Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

merhaba kızlar günaydın valla bende o iğnelerden çok çekmiştim çok acıtıyor ve morarıyor ama ne yapalım mucizemiz olsun yeterki herşey feda bi zaman sonra acıtmıyor iğneler ben iğnelerimi vurulunca bu son diyordum ilk ve son olacak sabret diyordum kendi kendime ama malesef son değilmiş rabbim inşallah ikincisinde yardımcımız olur
benim kociş şimdide evicap almış eczaneden onu içiyor yakında emre beye gidecek son durumu nedir diye bakalım kısmet
htcy canım nasılsın ağrın varmı bebişlerin sıkı sııkı tutunur inşallah

sağol canım iyiyim Allaha şükür arada bi küçük ağrılar giriyo onun dışında bi değişiklik yok inşallah ikiside tutununurlar sıkı sıkı ben çok ümitliyim ama bakalım hayırlısı.inş. senindende 2. denemende hayırlısıyla olur inş.

sağol canım iyiyim Allaha şükür arada bi küçük ağrılar giriyo onun dışında bi değişiklik yok inşallah ikiside tutununurlar sıkı sıkı ben çok ümitliyim ama bakalım hayırlısı.inş. senindende 2. denemende hayırlısıyla olur inş.

Allah hayırlı sonuçlar nasip etsin umut forum dada yazıyordunuz sanırım

:KK14:bende adet oldum yarın gidicem ve ağrım var doktor sıkışmadıkça hap alma dedi ve minoset içebilirmişim sadece yada parol offf çok ağrıyo ama hiç bişi almıcam bebişim için...

hadi hayrlı olsun adet olmuşsun bende bugun ilk ignemi vuruldum cok bastmiş sıra sende hadi bakalım :KK66:

Slm kizlar nasilsiniz ben en son buraya randovum oldugunu yazmistim, ve tam randovu gunu adetim basladi ilk gun muayene oldum bugun testler yapildi ve ben bugun igneye basladim kendi kendime vurdum :). Esiminde yarin yada bugun diyim :) emre beyde randovusu var bakalim o ne zaman dicek micro tese icin buyuk ihtimalle sali olur insallah sperm bulunur . Deryabel canim yasemin hanima kk nin uyesi oldugumu soyledim ama seni sormamistim , dogrusuda icimden cok gecti aceba burdamidir diye :). Sonumuz insallah hayirli olur dilegimize kavusuruz

sağol canım duan kabul olur inş. Rabbim cümlemize hayırlısını versin benim 4. denemem diğer 3 hep başarısızdı ondan bu arada yaşımda 30.
4.deneme diye mi 2 oldu ..yaşın gen.ç çünkü..haydi hayırlısı inşallah...

aaaa..canım neden 2 embriyo transfer edildi ??? kaç yaşındasın ki sen ????

şeker şey düşünsene 2si birden tutuyormuş :)) allahtan 1 isterken 2 tane bebişin olcak ...haydi inşallah biri kız biri erkek olur :)) inşallah seninledirler...
hcg gününü bekliyorzzz tatlım . bok istirahat...ananas ye... dut kurusu ,ceviz ,badem ye.. bol bol su içi...kabız kalma... öksürme ..kasma yorma kendini..

allah yardım etsin ..

30 yaşındayım ama bu benim 4. denemem o yüzden 2 tane transfer edildi bu arada yazdıkların çok hoşuma gittim inş. öyle olurlar bende çok isterim 1 kız 1 erkek süper olur ama en önemli hayırlı ve sağlıklı olmaları tabikide. bu tedavide çok daha rahatım vede umutluyum inş. umutlarım(umutlarımız) boşa çıkmaz Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.canım ya çok mutlu oldum yazdıklarından dolayı sanki gerçekleşmişler gibi inş Rabim seninde yüzünü güldürür.
amin canım inşallahhhhhhhhh

eklentiniz için teşekkürler sizin durumunuz nedir şimdi hamile felanmısınız?yoksa tedavi surecindemisiniz?
rica ederim.. bende adet görmeyi bekliyorummm ama sen hızlı çıktın ben hala bekliyorummmmmm

hala gelmedi kırmızılar yaaa yollarını gözlüyoruz ya ondan gelmiolar :KK5:
benim hala gelmedi ağlıcaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm

bende senn gibi adet bekllyorum normalde olsa adet olmayım diye dua ederdim şimdide dort gozle adet beklkyoz naza cekiyo kendini:KK1:

ben farlutal bile kullandım hala gelmediiiiiiiiiiiiiiii delircem yaaaaaaaaaaaaaaa.

