Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım bişey sorcam , dondurulmuşlarla başlarken de mi igne kullanılıyor 14 gün hem de ? Ben hemen transfer ediliyor sanmıştım . Rahmi hazırlamak için demi bu igneler ?
Dondurulmıuşların çözünmesi rikli mi ki öyle dedin ? Ay iyce evham oldum ...

Canım tedavin hayırlı olsun ..bak benden evvel başladın :)) ben de bugun test yaptım yine tek çizgi bende söktürücüye başladım bugun .. Inşallah olur 3-4 gün içinde ..

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---dondurulmuşlarla 4.denemesi .transfer 24 ocak ( umut -tüp )

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-deryaberil ( heyet raporunu alıp umut'a koşacak - ocak )
2-ceylinnaz ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak )
4-basakoztan ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
7-belle_femme ( şehirdışından gelip umutta tedavi görecek - şubat ayında)
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin-----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-sympathique----(ocak sonu yurtdışından gelip umut'ta başlayacak.)
11-menlikee----( şubat - 4.tüp denemesini umutta yaptıracak - izmirden gelecek)
12-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
13-turuncu86---( dondurulmuşlarıyla 2.denemesi- ocak sonu - umut )
14-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
15-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
16-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp )
17-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
18-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
19-ceysin---(ilk görüşme için umuta gidecek )
20-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
21-
22-
23-
24-
25-

Canınm sanırım seni başka bir topicten tanıyorum . Preseed denmiydi ? Sen de mi tüpe başlıyorsun????

tatlım kafam karıştı nasıl yani yaaaaa????? hamilelik gibi bir durum mu vamrış ki hcg yükselmiş ama adet olmak da neyin nesi ??? dış gebelik gibi bişey falan mı ???*

Merhaba ben 9.gun test yaptırdım kahveler geliyodu yaptır dediler sonuc 25.75 çıktı tekrarlarsın testi dediler ben tekrarlamadım adet tarihim yakın dıe zaten kahvelerde çoğalmıştı ve adet olmuştum sonra kontorole gıttım adet bıtınce kese gıbı bışı goruldu doktor polip gıbı bışı de olabılır dedı 1 adet daha bekliyelim gıtmezsse kurtaj yaparız dedı yanı kımyasal sanıyordum ama boş gebelık oluşmuş galıba ve ben bu durumda ıken hsg çektırdım kese boş değılse bıttım adet tarıhım ocak 1 di

iy akşamlar kızlar nasılsınız deryaberil en nasılsın adet oldunmu kaç gündür yoksun merak ettim

deryam ben genetik test yaptırdık ocak 7 sinde dün haber geldi benim kanda bi gelişme olmamış salı günü bidaha vercem bakalım dua ediyodum bu ay yetişsin diye ama olmayacak galiba neyse bundada vardır bir hayır rabbim hayırlıını nasıp etin geç olsun güç olmasın inşallah

Canım dondurulmuşlarla tedavi olurken iğne değil ilaç kullanılıyor Yanlış bilmiyorsam bu hap rahmi kalınlaştırıyor.Bu ilacı 14 gün kullanacağım ve 5 Şubatta kontrole gideceğim Şartlar istenilen gibiyse embriyolar çözdürülecek Ulun Beyin dediğine göre çözülme sırasında yumurtaların %50si bozulurmuş Bu yüzden tedaviyi riske atmamak için 6 embriyomda çözdürülecekmiş Sağlam artan kalırsa tekrar donduruluyormuş
İnşallah sende en kısa zamanda başlarsın Beraber hamilelikle sonuçlandırırz Aslında adetimi 24 Ocakta bekliyordum ama oldukça erken geldi Ne dersin bebeğim gelmek için acele mi ediyor

bende dondurulmuşlarla tedavi gördüğüm için ceveplamak istedim ben 2 ay önce ilaç kullanmıştım rahimi hazırlamak için 13 günü muayene gittim rahim hazırdı fakat test sonuçlarında sorun çıkmıştı doktorum yumurtlama olmaması gerekirken yumurtlama olmuş demişti ve tedavi ertelenmişti daha sonra adetin 21.günü lucrin kullandım ve adetin 1.günü estrofeme başladım yine tabi muayaeneye gidene kadr iğneyi kullanmaya devam ettim 13 günü muayeneye gittim bu sefer herşey yolundaydı.inşallah çözülmede bi sorun olmassa pazartesi transferim var ben sorun olcağını düşünmek bile istemiyorum.seninkide mi dondurulmuşlarla olcak inş. hepimiz için hayırlısı olur.

