Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

aaaa..canım neden 2 embriyo transfer edildi ??? kaç yaşındasın ki sen ????

şeker şey düşünsene 2si birden tutuyormuş :)) allahtan 1 isterken 2 tane bebişin olcak ...haydi inşallah biri kız biri erkek olur :)) inşallah seninledirler...
hcg gününü bekliyorzzz tatlım . bok istirahat...ananas ye... dut kurusu ,ceviz ,badem ye.. bol bol su içi...kabız kalma... öksürme ..kasma yorma kendini..

allah yardım etsin ..

canım teşekkür ederim . bak ne güzel hemen alıştın yazışmaya başladın bile :))

merak etmeeeee yüzümüz gülcekkkkkk... sen dediklerimi yap şekerrrr:)))

tam gazz :) devammmm

30 yaşındayım ama bu benim 4. denemem o yüzden 2 tane transfer edildi bu arada yazdıkların çok hoşuma gittim inş. öyle olurlar bende çok isterim 1 kız 1 erkek süper olur ama en önemli hayırlı ve sağlıklı olmaları tabikide. bu tedavide çok daha rahatım vede umutluyum inş. umutlarım(umutlarımız) boşa çıkmaz Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.canım ya çok mutlu oldum yazdıklarından dolayı sanki gerçekleşmişler gibi inş Rabim seninde yüzünü güldürür.

mrhb arkadaşlar pazartesi transferim gerçeklerşti Allaha şükür 2 embriyo transfer edildi bitansei çok iyi derecedymiş diğeri ondan biraz daha düşükmüş ama ikisininde tutmaması için bi neden yokmuş.5 ocakta test günüm inş. hayırlısıyla hayırlı ve sevindirici bir haber alırım.

canım hayırlı olsun İnşallah çifter çifter bebişlerin olur Heyecanla test gününü bekliyoruz

Kızlar umut tup bebegınde forum sayfası var oradada yazan arkadaşlar olmuş eskiden şimdi pek uğrayan yok hep doğurmuşlar galıba ondan fazla uğrayan yok

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---dondurulmuşlarla 4.denemesi .transfer 24 ocak ( umut -tüp ) :nazar:
11-belle_femme (umut- tüp- transfer :24 ocak ):nazar:

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-deryaberil ---( heyet raporunu alıp umut'a koşacak - ocak ) :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
7-belle_femme ---- ( şehirdışından gelip umutta tedavi görecek - şubat ayında):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-sympathique ----(perşembe günü randevusu var):nazar:
11-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
12-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
13-turuncu86---( dondurulmuşlarıyla 2.denemesi- ocak sonu - umut ) :nazar:
14-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
15-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
16-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp ) :nazar:
17-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
18-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
19-ceysin---(kırmızıları bekliyor ) :nazar:
20-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
21-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
22-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
23-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
24-sevgi3434---( kırmızıları bekliyor ):nazar:
25-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
26-
27-
28-
29-
30-

eklentiniz için teşekkürler sizin durumunuz nedir şimdi hamile felanmısınız?yoksa tedavi surecindemisiniz?

arkdşlr ben bişey ogrenmk istiyom tup bebek tedavisi gorenlerden bu adette başlayan igneler varmışya onlar 50 60 tane felanmı herkes cok diyo bukadr cokmu acaba kac tane toplamda igne olucam:18:

arkdşlr ben bişey ogrenmk istiyom tup bebek tedavisi gorenlerden bu adette başlayan igneler varmışya onlar 50 60 tane felanmı herkes cok diyo bukadr cokmu acaba kac tane toplamda igne olucam:18:

bende bu adette başlıcam canım gerçekten okadar çokmuymuş iğneler ya ?

napalım ya yapıcaz ya yapıcaz başka yolu varmı?:KK50:

bende bu adette başlıcam canım gerçekten okadar çokmuymuş iğneler ya ?

napalım ya yapıcaz ya yapıcaz başka yolu varmı?:KK50:

vallahi canım ben de tam bilmyorm ama etraftan ignelrn morarttıgını felan soyluyolr demkki cok igne olunuyoki ole diyolar bende anlamadım ne kadr igne olucaz ben bugun adet oldum yarın cagırdılr merkeze ilk ignemi olucam yarın sorucam kac igne olunacagını yazarım

Canım ben tedavimde göbeğime kendim yaptım Günde bir kere yapıyorsun Tabi dozlar herkesin farklı oluyor Ben hergün 200'lük yapmıştım Son birkaç gün de yumurtalar çatlamasın diye bir iğne daha yapıyorsun Onu da yine göbekten kendin yapıyorsun Benim transfer yapılmadı Ama transferden sonra hergün 2 tane iğne yapılıyor galiba

vallahi canım ben de tam bilmyorm ama etraftan ignelrn morarttıgını felan soyluyolr demkki cok igne olunuyoki ole diyolar bende anlamadım ne kadr igne olucaz ben bugun adet oldum yarın cagırdılr merkeze ilk ignemi olucam yarın sorucam kac igne olunacagını yazarım

