Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

merhaba canım benim kısa protokol senin uzun mu nerde yaptırıyorsun

bende umut tüp bebekte yaptırıyorum,benim uzun protokol doktorum ulun bey.banada ilaç vermedi 3.tane ignelerim var lucrin gonol -f menegon birde folik asit elevit verdi hergün içiyorum.yarın gidicem belki karşılaşırız,sende izmirden geliyorsun inşallah hayırlısı olur bu kez yüzümüz güler...

Merhaba kızlar..Umut tup bebek merkezınde redavıye baslamak ıstıyorum.Nasıl memnunmusunuz??fıyatları ne durumda.Bu cumartesı 30 ekımde randevum var ongorusme ıcın.

Merhaba kızlar..Umut tup bebek merkezınde redavıye baslamak ıstıyorum.Nasıl memnunmusunuz??fıyatları ne durumda.Bu cumartesı 30 ekımde randevum var ongorusme ıcın.

Ben henüz tam anlamıyla tedaviye başlayamadım ama şuana kadar gecen süre içersinde kendilerinden memnun kaldım en azından her aradığımda kolaylıkla ulaşabiliyorum :)

paket fiyat uyguluyorlar ilaç dahil 5 000 TL

ben de umuttayım ulun bey benim doktorumda 27 10 da kontrolüm var . benim ilk denemem eşim azosperm emre bakırcıoğlu ile başladı tedavimiz o nedenle aynı merkezde devam etmeye karar verdik .. inşallah bizde umut annelerinden oluruz

bende perşembe günü tekrar gidecegim,ulub bey yurt dışındaymış bir hafta sonra gelecek. onun yerine süleyman bey bakıyor herşey iyi dedi yumoşlar için bakalım inşallah bizde umut annelerinden oluruz.

kızlar pekı on gorusme kac dk suruyor?neler soruyorlar?ve odeme kosulları nasıl?adetın kacıncı gununden ıtıbaren tedavıye baslanıyor?kac gunde bır kontrole cagrılıyorsunuz?

kızlar pekı on gorusme kac dk suruyor?neler soruyorlar?ve odeme kosulları nasıl?adetın kacıncı gununden ıtıbaren tedavıye baslanıyor?kac gunde bır kontrole cagrılıyorsunuz?

slm görüşmede şimdiye kadar yaptırdıgın testleri soruyorlar,istersen yanınıda götürürsün. aşılama ve tüp yaptırdınmı soruyorlar, yaşını eşindenmi sendenmi kaynaklanıyor sorun doktorun seni muane ettikten sonra uzunmu veya kısamı protokol olucak ona göre karar veriyor.uzunsa 21 gün kısaysa 2.hafta adetinin 3.gününden itibaren 3.günde bir yumoşlara bakmak için çagırıyorlar.ben ssk 1.300 vericem ilaç hariç ilaçlar 600 tutu benim.paketleri var 5000 ilaçlar sen alırsan sanırım 2.500 ödemeyi yumurta toplama işleminde veriyorsun.

Benim görüşmem ve muayenem yarım saatten fazla sürmüştü oraya giderken bir soru listesi hazırladım ve hepsini sordum

Paket ücretten bahsettiler yarısını tedaviye başlarken yarısınıda yumurtanın toplanacağı gün alınıyormuş

yaaa arkadaşlar tedaviden önce bazı hormon testleri gerekiyormuş sizler yaptırmışmıydınız yoksa herşeyi merkezmi yapmıştı.ben bugün yaptırdım tsh ve ft4 troit hormonlarını adetin 3günü yapılıyormuş fakat fsh ve prolaktini yaptıramadım ilçede olduğum için merkezede gidemiyorum yarın resmi tatil zaten ben tatil bitene kadarda benim adetim bitecek bi akıl verin bana merkeze soracağım tel açmıyorlar..

slm belgin evt kan testlerini istiyorlar sen daha önce yaptırmadınmı hiç bu testleri daha önce yaptırdıysan onları getirebilirsin merkezde bu testleri yapmıyorlar.devlet hastanelerinde yaptırabilirsin ama artık 3. gün kapalı sanırım senin için artık geç bir dahaki aya kaldı adetin 2 veya 3 günü bu testler yapılıyor.

belgin merkezde kan testleri yapıyorlar bende kan vermiştim eşimdende test istemişlerdi yaptırmıştık bian unutmuşum merkezde yaptırabilirsin.

Tsk ederım kızlar acıklamalarınız ıcın.Yarın Ulun ulug beyden randevum var.Icımden bır ses dogru yerdesın aslı dıyor.Rabbım hepımızın yardımcısı olsun.

arkadaşlar merhaba;
ben umut tüpbebekte tedavi gördüm ve şuan hamileyim..sonucumu salı günü öğrendim..kafamı karıştıran birşeyi sormak istiyorum..umut tüp bebekte tedavi görüpte hamile kalmış arkadaşlarımız varsa aranızda bana yardımcı olabilir..
doktorum bana yumurta toplama işleminden sonra estrofem verdi..test gününe kadar kullanmamı istedi...sonucum pozitif olunca hastaneyi aradım hemşire bana ilaçların hiçbirini bırakmadan devam etmemi istedi..sonra öğrendim ki orada tedavi görüp hamile kalan yakın bir arkadaşıma test sonucu pozitif olduktan sonra bıraktırmışlar..bende bunu duyunca hemşireyi cepten aradım ve sordum..kalp atışını duyana kadar devam edicez bu ilaca dediler..peki dedim...
2 gün önce devlet hastanesine ilaçlarımı yazdırmak için gittiğimde kadın doğumcu bu ilacı yazamam hamilelere vermiyoruz dedi...şimdi benim kafam çok karıştı..aranızda umut tüpbebekte tedavi görüp hamile kalan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi?bu ilaca devam ediyormuyuz..

slm senin transferin yumurtalar toplandıktan kaç gün sonra yapıldı?kaç tane yumurtan oluşmuştu benim 5.tane azmı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…