Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar bugun ignemn 4. gunu yanlız karnımda şişlik var ve karnımın sagına soluna hafif sancılar giriyo bunu yaşayanınız varmı normal bi durummu acaba benm yumurtalık rezervim cok iyidi korktum bide yumurtalıklarım cok buyumuşmudur diye

canım ağrıların çok normal..zaten bikaçgünde bir gittiğin kontrollerde ölçülüyo ve doz sürekli değişebiliyo...benimda rezervim çok iyiyidi her gidişimde doz azaltılarak gidildi..31 yumurta toplanmıştı zaten baya zorlamıştı beni ama öyle korkulacak bişey yok...içini ferah tut :KK70:

canım ağrıların çok normal..zaten bikaçgünde bir gittiğin kontrollerde ölçülüyo ve doz sürekli değişebiliyo...benimda rezervim çok iyiyidi her gidişimde doz azaltılarak gidildi..31 yumurta toplanmıştı zaten baya zorlamıştı beni ama öyle korkulacak bişey yok...içini ferah tut :KK70:

çok sagol canım koktum bende yarın kontrolum var peki kontrolde kaç yumurtam olmuş soyluyomu doktor canım

çok sagol canım koktum bende yarın kontrolum var peki kontrolde kaç yumurtam olmuş soyluyomu doktor canım

hayır canım kaç yumurta olduğu söylenmiyo sadece en büyük yumurtanın çapı ölçülüyo ona görede doz ayarlaması yapılıyo.. yumurtalar toplandıktan sonra ayrıntılı bilgi veriliyo...

Merhaba Hanmlar, son zamanlarda tüp bebek raporu çıkaran var mı? 35 yaşın altındaki hanımlar için 3 yıllık surenın kalkmış oldugu ve 20 Şubat ta yenı bir yasanın gelecegi söylenmekte.Bilgisi olan var mı acaba? Bir de devlet hastanesinde tüp bebek uygulaması yaptırabiliyor muyuz?

Merhaba arkadaşlşar merak ettiğim bişey var yumurtalar toplanınca spermlerı yumurtalara enjektemı ediyorlar dolenmesı için yanı mıkro mu yapılıyo yoksa kendilerının dollemesımı beklenıo umutta bu bolemı

Merhaba arkadaşlşar merak ettiğim bişey var yumurtalar toplanınca spermlerı yumurtalara enjektemı ediyorlar dolenmesı için yanı mıkro mu yapılıyo yoksa kendilerının dollemesımı beklenıo umutta bu bolemı

Canım Ulun Beyin dediğine göre bütün embriyolar mikro enjeksiyon ile oluşturuluyormuş

hayır canım kaç yumurta olduğu söylenmiyo sadece en büyük yumurtanın çapı ölçülüyo ona görede doz ayarlaması yapılıyo.. yumurtalar toplandıktan sonra ayrıntılı bilgi veriliyo...

hımm anladım canım cok sagol verdigin bilgiler için allah razı olsun

:86:
Merhaba Hanmlar, son zamanlarda tüp bebek raporu çıkaran var mı? 35 yaşın altındaki hanımlar için 3 yıllık surenın kalkmış oldugu ve 20 Şubat ta yenı bir yasanın gelecegi söylenmekte.Bilgisi olan var mı acaba? Bir de devlet hastanesinde tüp bebek uygulaması yaptırabiliyor muyuz?

canım 3 yıl evlilik olayı yok artık dogal yolla hamile kalınmayacagı raporu yetiyor ben cıkarmadım ama cıkarmak için tup bebek merkeziyle goruşmuştum onlar soylemşti fakat biraz engebeli oluyomuş cıkarması ondan vazgectik biz bu arada anadolu yakasında haydarpaşa numuneyle zeynep kamil veriyo bu raporu sadece

canım bende ulun beyn hastasıyım evet mikro enjeksiyonla oluyormuş

kızlar bugun ignemn 4. gunu yanlız karnımda şişlik var ve karnımın sagına soluna hafif sancılar giriyo bunu yaşayanınız varmı normal bi durummu acaba benm yumurtalık rezervim cok iyidi korktum bide yumurtalıklarım cok buyumuşmudur diye
bende de pko var bende yumurtalarımın sayısının fazla olacagını ve fala büyüyeceginden korkuyorum . . . inşallah sorun sıkıntı olmadan hallolur hepimizin tedavileri..

