Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

aradım ama bi türlü ulaşamadım.doktora güvenimiz kalmadı..tedaviye başlayacakken olduğumuz yerdeyiz hala.başka doktora gitmeye karar verdik.sil baştan yani

diger sonuc bekleyen arkadaşlarımızın allah yardımcısı olsun inşallah bugun iki guzel haber daha alırız

Canım ben uzun oldum ama neden oldum ınankı bılmıyorum arasındakı farklarıda bılmıyorum yınede yardımcı olmaya çalışıruım

ya şöyle söylim ben dün tedaviye başlayacaktım.adetimin 2. günü randevu aldım gittim.ama doktorum ben 1 hafta burda yokum tedaviye başlayamayacağız sana uzun protokol uygulıcaz dedi.benim de kafam çok karıştı araştırım öğrendiğim kadarıyla kişiye göre değişirmiş protokoller.yani doktor burda yok diyemi kafasına göre benim tedavimi değiştirmiş oldu sence

Sızde sorun nedır canım eşindemı sendemı

eşimde sorun.tedaviyi uzatmış olmadımı durup dururken..[/QUOTE]
Bence durum hiç karışık değil.Madem doktorun UMUTta yapacak tedavini direkt Umutta gir takiplerini orada yap.Zaten doğrusu da o. Bence......................................

eşimde sorun.tedaviyi uzatmış olmadımı durup dururken..

Bence uzme kendını bundada vardır bı hayır kafadan atarak protokol değiştırmez doktoruna guven bence 20gunden de bışey olmaz boyle stres yaparsan hıç olmaz vardır bı hayır de benımde eşimde sorun bu demek oluyokı kafadan atmamış bıldığı var

eşimde sorun.tedaviyi uzatmış olmadımı durup dururken..
Bence durum hiç karışık değil.Madem doktorun UMUTta yapacak tedavini direkt Umutta gir takiplerini orada yap.Zaten doğrusu da o. Bence......................................[/QUOTE]

en başta uzun protokol uygulıcaz sana demiş olsaydı evet karışık bi durum ortaya çıkmıcaktı ama muayene bile etmeden kendisi yok burda diye uzun protokol uygulıcaz sana dediği için çok karıştı kafam.yumurtatoplama ve transfer işini umutta yapacak diğer işlemler burdaki hastanede olacak.napsam bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…