arkdşlr ben bişey ogrenmk istiyom tup bebek tedavisi gorenlerden bu adette başlayan igneler varmışya onlar 50 60 tane felanmı herkes cok diyo bukadr cokmu acaba kac tane toplamda igne olucam:18:
ben ilaçlarımı aldım . . . 4 farklı iğne var. transfer öncesi ve sonrası sırayla ve farklı dozlarla vuruluyorsun... hepsi göbekten iğnelerin...

vallahi canım ben de tam bilmyorm ama etraftan ignelrn morarttıgını felan soyluyolr demkki cok igne olunuyoki ole diyolar bende anlamadım ne kadr igne olucaz ben bugun adet oldum yarın cagırdılr merkeze ilk ignemi olucam yarın sorucam kac igne olunacagını yazarım

Sıkıntıdan mı bilinmez çok erken adet gördüm

Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallahhh

Sen ne zaman adet göreceksin ?

ben hala adet olamadım...bende bekliyorum...farlutal kullandım ama hala yok ..pazara kadar beklicem gelmezse pzt doktora gidicem öyle dedi yasemin hnm .....

donmuş transfer ucretlerını bılıyorsanız paylaşırmısınız bırde kurtaj ucretını bılenlerden rıca edıyorum lutfen

tatlım sen iyimisin??kürtaj falan hayırdır neden soruyorsun? bi terslik mi var???? dondurulmuşlar 1000 tl demişlerdi geçtiğimiz mayısda bize.. 250 euro falanda sperm yıkama işlemiydi işte 1500e geliyooo

deerya nerdesin canım naptın rapor işini hastalandınmı nerelerdesin?
yawrumm raporu ben 12 ocakta aldım yaa... ilaçlarımı da aldım...adet olmayı bekliyorummmmm...hepiniz benden evvel başladınız walla maşşalahh... ben kaldımm :KK43:((

Slm kizlar nasilsiniz ben en son buraya randovum oldugunu yazmistim, ve tam randovu gunu adetim basladi ilk gun muayene oldum bugun testler yapildi ve ben bugun igneye basladim kendi kendime vurdum :). Esiminde yarin yada bugun diyim :) emre beyde randovusu var bakalim o ne zaman dicek micro tese icin buyuk ihtimalle sali olur insallah sperm bulunur . Deryabel canim yasemin hanima kk nin uyesi oldugumu soyledim ama seni sormamistim , dogrusuda icimden cok gecti aceba burdamidir diye :). Sonumuz insallah hayirli olur dilegimize kavusuruz

aa keşke sorsaydınnnnnnnnnnn... allah yardımcın olsun..başladın sende bak..ben adet olmayı bekliyorummmmm

Evet canim sonunda basladim bende , senin adetinde gecikmemi oldu falutal kullanmisin onu ne kadar ve gunde kac kez aldin ilac ne zaman bittide hala bekliyosun , bende ayni ilactan kullandim yani progesteron tam bitirdikten 3.gun sonra adet gordum randevu gunumde :)

deryaberil olursun bugun yarn benm adetm normlde bir gun dahi şaşmazdı ama bu ay 4 gun gecklmel oldum demekki heyecandan korkudanmıdır nedr gecikiyo sabret sennde gelr elbet olursan yazarsın hoşçkl

amin canım inşallahhhhhhhhh

rica ederim.. bende adet görmeyi bekliyorummm ama sen hızlı çıktın ben hala bekliyorummmmmm

benim hala gelmedi ağlıcaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm

ben farlutal bile kullandım hala gelmediiiiiiiiiiiiiiii delircem yaaaaaaaaaaaaaaa.