ee tabi normal bir büyüme degilki ilaçlarla yapay olarak yumurtayı geliştiriyorlar fazlaca üretime geçiriliyor haliyle ağrılar olabilecektir..

arkadaşım bu topicte en son rapor alan benim ... biraz geçmişlere dogru gidersen yaptığım bütün işlemleri ben detaylı detaylı anlattım ..
güzelim şöyle bir durum var

evet 3 yıllık evlilik şartı geyigi var haklısın... amaa erkek infertilitesi var ise yada kadın hangisiysee artık sorun .. ilgili doktor ivf ile hamile kalabilir gibi bir yazı yazıyor hyet sırasında .. saglık kurulundan böylece geçiyorsun..
sonra asıl heyet kısmına geldiğinde ise , heyet doktorları bir rapor yazıyor . tam tamına güniü gününe 3 yılı doldurmuş olman grekmiyor. 2 yıldan sonrasına 3 yıl diye ortalama bir tabir yazıyorlar doktorlar rapora .. o sorun ortadan kalkıyor anlayacagın . . . anladın mı ?? yani 2,5 yıllı evli isen hemen alırsın demek istiyorum . . önemli olan yıl engeli degil diger testler raporlar..
ben haydarpaşa numunede aldım . . .

bana özelden yazabilirsin . sana izah ederim ..ama geçmişde yazdıklarımı oku muhakak .testlerin isimlerini doktor sıralamasını , işlem sıralarını yazdım hep rapor alcak arkadaşlara ışık olmak için.. yararlı olacaktır sana da..
ok ?? takılırsan yine sor sevve seve cevaplarım . . .

canım tüp bebek uygulaması artık uygulamadan kalktı .. doktorlar ve merkezler işi daha garanti tutmak için mikroenjeksiyona başvuruyorlar. yani eski uygulama olan yumurtalar ve spermler dışarda bi havuzda buluşup döllenirse içeri transfer olayı nerdeyse kalktı gibi .. artık direk tek yumurta içine en saglıklı en düzgün sperm enjekte edilip yapay döllenme saglanıyor.. doktorumun açıklaması ve okuduklarıma göre en hareketsiz kuyrugu cansız sperm bile bu yolla yumurtayı dölleyebiliyormuş ... yani sperm ve yumurta olduktan sonra döllenme şansı çok yüksek... önemli olan tutunma kısmı oluyor bu durumda ..
umarım izah edebilmişimdir.
yani bu doktordan doktora degişen bir şey değil ... hastadan hastaya değişen bir durum ... ama genel tercih az sperm sayısı oldugunda bu yöntemin garanti olması ... ( döllenme garantili - tutunma değil )

canım bende ulun beyn hastasıyım evet mikro enjeksiyonla oluyormuş

yukarda yazdım detaylı olarak ...

kızlar ben dün resmi olarak KANADIM ... merkezi aradım ve perşembe sabah 9.30 - 11.30 arası gelmemi istediler. gonal F ile birlikte.. muayene edilip ilk ignem orda başlayacak ilaçlarım tarif edilecekmiş . . .

çok sevindim ve bu mutluluğumu annemle paylaşmak istedim ama annemle telefonda tartıştık....üstelik annem ebe - hemşire ama normal hamilelik ile karıştırıyormu nedir basite aldı sevincimi ..ne var adet olmuşsam... kurban mı keselim ölüyormuydun ne bu acelen gibi canımmı yakan söler etti ..kendi de gergindi heralde üstüüste gelip bana böyle söyleyince bende çok sinirlendim bağırdım tlf nu yüzüne kapattım . sakinleşip heycanımı paylaşmak için aradım demeye diye aradığımda da babam araya girdi yine tartıştık babam da çığrından çıktı bende sinirlendim gelmeyin ozaman ben bakarım başımın çaresine dedim . babam da sinirle iyi ozaman bak başının çaresine dedi kapattı...

