Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım oncelikle hayırlı olsun tedavin eger devlet hastanesinden rapor alırsan ben raporsuz yaptırdım ama yaptıran arkadaşlardan en fazla 3000 lirayı buldugunu duydum normalde 5000 paket fiyatı ben 5000 lira odedim ilki tutmadı ikinci içinde 1.500 lira odedim cok şukur şimdi 2.5 aylık hamileyim doktora gelince ben ulun beyin hastasıydım baştan sona onunla gecti tedavim her anlamda cok cok memnunum ulun beyden halada gebelik takibi o yapıyor ama suleyman beyde cok iyimiş onun hastalarıda memnun yani doktor hakkında her ikisinide secebilirsin ikiside cok iyi doktorlar allah yardımcın olsun şimdiden

merhaba kızlarrr
uzun bir ara oldu giremeyeli topiğe.annem ameliyat oldu onunla ilgilendim pek vakit bulamadım açıkcası.ama özlemişim yaa.yeni arkadaşlar yeni hamişler katılmış aramıza.
ezgicim tebrik ederim hayırlı olsun inşallah allah tamamına erdirsin rabbim..
sonuç bekleyen arkadaşlarda inşallah güzel haberlerle bekliyoruz sizleriii

.tedaviye başlıyacak arkadaşlarda rabbim kolaylıklar versin.sizede,isteyen herkesede tattırsın bu güzel duyguyu.
bende 9+3 oldum.hafif bulantılarım oluyor.ama herzaman değil çok şükür iyi gidiyor şimdilik.meleğimin kalp atışlarınıda görmüştüm 5+6 günlükken.anlatılamaz bir duygu.allahım herkese nasip etsin inşallah(amiiiiin)

perşembe gününü bekliyen arkadaşlar..hadi inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz.meleğiniz sizlerledir inşallah

günaydın arkadaşlar internetimde sorun olduğundan dolayı çok uzun zamandır yazamadım yarın sonucu alacam bir çok arakadaşın sonuçtan önceki belirtilerini okudum bazıların belli ağrıyor bazıların lekesi oluyor ama bende hiç bir belirti yok buda beni çok korkutuyor acaba olmadı mı ?

:26:bugun test yapsam sonuç belli olur mu ? Ne yapacağımı bilmiyorum

evet yarın bizim için büyük gün olacak acaba bugünden yaptırsak mı?

tebrik ederim senin adına çok sevindim ne kadar güzel dilerim bende 2. denememde senin kadar mutlu olurum verdiğin biligler için çok teşekkür ederim bu konuda kafam o kadar karıştıki doğru seçim yapmak istiyorum. sürekli araştırma içindeyim umarım rabbim tüm dualarımızı kabul eder ....

çok teşekkür ederim ezgi dün telefonlada görüştüm süleyman beye randevu alıcam. izmitten zor olurmu acaba diye düşünüyorum?

ben izmitte oturuyorum.doktorumda burda yumurta toplama işleminde ve sonrasında umut a götürecek.kendi uygulayacak.bana herşey dahil dedi.paket değil yani.sanırım öyle yani..

merhaba izmitte tedaviniz nerde yapılıyor sizin tedavinizde çok güzelmiş bende izmitteyim üniversitede ilk tüp bebek denememi yaptırdım ama maalesef orda inanılmaz psikolojim bozuldu şimdi araştırma yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

çok teşekkür ederim ezgi dün telefonlada görüştüm süleyman beye randevu alıcam. izmitten zor olurmu acaba diye düşünüyorum?

hayırlsı olsun cnm,için rahat etsin yarın süleyman beyi görünce mutsuz,kaygılı olman imkansız,çünkü çok sıcak bi yüz ifadesi var.. biraz zor oluyor uzaktan gelmek ama merkeze ve süleyman beye belirtirsen bu durumu ellerinden gelen kolaylığı yapıyorlar,bende 4 saat mesafeden gelip gittim..trakyada yaşıyorum.transferden sonra kaldım sadece istanbulda 3 gün,insan hevesle gidiyor öykümcüm.sonuçta pozitif olunca tadından yenmiyor.

çok teşekkür ederim canım umarım hepimiz amacımıza ulaşırız. bu uğraşlarımızı allah boşa çıkartmaz. bu arada tebrik ederim allah saplıklı sıhhatli kucağına almak nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
çokl geçmiş olsun şirine acil şifalar diliyorum annene.çok sağol arkadaşım şükürler olsun pozitifi gördükşimdi kalpa atışı ve kese görme telaşımız başladı.bugün 5+0 oldum salı günü gidecem kontrole.içimden bir ses herşey iyi gidiyor diyor ama ALLAHIM bilir.bende çok rahatım bulantım falanda yok daha.sadece gece uykusuzluğum başladı.ablamın eğlenceli bir tezi var haydı hayırlısı doğuncada gece uykusuzluğa hazır ol diyor.2. yeğenimde ablam aynısını yaşadı hamileyken,yeğenim 4 yaşında hala sabaha kadar uyumadığı olıyor çocuğunolsunda uyumamaya razıyım..ALLAH HERKESE KISMET ETSİN,

mrb ben özelm marmara körfez hastanesinde ismail beye gidiyorum...burda muayene oluyorum 2 aşamada umut a götürüyo...bende bugün tedaviye başlıcaktım ama aksilik oldu doktorum 1 hafta burda olamayacak.başlayamadık o yüzden moralim bozulmadı değil..

arkadaşlar tedaviye başlayamadım.doktorum uzun protokol uygulayacağız sana dedi...bana tuhaf geldi böyle olması.bugün başlayacakken doktor 1 hafta yok diye değiştirdi.sizce normalmi kafam karıştı biraz.kısa protokolken uzuna geçmesi neye bağlı olabilir.bilgisi olan varsa yazabilirmi_?

kızlar bir de dün sağ ksığımda inanılmaz bir ağrı vardı,hatta bununla birlikte sağ bacağımda kasıldı ve ağrıdı,şimdi şükür yok

Slm kızlar nasılsınız.bayadır giremedim evde degildim.aşırı mide bulantılarım yüzünden annemde kalıyodum.mutfaga giremiyorum bile.bakıyorumda galiba en kötü aşeren benim...çok sıkıntılı birdönemdeyim.ama dayanıyorum bebişim için her şeye deger.bugün kontrolüm vardı kalp atışı ve hareket edişini gördüm dünyalar benim oldu.9+0 oldum.allahım herkese nasip etsin.yeni hemiş arkadaşları tebrikederim sonuç bekleyenlerinde allahım yüzünü güldürsün inşallah.olumsuz sonuç alan arkadaşlarada allahım yardım etsin tez zamanda onlarada bu mutlulugu yaşatsın.kendinize çok iyi bakın....hamişş kalınnnn

özlem merhaba benim adımda yeliz ismail beye bende gittim ama aşılama için gitmiştim peki tedavi ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim mümkünse marmarada ne kadar tutuyor bana çok yakın marmara hastanesi çünkü

adım özlem değil...:)))özel marmara hastanenin adı..adım zeynep.memnun oldum yeliz.bana 4500tl tutar dedi.ama uzun protokol uygulayacakmış fiyat da değişiklik olurmu bilmiyorum.bugün ordaydım 1 hafta yok doktor burda haberin olsun

kusura bakma zeynep kafam o kadar yoğun ki :) karıştırdım birden peki rapordan faydalanmadınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…