Umuttepe hastanesi emek doğerde tüp bebek tedavisi görenler

Dün sonunda randevu alabilidim 9 aralık perşembe günü öğleden sonra gidicem. aç mı tok mu gitmem lazım sizler ilk muaynede neler yaşadınız inanın dünden beri içim içime sığmıyor Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşaallah korkuyu çağırmak olumsuz düşünmek istemiyorum bu süre zarfında eğer tedaviye başlayalım derse belki işi de bırakırım.

Dün sonunda randevu alabilidim 9 aralık perşembe günü öğleden sonra gidicem. aç mı tok mu gitmem lazım sizler ilk muaynede neler yaşadınız inanın dünden beri içim içime sığmıyor Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşaallah korkuyu çağırmak olumsuz düşünmek istemiyorum bu süre zarfında eğer tedaviye başlayalım derse belki işi de bırakırım.
Heyecan ve korku duyguları hep var bu süreçte. Aç tok farketmez. İşi bırakma konusuna gelince, eğer sık izin almak sorun olmayacaksa işe devam edin. Bu süreçte evde boş oturup kafada düşünüp durmak daha zor oluyor. Ben pazartesi transfer oldum. Haftaya test yapılacak. İnan işten güçten bu hafta nasıl geçti anlamadım.

Merhaba bende emek hocanın hastasıyım yeni başladık geçen ay
Eşimden kaynakli tüp bebeğe yönlendirildik ilk muanemi oldum takviyeler verdi içiyoruz bı de bende polipler çıktı usgdesinde ameliyat olcam şimdi regl dönemimi bekliyorum ameliyat günü almak için sonrasında hemen tupbebege baslicaz doktoru sevdim bende ekibi de yanında doktor vardı bayan o da ilgiliydi inşallah bende pozitif sonuç görürüm
Hatta nezle oldim sırf anestezide sorun çıkmasın diye doktora gittim iyileştim şükür şimdi de sinuzit baslsid antibiyotik iciyorm regl olunca gunnalicaz insallah
Benm ilk tecrübe umarım güzel geçer bana da dua edin

Acaba yaşınız kaç tı ilk deneme de 2 embriyo olabilmesi için yaş sınırı var diye biliyorum bende ay sonu başlayacağım inşallah
Yaşım 32. Ben tek embriyo transferi bekliyordum. Ama 2 tane yapsın da isterdim açıkçası. Neden 2 taneye karar verdi bilmiyorum ama belki de kısmet olan bu olacak😊

Yaşım 32. Ben tek embriyo transferi bekliyordum. Ama 2 tane yapsın da isterdim açıkçası. Neden 2 taneye karar verdi bilmiyorum ama belki de kısmet olan bu olacak😊
Hakkında hayırlısı olsun bakarsın bebişlerin 2 side tutar ☺️ bende 25 yaşındayım 2 embriyo transferi olsun isterim ikizlerim olsun ayy konuştukça heyecan lanıyorum rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Bende emek hocada pozitif aldım bugün trasferimin 16. Günü
Benim bugün 6. Günüm daha teste var. Kasık ve bel ağrılarım artıyor sanki. Olumsuz bişey mi acaba. Bir de tutunma kanaması falan diyorlar ben de hiçbirşey olmadı. Test günüm gelseydi valla zaman ilerledikçe beklemek daha da zor oluyor.

Bende yarın Umuttepe ye cikiyorum
Regl oldum bugün anestesi den onay alıp doktordan ameliyat günü Alicam
Duaa edin bana da. Umarım burda. Bol bebisli umut bebeklerimiz olur. 😘😍

Benim bugün 6. Günüm daha teste var. Kasık ve bel ağrılarım artıyor sanki. Olumsuz bişey mi acaba. Bir de tutunma kanaması falan diyorlar ben de hiçbirşey olmadı. Test günüm gelseydi valla zaman ilerledikçe beklemek daha da zor oluyor.
Bende tutunma kanaması herhangi bi lekelenme olmadı, kaşık ve bel ağrısını transferden 3. Günden beri yaşadım

Kızlar 9 aralık perşembe günü test günüm. Zaten bel ve kasık ağrılarım vardı transferden 3. Günden beri. Bugün sancım daha çok oldu. O kadar moralim bozuk ki. Sanırım adet olcam. Ağlamaktan kahroldum. :KK43:

Kızlar 9 aralık perşembe günü test günüm. Zaten bel ve kasık ağrılarım vardı transferden 3. Günden beri. Bugün sancım daha çok oldu. O kadar moralim bozuk ki. Sanırım adet olcam. Ağlamaktan kahroldum. :KK43:
Canm öyle yapma elbet uzulucez zor bı süreçten geçiyoruz kolay değil
Ama vardır bı hayr de eger regl olursan da
Tedavi olmadan da olmuyordu öyle düşün. Ama şimdi bı umudumuz var bı yöntem var hayirlisysa versin rabbim hepimize

X