içim çok acıyor... kendimi çok yanlız hissediyorum . . . yarın tedavim başlıyor ve ben günlerce heycan endişeyle beklerken şimdi ne haldeyim .. . yapayanlız..

böyle işte kızlar..

ben sadece paylaşayım istedim ...

görüşürüz..

bişi sorucam cetrotide iğnemi yaparken sorun yaşıyorum sürekli sıvıyı enjektöre alırken hava oluşuyo sıvının hepsi enjektöre gelmiyor bunla uğrasırken yarısı döküldü dolayısıyla yarısını yapabildim acaba problem olurmu dr.aramaya korkuyorum bilgisi olan varmı arkadaşlar

deryacim kanamanin basladigina sevindim tedavin hayirli olur insallah..
annen konusuna gelince belki cani SIKINDI ondan sana oyle davranmistir, fazla dusunupte canini SIKMA tedaviye baslayacan ´mis kokulu bebislerini dusun, biliyorsun uzuntu tedavimizi etkiler..
hersey gonlunce olsun

kızlar ben dün resmi olarak KANADIM ... merkezi aradım ve perşembe sabah 9.30 - 11.30 arası gelmemi istediler. gonal F ile birlikte.. muayene edilip ilk ignem orda başlayacak ilaçlarım tarif edilecekmiş . . .

çok sevindim ve bu mutluluğumu annemle paylaşmak istedim ama annemle telefonda tartıştık....üstelik annem ebe - hemşire ama normal hamilelik ile karıştırıyormu nedir basite aldı sevincimi ..ne var adet olmuşsam... kurban mı keselim ölüyormuydun ne bu acelen gibi canımmı yakan söler etti ..kendi de gergindi heralde üstüüste gelip bana böyle söyleyince bende çok sinirlendim bağırdım tlf nu yüzüne kapattım . sakinleşip heycanımı paylaşmak için aradım demeye diye aradığımda da babam araya girdi yine tartıştık babam da çığrından çıktı bende sinirlendim gelmeyin ozaman ben bakarım başımın çaresine dedim . babam da sinirle iyi ozaman bak başının çaresine dedi kapattı...

içim çok acıyor... kendimi çok yanlız hissediyorum . . . yarın tedavim başlıyor ve ben günlerce heycan endişeyle beklerken şimdi ne haldeyim .. . yapayanlız..

böyle işte kızlar..

ben sadece paylaşayım istedim ...

görüşürüz..

Canım benim anlıyorum seni ..yeri geliyo böyle annen baban bile anlamıyo..ama tatlıya bağlanır elbet yeterki takma kafana..bak yarın başlıyosun hayırlısıyla..rahat olman üzülmemen lazım..Hep yanındayız senin sakın unutma... :KK70:

bişi sorucam cetrotide iğnemi yaparken sorun yaşıyorum sürekli sıvıyı enjektöre alırken hava oluşuyo sıvının hepsi enjektöre gelmiyor bunla uğrasırken yarısı döküldü dolayısıyla yarısını yapabildim acaba problem olurmu dr.aramaya korkuyorum bilgisi olan varmı arkadaşlar

böyle şeyler gizlenir mi ??? hemen ara doktorunu onun bir yöntemi telafisi vardır..eksik doz kullanma ...pişman olacağın şeyler yapma... ne olursa olsun doktoruna haber ver... neden doktorlara gidiyoruzz??? çözmü bulacaklar?? hemen ara geç kalmadan

deryacim kanamanin basladigina sevindim tedavin hayirli olur insallah..
annen konusuna gelince belki cani SIKINDI ondan sana oyle davranmistir, fazla dusunupte canini SIKMA tedaviye baslayacan ´mis kokulu bebislerini dusun, biliyorsun uzuntu tedavimizi etkiler..
hersey gonlunce olsun

inşallah güzelim çok teşekkür ederim . . .