ben ilaçlarımı aldım . . . 4 farklı iğne var. transfer öncesi ve sonrası sırayla ve farklı dozlarla vuruluyorsun... hepsi göbekten iğnelerin...

ben hala adet olamadım...bende bekliyorum...farlutal kullandım ama hala yok ..pazara kadar beklicem gelmezse pzt doktora gidicem öyle dedi yasemin hnm .....

tatlım sen iyimisin??kürtaj falan hayırdır neden soruyorsun? bi terslik mi var???? dondurulmuşlar 1000 tl demişlerdi geçtiğimiz mayısda bize.. 250 euro falanda sperm yıkama işlemiydi işte 1500e geliyooo

yawrumm raporu ben 12 ocakta aldım yaa... ilaçlarımı da aldım...adet olmayı bekliyorummmmm...hepiniz benden evvel başladınız walla maşşalahh... ben kaldımm :KK43:((

aa keşke sorsaydınnnnnnnnnnn... allah yardımcın olsun..başladın sende bak..ben adet olmayı bekliyorummmmm

Merhaba ben geçn ay ilk denememı yaptırmıştım kımyasal gebelık saıyorduk sonucu ama keseye benzer bışey goruldu onun ıcın beklıyorum adet olunca gıtmezsse kurtaj olucam

canım dualarım seninle allah yardımcın olsun güzel haberlerin bekliyorum diğer topiğede yazsana canım tedaviye başladığını...

merahaba kızlar bende umutta tedavi görüyorum drum ulun bey çok memnunum pazartesi günü yumurta toplancak rabbim herkesin yardımcısı olsun...

merahaba kızlar bende umutta tedavi görüyorum drum ulun bey çok memnunum pazartesi günü yumurta toplancak rabbim herkesin yardımcısı olsun...

hadi hakkında hayırlısı canım bende ulun beyn hastasıyım bendede ayın 10 gibi yumurta toplanacak inşallah cok guzel yumurtaların olur inşallah bebişine kavuşursun bu ilk denemen mi?

Arkadaslar pazartesı yumurta toplama gerceklesmıstı.10 yumurta toplandı.6 tanesı olgun cıktı ve 4 tanesı döllendi.esımın 13, kromozunda sekıl bozuklugu oldugundan 4 embrıyo 3.gun pgt ıcın gonderıldı.embrıyolog bugun sabah aradı 2 tanesı saglam cıkmıs embrıyonun ve bugun ogleden sonra ıkı embrıyo transfer edıldi.ıkısıde blastosıtmiş 5.gun.hayırlısı ıle beklıyorum test gunumu artık.dua edın lutfen

Son düzenleme:
hadi hakkında hayırlısı canım bende ulun beyn hastasıyım bendede ayın 10 gibi yumurta toplanacak inşallah cok guzel yumurtaların olur inşallah bebişine kavuşursun bu ilk denemen mi?

canım umutta ilk denemem olcak ama 2.denemedeyim aminn rabbim tüm isteyenleri kavuştursun...

Arkadaslar pazartesı yumurta toplama gerceklesmıstı.10 yumurta toplandı.6 tanesı olgun cıktı ve 4 tanesı döllendi.esımın 13, kromozunda sekıl bozuklugu oldugundan 4 embrıyo 3.gun pgt ıcın gonderıldı.embrıyolog bugun sabah aradı 2 tanesı saglam cıkmıs embrıyonun ve bugun ogleden sonra ıkı embrıyo transfer edıldi.ıkısıde blastosıtmiş 5.gun.hayırlısı ıle beklıyorum test gunumu artık.dua edın lutfen

canımm rabbim emeklerini boşa çıkarmasınn inşallahh tutunurlar sana ikizin olur inşallahhhhhhhhhh :KK49: :KK49:

Canım hayırlı olsun İnşallah hamile olduğun haberini de alırız Şubat ayında bu topik şenlenecek galiba Şubat ayında sonucunu bekleyen çok kişi var Allahım inşallah emeklerimizi boşa çıkarmaz Peşpeşe hamileyim haberlerimizi veririz inşallah

