ben her zaman iletişimini çok beğendim. Özel hastanedeki bir çok doktordan daha iyi. Özel muayene dışında çok göremeyebiliyorsunuz. Ama ondan bilgi almadan kimse size birşey yapmıyor. O konuda içiniz rahat olsun. Her konuda ayrıntılı düşünüyor. Senin psikolojine kadar iniyor diyemem. O yoğunlukta imkansızdır heralde. Özel merkezler bile o kadar ilgilenir mi bilemem. Bence bir kere özel randevu alın görüşün. İçiniz ısınırsa başlayın zaten. Ben öyle yapmıştım.

Evet

Hastanenin içinde canım muayene ücreti 200 TL hakkında hayırlısı olsun ilk defamı tüp bebek yaptırıcaksın
günaydın canım cümlemiz için Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşaallah. Hayır canım bu benim 7. denemem olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…