Canım benim anlıyorum seni ..yeri geliyo böyle annen baban bile anlamıyo..ama tatlıya bağlanır elbet yeterki takma kafana..bak yarın başlıyosun hayırlısıyla..rahat olman üzülmemen lazım..Hep yanındayız senin sakın unutma... :KK70:

saol canım çok teşekkürler...

kızlar allah nasip ederse yarın 09.30 da gidiyoruz ve başlıcaz inşallah...
canlarım sizden bir ricam olacak... müsait olanlardan bu isteğim..
adetliyken okunmuyormuş galiba epey araştırdım . . .
dileklerin olması için bir sure - dua varmış ... burdanda bir arkadaş söylemişti hatırlarsanız...
yaşım kadar okunması gerekiyormuş yarın tedavi başlangıcım ile birlikte.. ben 30 yaşındayım . . . aşaıya yazcam . okuyabilen ouyacak olan varsa bana söylerse sevinirim..sayı tamamlayayım . . .

"derya kurt avcı'nın ilk bebek tedavisi olumlu sonuçlansın, bebeğine kavuşsun diye , ALLAH rızası için adına okuyorum" diyerek ;

Bismıllahırahmanırrahım
Allahümme ye evvelelevvelın.veya ehıril ehırine bi hakkı inne fetahne leke fethen mubınen.veya halikalerdıyne bi hakkı innen fetehne leke fethen mubinen.ve yensurakellahunasran azizenbi hakkı innen fetehne leke fethan mubinen.allahümme ye muğıselmusteğısine eğışni veya muciyralmüstecrinebi hakkı innen fetehne leke fethan mubinen.hasıle müradi ve maksudi bi hakkı innen fetahne leke fethan mubinen .ecırni ya emenel haifiyne veya delilel
mütahhırine bi hakkı muhammedin ve elihi ecmain
ve ya kadiyel hacet ve ya mucibet deavet .ve ya rafiat deracet.rabbi le tuehızni bime nesitu velaturhıkni min emri usran ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve elihi ve sahbihi ecmain.velhamdulillahi rabbil alemin

okuyabilecek / okuyamayacak tüm arkadaşlar hepinize çok teşekkürler ...herkeslerin dilekleri kabul olsun inşallah . . .

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---test gününü bekliyor ( umut -tüp ) :nazar:
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp):nazar:
12-sympathique ---- tedavisi başladı (umut-tüp):nazar:
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp) :nazar:
14-sevgi3434--- tedavisi başladı ( umut-tüp ):nazar:
15-nursin1981---hamile ( umut-tüp) :KK49::emir_bebek:
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp):nazar:
17-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp ) :nazar:
18-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp ) :nazar:
19-
20-
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-KİM GELİRSE İLK ONU YAZCAM :)) :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-turuncu86---( dondurulmuşlarıyla 2.denemesi- ocak sonu - umut ) :nazar:
13-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
14-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
15-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
16-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
17-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
18-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
19-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
20-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
21-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
22-
23-
24-
25-
26-

Merhaba arkadaşlar,
Bende aranıza katılmak istiyorum,benide uğurlu listenize eklerseniz sevinirim.Ben 8 ay önce dış gebelik geçirdim .Geç anlaşıldığından ,acil açık ameliyata alındım tek tüpümü kaybettim,ve ameliyat sırasında diğer tüpümünde kapalı olduğu anlaşıldı.Zor günlerimi hep sizleri takip ederek atlattım, umudunuz umudum oldu.
ulun bey ile adetin 2. günü tedaviye başlayacağız,çalıştığımdan ve sehir dışında olduğumdan biraz stresliyim,çok sey okudum ama inanın hiç biri aklımda değil ne olcak nasıl olacak bilmiyorum.
7-13 subat arasında kırmızıları görürsem start almış olacağım,tek bildiğim bu şuan.

böyle şeyler gizlenir mi ??? hemen ara doktorunu onun bir yöntemi telafisi vardır..eksik doz kullanma ...pişman olacağın şeyler yapma... ne olursa olsun doktoruna haber ver... neden doktorlara gidiyoruzz??? çözmü bulacaklar?? hemen ara geç kalmadan

inşallah güzelim çok teşekkür ederim . . .

saol canım çok teşekkürler...

kızlar allah nasip ederse yarın 09.30 da gidiyoruz ve başlıcaz inşallah...
canlarım sizden bir ricam olacak... müsait olanlardan bu isteğim..
adetliyken okunmuyormuş galiba epey araştırdım . . .
dileklerin olması için bir sure - dua varmış ... burdanda bir arkadaş söylemişti hatırlarsanız...
yaşım kadar okunması gerekiyormuş yarın tedavi başlangıcım ile birlikte.. ben 30 yaşındayım . . . aşaıya yazcam . okuyabilen ouyacak olan varsa bana söylerse sevinirim..sayı tamamlayayım . . .

