Umutsuzluğa Yer Yok !

Çok teşekkür ederim.benim 14 haftalık olan da kahverengi lekelerme oldu gittim kalbinin durduğunu ve son iki hafta gelişmediğini söylediler.ilk olduğu için araştırmadım.ikincisinde ise doktor 8+5de göremedi 6.haftada gelişcekmiş ama gelişmemiş dedi.ondan parça gönderdik 47 kromozom anomalisi çıktı.raslantısal denildi.ama genetik testi,rahîm görüntülenmesi,ommün sistemine bakılması falan denildi.sizinde 2 kaybınız oldu dimi yanlış hatırlamıyorsam

Evet benim de 2. kaybım. Çok küçük olduğu için çalışılmaz denildi yine kromozom anomalisi açısından değerlendirilmeyecek. 2 sağlıklı çocuğum var o yüzden pıhtılaşma konusunu da önemsemedi doktor ama belki de vardır öyle bir sorun çünkü onlar da zamanında doğmalarına rağmen 2.5 kilo doğmuşlardı. O zaman yaşım gençti 22 ve 24 yaşlarında doğum yaptım. Şimdi 35 yaşındayım belki yaşla beraber ilerleyen bir sorun olmuştur diye düşünüyorum. Kürtajı dün oldum kontrole gittiğimde pıhtılaşma konusunu tekrar açacağım bakalım.
Sizin test yaptırmanız çok iyi olmuş en azından aklınızda kalmaz neden düştü diye düşünmek de yorucu.

Çok geçmiş olsun.Allah bağışlasın çocuklarınızı.eğer tekrar düşüncekseniz bencede yaptırın pıhtılaşma testini.ben yaptırdım bişe çıkmadı.benim yaşım 37 o yüzden çok sabırsızım bu konuda yaş ilerledikçe tabi risk artıyor .ama zaten geç ewlendm yapcak bişe yok.genetik testi yapmak istiyorum bu konuda bi bilginiz warmi?

Çok geçmiş olsun.Allah bağışlasın çocuklarınızı.eğer tekrar düşüncekseniz bencede yaptırın pıhtılaşma testini.ben yaptırdım bişe çıkmadı.benim yaşım 37 o yüzden çok sabırsızım bu konuda yaş ilerledikçe tabi risk artıyor .ama zaten geç ewlendm yapcak bişe yok.genetik testi yapmak istiyorum bu konuda bi bilginiz warmi

Amin çok teşekkür ederim. Genetik test konusunda hiç bilgim yok perinatoloji diye bir bölüm var galiba, başvurdunuz mu hiç? 35 yaş üstü gebelikler için, tekrarlayan düşük durumlarında vs ilgileniyorlarmış. Belki daha detaylı tetkik yaptırma şansınız olur. Hangi şehirdesiniz bilmiyorum geçen gün İstanbul’da Çamlıca medipolde görmüştüm.
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin gönlünüze göre versin inşallah. Dualarıma katacağım sizi de

Çok çok sağolun.çok iyi bi kalbiniz var.inşaallah güzellikler hayatınızda olsun hepben almanyada yaşıyorum.burda sadece pıhtılaşma testini yaptım.şimdi genetik için uğraşıyorum.siz genetik yaptırmayı düşünüyomusunuz?aslında biyerde okumuştum.pıhtılaşma olsa bütün hamilelik düşükle sonuçlanıyormuş .bence bi doktora sorun öyleyse yapmanıza gerek kalmaz genetik testi yaparsınız.tabi en doğrusunu yine siz bilirsiniz.

Genetik testten hiç söz etmedi doktor 2 düşük olduğu için tekrar düşünürsen sulandırıcı kullanmanı öneririm dedi sadece. Belki perinatolojiye de giderim sonra şu an tam net değil düşüncelerim. Çok heveslenmiştik ama nasip değilmiş inşallah sağlıkla hayırla hayırlı zamanda olur hepimiz için

Anladımamin inşaallah hayırlısı hepimiz için

Canım benim Allah sağlıkla
Canım benim o kadar Umut doldurdun ki içimi Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı sağlıkla doğum yapmayı nasip etsin maşallah bende çatlatma ignesi vuruldum 16 nisanda bugün iğnenin 16. Günündeyim ama adet olmadım ve hiç akıntım yok kup kuruyum benide en çok bu durumda üzen ben regl olmadan 1 2 gün önce akıntı sıfır kuru olurum sonra regl olurum şimdide aynı bu yüzden moralim bozuk seninde oylemiydi

Canım inanır mısın ben o kadar kuruydum ki bir damla akntım yoktu. Ama hamileydim şuan 18+5 im ve daha yeni yeni akntılarım başladı

Canım inanır mısın ben o kadar kuruydum ki bir damla akntım yoktu. Ama hamileydim şuan 18+5 im ve daha yeni yeni akntılarım başladı
Canım benim çok teşekkür ederim ama bugün doktora yazdım bana adet olana kadar progesterona devam et demişti burda geciktirdigini okudum dün kullanmadım bıraktım adeti geciktiriyomus doktor bırak dedi 10 gün adet olmazsan test ver dedi ama olucam umudum gitti zaten hepten goguslerimde sis değil acımıyor akıntı hala yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…