slm kizlar
tedavide olan arkadaslara bol sanslar diliyorum, Allah emeklerinizi bosa cikartmaz insallah..
5. tup bebek denemem umut tup bebekte yapildi dondurulmus embriyo ile ve ilk defa hamileligi yakaladim, o kadar guzel bir duyguyduki anlatamam, hep negativ sonuc alan biri olarak bir turlu inanamiyorduk sevincten agliyordum.. Ama sevincimiz fazla surmedi 13 ocakta 4 haftalikkene dusuk yaptim gunlerce agladim ve bir yandanda sukur ettim Allah bize bu duygu yasattigi icin en azinda icimdeki soru isaretini kaldirdim artik bende hamile kala biliyormusum..
yeni tedavime muhtemelen haziranda tekrar donmuslarimi deneyecem ayni merkezde...

Son düzenleme:

Merhaba bende dondurulmuşlar transfer olurken yumurtlamayı nasıl durduruyorlar dıe merak ediyordum çünki estrofem kullanılıyor bir tek bu ilaçmı engelliyo acaaba

mrb kızlar..bayadır foruma giremedim..çok fena nezle oldum 1 haftadır yatıyorum..ama ne nezle hapşurmaktan helak oldum..deryacım unuttum sanma buralardayım ama yazamadım bir türlü..battaniyeyi üzerimden alsalar hapşurmaya başlıyordum..şimdi iyiyim çok şükür..ve sizlerin güzel haberlerini bekliyorum..benim de bu hafta tekrar kontrolüm var..inşallah herşey yolundadır..

geçen ay pat diye geldi yılbaşı gecesi şimdi bekle bekle gelmiyoooo
ama gelicek galiba çok şişti gögüslerim, karnım...

canımm merhaba benim doktorumda Süleyman tosundu ilk denememde hamile kaldım fakat düşük yaptım kalp atışı olmadı 2 kezde süleyman hocayaa gidecegim 4,5 ay sonra düşünüyorum tkerardan benide ekleyebilrisn listeye sevgiyle kal..

düşük sebebin neydi canım?benimde ilk denemem ve korkmuyo değilim açıkcası

Arkadaslar bugun opu islemim gerceklesti.10 tane yumurta toplandi.artik diger asamalari bekliyoruz hayirlisi ile.acilmamis gonal f450 kalem ve cok az kullanilmis ikinci gonal var.cuma gununece istbuldayim.isteyene uygun verebilirim

Son düzenleme:

Çok geçmiş olsun allah bıdaha yaşatmasın bu acıyı kurtaj mı oldun ve nerde oldun mahsuru yoksa benımde ole durum varda benım doktorumda suleyman bey

Arkadaslar bugun opu islemim gerceklesti.10 tane yumurta toplandi.artik diger asamalari bekliyoruz hayirlisi ile.acilmamis gonal f450 kalem ve cok az kullanilmis ikinci gonal var.cuma gununece istbuldayim.isteyene uygun verebilirim

hadi hayirlisi olsun, insallah hersey yolunda gider ve Allah kalbinize gore verir

:18::18::18:BAŞLADIM:18::18::18:

Merhabalar akadaşlar ben çok ilginç bir şekilde adet gördüm ve bugün kliniğe giderek tedaviye başladım bugün klinik çok sakindi 10:30 gibi muayene alındım muayene bitikten sonra biraz süleymanbey ile konuştuk sonra hemşire hanım ilaçlarımı anlattı ilk iğnemi hemşire hanım yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…