Evet canim sonunda basladim bende , senin adetinde gecikmemi oldu falutal kullanmisin onu ne kadar ve gunde kac kez aldin ilac ne zaman bittide hala bekliyosun , bende ayni ilactan kullandim yani progesteron tam bitirdikten 3.gun sonra adet gordum randevu gunumde :)

tatlım farlutal 3x1 kullandım...en yuksek dozda kullandım ama hala olmadım . 25inde bitmişti... 4 gün geçti üstünden hala olmadım . agrı ,şişlik var kanama yok ..walla kısmızı don giydim yine gelmedi :))

deryaberil olursun bugun yarn benm adetm normlde bir gun dahi şaşmazdı ama bu ay 4 gun gecklmel oldum demekki heyecandan korkudanmıdır nedr gecikiyo sabret sennde gelr elbet olursan yazarsın hoşçkl
inşallah tatlım... artık sizler öncü oldunuz.. aşamaları sizlerden öğrencemmm artık ... ben ışık tutacam derken ışık alır oldum :)))

Merhaba ben geçn ay ilk denememı yaptırmıştım kımyasal gebelık saıyorduk sonucu ama keseye benzer bışey goruldu onun ıcın beklıyorum adet olunca gıtmezsse kurtaj olucam
canımcım biliyorumm hamiş listesindesin.. kürtaj falan deyince endişe ettim dün.. haydi inşallah sorun olmaz... inşallah güzel haberler verirsin tatlımmmm....

canım hoşgeldin.. canım çok sevindim..listeye ekleniyorsun derhallll.. allah yardımcın olsun tatlım ..

tatlım ne zor şeyler atlatmışsın ama 2 embiroyon olmuş... şeker 2 tane konulması seninde mi yaşla ilgili yada denemeyle alakalı ...
canım inşallah hayırlısıylaaa ikiz haberi verirsin bizeee:)) dikkat et kendine tamam mııı ???

Canım hayırlı olsun İnşallah hamile olduğun haberini de alırız Şubat ayında bu topik şenlenecek galiba Şubat ayında sonucunu bekleyen çok kişi var Allahım inşallah emeklerimizi boşa çıkarmaz Peşpeşe hamileyim haberlerimizi veririz inşallah

evet fulyaaa şubat ayı epeyy bereketli olcak...gürültülü bi ay olcakkk bebeiş sesleriii .. birde 2şer 2 şer bu ara embriyolarrr:)):))

haydi bakalımm herkese bol şanslar...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---test gününü bekliyor ( umut -tüp ) :nazar:
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp):nazar:
12-sympathique ---- tedavisi başladı (umut-tüp):nazar:
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp) :nazar:
14-sevgi3434--- tedavisi başladı ( umut-tüp ):nazar:
15-nursin1981---hamile ( umut-tüp) :KK49::emir_bebek:
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp):nazar:
17-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp ) :nazar:

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-deryaberil ---( heyet raporunu alıp umut'a koşacak - ocak ) :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-turuncu86---( dondurulmuşlarıyla 2.denemesi- ocak sonu - umut ) :nazar:
13-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
14-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
15-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
16-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
17-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
18-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
19-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
20-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
21-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
22-
23-
24-
25-
26-

kızlarrrr

ben hala adet olmadım .............. bel agrım herşeyyy var ama bir tek kan yok !!! kırmızı don bile giydim yawwww... gene de yok..

kızlar bu arada listeyi düzenledim ..alt listeden 6 kişi yukarıya geçti .. çok iyi yaaa:)) süperrrr.. demekki hamişlerimizzzz artcakkk :)) ohhh ohhh ne güzelllll ... ben biliyordummmmmmmmmmmmm bu liste ugur getirceeeeek diyee..

süperrrrr kızlarrrrr..

enerjinizi yüksek tutun.. hamiişlerrrr bi z bekleyenlere de dua edin yaffff :))

öpücüklerrrrrrrrrrrrrrrrr

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X