"derya kurt avcı'nın ilk bebek tedavisi olumlu sonuçlansın, bebeğine kavuşsun diye , ALLAH rızası için adına okuyorum" diyerek ;

Bismıllahırahmanırrahım
Allahümme ye evvelelevvelın.veya ehıril ehırine bi hakkı inne fetahne leke fethen mubınen.veya halikalerdıyne bi hakkı innen fetehne leke fethen mubinen.ve yensurakellahunasran azizenbi hakkı innen fetehne leke fethan mubinen.allahümme ye muğıselmusteğısine eğışni veya muciyralmüstecrinebi hakkı innen fetehne leke fethan mubinen.hasıle müradi ve maksudi bi hakkı innen fetahne leke fethan mubinen .ecırni ya emenel haifiyne veya delilel
mütahhırine bi hakkı muhammedin ve elihi ecmain
ve ya kadiyel hacet ve ya mucibet deavet .ve ya rafiat deracet.rabbi le tuehızni bime nesitu velaturhıkni min emri usran ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve elihi ve sahbihi ecmain.velhamdulillahi rabbil alemin

okuyabilecek / okuyamayacak tüm arkadaşlar hepinize çok teşekkürler ...herkeslerin dilekleri kabul olsun inşallah . . .

Derya Merhaba ,

öncelikle hayırlı olsun 2011 de kimsenin kucağı boş kalmasın herkezi bebeklerine kavuştursun , ben bir sefer okudum sure yi Allah niyetini kabul etsin . hoşçakal.

Kızlar ben hamileyım galıba ama aldırabılırım yarın suleyman beyle goruşmeye gıtcez lutfen dua edın bana

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---test gününü bekliyor ( umut -tüp ) :nazar:
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp):nazar:
12-sympathique ---- tedavisi başladı (umut-tüp):nazar:
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp) :nazar:
14-sevgi3434--- tedavisi başladı ( umut-tüp ):nazar:
15-nursin1981---hamile ( umut-tüp) :KK49::emir_bebek:
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp):nazar:
17-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp ) :nazar:
18-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp ) :nazar:
19-
20-
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-fındık faresi --- ( 7-13 şubat adetiyle başlayacak - umut - tüp ) :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-turuncu86---( dondurulmuşlarıyla 2.denemesi- ocak sonu - umut ) :nazar:
13-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
14-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
15-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
16-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
17-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
18-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
19-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
20-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
21-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
22-besa3467---- duamı okuduğun için teşekkürler.. allah yüzünü güldürsün :nazar:
23-
24-
25-
26-

merhaba arkadaşlar,
bende aranıza katılmak istiyorum,benide uğurlu listenize eklerseniz sevinirim.ben 8 ay önce dış gebelik geçirdim .geç anlaşıldığından ,acil açık ameliyata alındım tek tüpümü kaybettim,ve ameliyat sırasında diğer tüpümünde kapalı olduğu anlaşıldı.zor günlerimi hep sizleri takip ederek atlattım, umudunuz umudum oldu.
Ulun bey ile adetin 2. Günü tedaviye başlayacağız,çalıştığımdan ve sehir dışında olduğumdan biraz stresliyim,çok sey okudum ama inanın hiç biri aklımda değil ne olcak nasıl olacak bilmiyorum.
7-13 subat arasında kırmızıları görürsem start almış olacağım,tek bildiğim bu şuan.

listeye eklendin güzelim... çok zor şeyler yaşamışsın. Allah yardımcın olsun...

derya merhaba ,

öncelikle hayırlı olsun 2011 de kimsenin kucağı boş kalmasın herkezi bebeklerine kavuştursun , ben bir sefer okudum sure yi allah niyetini kabul etsin . Hoşçakal.

b eni hiç bilmeden tanımada duamı okuduğun için sonsuz teşekkür ederim ...
Allah senin de gönlüne göre versin...

X