Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Bence uzme kendını bundada vardır bı hayır kafadan atarak protokol değiştırmez doktoruna guven bence 20gunden de bışey olmaz boyle stres yaparsan hıç olmaz vardır bı hayır de benımde eşimde sorun bu demek oluyokı kafadan atmamış bıldığı var
peki bana lucrin diye bi ilaç yazdı 21.gün başlıcam bu ne kadar kullanılıyo bide bu ilaç ekstra ücretemi giriyo

peki bana lucrin diye bi ilaç yazdı 21.gün başlıcam bu ne kadar kullanılıyo bide bu ilaç ekstra ücretemi giriyo[/QUO

21.gun başlıyosun adet olsanda devam edıyosun ona dığerlerıyle beraber ben raporlu aldım ılaçları ne kadar olduğunu bılmıyorum

ulaşamadım evet.kafam çok karıştı.kimi diyo devam et kimi diyo başka doktorla görüş.uffff

sana değiştir yada değiştirme demicem ama ismail bey ile ilgili benimde bir sıkıntım olmuştu aşılama yaptırıcaktım bana tahlil yapmadan iğnelerime başladığı için aşılama yapılamadı bunun karşılığı 45 tane iğne vuruldum sonuç aşılama bile olamadım bana sen bu şekilde cevap vermiyorsun üniversiteye sevkediyorum dedi eray hocay gittiğimde tahlil yapmadan bu ilaçlara başlanmaz dedi hata doktordaydı ama bir okadarda arkadaşım gitti o doktora normal yolla gebelik olanlar inanılmaz mutlular doktordan işin kötüsü izmittede bunu yapan iyi doktor hiç duymadım onun için umut tüp bebek merkezini düşünüyorum.

sana değiştir yada değiştirme demicem ama ismail bey ile ilgili benimde bir sıkıntım olmuştu aşılama yaptırıcaktım bana tahlil yapmadan iğnelerime başladığı için aşılama yapılamadı bunun karşılığı 45 tane iğne vuruldum sonuç aşılama bile olamadım bana sen bu şekilde cevap vermiyorsun üniversiteye sevkediyorum dedi eray hocay gittiğimde tahlil yapmadan bu ilaçlara başlanmaz dedi hata doktordaydı ama bir okadarda arkadaşım gitti o doktora normal yolla gebelik olanlar inanılmaz mutlular doktordan işin kötüsü izmittede bunu yapan iyi doktor hiç duymadım onun için umut tüp bebek merkezini düşünüyorum.

bende tavsiye ettikleri için gittim ismail beye çok memnun kalan oldu.ama yinede pek içim ısınmadı benim

fundacım çok geçmiş olsun,üzülme nolur desekte çok üzüldün biliyorum,inşallah bundan sonra ki denemende ALLAHIM yardım edicek..bizlerin vazgeçmek gibi bi şansı yok oyğzden güçlü olucaz

canım Rabbim neylerse güzel eyler bende çok üzülüyorum ilk denemem olumsuz oldu ama inşallah bir dahaki sefere hep beraber güleriz

öyle canım ya benm de ilk denememdi,bir dahaki ni ne zaman düşünüyorsun ,bir de doktor bana genetik test yaptırmamı istedi,senden çok umutluydum dedi,senden de istedimi,benim doktorum ulun beydi

X