Benim son iğnemi merkezdeki hemşire yapmıştı Göbeğimi görünce senin ki hiç morarmamış çok şanslısın dedi Bazılarının ki gerçekten çok morarıyormuş Vücut yapınla ilgili bir şey herhalde İnşallah senin de benim ki gibi hiç morarmaz

Canım ben tedavimde göbeğime kendim yaptım Günde bir kere yapıyorsun Tabi dozlar herkesin farklı oluyor Ben hergün 200'lük yapmıştım Son birkaç gün de yumurtalar çatlamasın diye bir iğne daha yapıyorsun Onu da yine göbekten kendin yapıyorsun Benim transfer yapılmadı Ama transferden sonra hergün 2 tane iğne yapılıyor galiba

hımm transferden sonrada igne var oylemi:KK19: bak bunu bilmyordm ben sadece yumurta buyutmek için yaplyor biliyordum çok teşk ederm bilgi içinm

nasıl ilginç ayol :)) ohh ne güzel.. allah yardımcı olsun izmirli hemşerim .. geldin bak benden evvel başladın tedaviye.. :) allah yüzünü güldürsün tez zamanda netice al inşallah...

canım nerdesin... seni merak ettim bende.. merkezde yasemin hanım var koordinatör - psikolog .. ona senin gelecegini anlatmıştım bende son gidişimde :) kk dan tannıştığımızı falan alattım :) adet oldunmu ???
allah yardımcın olsun... ben de adet olmayı bekliyorum daha :)))

tatlım özel msj attım aramanı yada çaldırmanı bekliyorum arıcam seni.. anlatcam sana..

BU TESTLER SARILIK TESTLERİ... VE BUNLAR HERKESİN YAPTIRMASI GEREKEN TSTLER.. ÖZELDE YAPTIRILMASI ŞART DEĞİL . HATTA SÜLEYMAN BEY DİREK DEVLET HASTANESİNDE YAPTIR GEL DEDİ BANA.. KARTAL ARAŞTIRMA HASTANESİNDE YAPTIRDIM . ARTI DAHA İLAVE TÜM TESTLERİMİ DE YAPTIRDIM . KOLESTROL , ŞEKER , KAN PIHTILAŞMA TESTLERİ , ELİZA TESTLERİ FALAN BİR ÇOK TEST.. HEPSİNİ "0" TL YE YAPTIRDIM ... SÜLEYMAN BEY DE GÖRDÜ ..HATTA TEDAVİM ŞİMDİ BAŞLICAK DİYE HEPSİNİ YENİLEDİM TEKRAR..

ARKADAŞLAR SPESİFİK HSG GİBİ HERYERDE YAPILMAYAN BİR TEST DEGİL BU . 1 ŞIRINGAYA ALINACAK KAN SADECE VE ARTIK BİR ÇOK SAGLIK OCAKLARI BİLE YAPIYOR...

ZATEN TEDAVİ İÇİN MADDİ OLARAK YIKIMA GİRİYORUZ ( YANİ ÇOĞUMUZ ) . DEVLET HASTANELERİNİN NİMETLERİNDEN YARARLANMAK GEREK DEĞİL Mİ YA???

DEVLET BÜYÜKLERİ ( ! ) DEĞİLMİ Kİ MEYDANLARDA 3 ÇOCUK DİYE BAĞIRAN ????

Sıkıntıdan mı bilinmez çok erken adet gördüm

Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallahhh

Sen ne zaman adet göreceksin ?

donmuş transfer ucretlerını bılıyorsanız paylaşırmısınız bırde kurtaj ucretını bılenlerden rıca edıyorum lutfen

:KK14:bende adet oldum yarın gidicem ve ağrım var doktor sıkışmadıkça hap alma dedi ve minoset içebilirmişim sadece yada parol offf çok ağrıyo ama hiç bişi almıcam bebişim için...

merhaba kızlar günaydın valla bende o iğnelerden çok çekmiştim çok acıtıyor ve morarıyor ama ne yapalım mucizemiz olsun yeterki herşey feda bi zaman sonra acıtmıyor iğneler ben iğnelerimi vurulunca bu son diyordum ilk ve son olacak sabret diyordum kendi kendime ama malesef son değilmiş rabbim inşallah ikincisinde yardımcımız olur
benim kociş şimdide evicap almış eczaneden onu içiyor yakında emre beye gidecek son durumu nedir diye bakalım kısmet
htcy canım nasılsın ağrın varmı bebişlerin sıkı sııkı tutunur inşallah

X