Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

cnm ya rüyamda hep bebeklerle ve çocuklarla uğraşıyorum ,yani uyurken bile aklımda anla yani nasıl heyecanlandığımı bi de benim sağ tasrafta kaRnımın üstünde sancı var dün bütün gün, kasık ağrısı çok yok,belirti de yok doğru düzgün bir de göğüslerim sızlıyo o kadar,bütün hamile kalan arkadaşların belirtisi vardı buradakilerin,içimdeki ses miniğimin benle olduğunu söylüyor fakatyine de korkuyorum üf anlıyorsunuz beni dimi kızlar karmakarışık duygular içindeyim,etraftaki herkese de yattığım için hamile olduğumu fakat düşük tehlikesi olduğunu söyledik,herkes kaç aylık falan diye soruyor,Yüce Rabbim dualarımızı nolur boş çevirme,tüm evlat hasreti çekenlere sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip et,bizleri de içinden ayırma

bende rüyamda sık sık bebek görmüştüm,belirti olmuyor ki zaten funda,senin söylediklerin vardı bendede,inşallah güzel haberler vericeksin bizlere arkadaşım..içinden gelen ses doğru olabilir,sen yinede pozitif ol,annesine sıkı sıkı tutunuştur inşallah,karnın çok şiştimi seninde beni gören 4 aylık zanneder.tedaviye başlarken 62 kiloydum şu an 65,tabi sigarayı bıraktım 1 kilo öyle aldım diyorum,geri akalan 2 kilo napıcam.internette bakıyorum ilk 3 ay en fazla 3.5 kilo alınmalı diyor ben maşallah yuvarla gitsin durumuna gelicem:KK1::KK1:

senin bebişe maaşallah,annesine hasret kalmış,,:nazar::nazar:çok rahatladım şimdi sagol sevgi,bu arada ben çok rahatım sanki hamile değilim gibi,akşam olunca jeli yaptıktan sonra ağrım oluyor biraz o kadar..bide ömrümde yemediğim eriği yedim::KK1::KK1:5.haftaya girdim hesabıma göre,inşallah hep böyle gider..tiksinmem yemekten..seninde nasıl gidiyor?rahatsın sanırım sen de..

benim hiçbirşey yok ezgicim normal hayatıma dvm benimde tatlıya meyilim var ekşi cezbetmiyor ben ikili testi bekliyorum ayın 24 unde ikili testim var inşallah guzel sonuc alırım bu arada tup bebekle ocak ayı anneleri topigi var oraya takılıyoruz sende ugramak istersen diye soyledim

bende rüyamda sık sık bebek görmüştüm,belirti olmuyor ki zaten funda,senin söylediklerin vardı bendede,inşallah güzel haberler vericeksin bizlere arkadaşım..içinden gelen ses doğru olabilir,sen yinede pozitif ol,annesine sıkı sıkı tutunuştur inşallah,karnın çok şiştimi seninde beni gören 4 aylık zanneder.tedaviye başlarken 62 kiloydum şu an 65,tabi sigarayı bıraktım 1 kilo öyle aldım diyorum,geri akalan 2 kilo napıcam.internette bakıyorum ilk 3 ay en fazla 3.5 kilo alınmalı diyor ben maşallah yuvarla gitsin durumuna gelicem:KK1::KK1:

ya canm ben bu sabah dayanamayıp idrar testi yaptım,tek çizgi çıktı.

kıssssssssssssssssslarrrrrrrrr hamileyimmmmmm:KK64::KK64::KK64::KK66::KK66:

:nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK52:CANIMMMMM ÇOKKK AMA ÇOKKKK TEBRİK EDERİM:KK71::KK71::KK71::KK71:

CANIM BİZ SENİNLE AYN GÜN SONUÇ ALACAĞIZ :18:BEN ÇOK KORKUYORUM İDRAR BENCE DOĞRU SONUÇ VERMEZ LÜTFEN CANINI SIKMA HAKIMIZDA HAYIRLISI OLSUNNNNNN

09 HAZİRAN OF OF ÇOK AZ KALDIIIII

BELİM ÇOK AĞRIYOR NORMAL Mİ ACABA YAAAAAA

BANBAN

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM

HAKINDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN EN AZINDAB DONDURULMUŞLARIN VARMIŞ BUDA ÇOK GÜZEL :nazar:İNŞALLAH BU SEFER HERŞEY GÜZEL OLACAK

morelini bozdun fundacım,erken daha 2 günün var belki geç yerleşti bebiş belki daha yenii başladı betahcg yükselmeye,bekle cnm sıkma canını,çok arkadaş var idrarda çıkmayıp kanda pozitifi gören..

güzel haberlerinizi bekliyorum ben de fundayla senin,darısı başınıza arkadaşım..sizin kadar heyecanllıyım inan ki,9 haziran günü beklemek daha zor gelicek,ben ağlamaya başlamıştım en sonunda stresten:KK1:dualrım sizinle..

CANIM BİZ SENİNLE AYN GÜN SONUÇ ALACAĞIZ :18:BEN ÇOK KORKUYORUM İDRAR BENCE DOĞRU SONUÇ VERMEZ LÜTFEN CANINI SIKMA HAKIMIZDA HAYIRLISI OLSUNNNNNN

09 HAZİRAN OF OF ÇOK AZ KALDIIIII

BELİM ÇOK AĞRIYOR NORMAL Mİ ACABA YAAAAAA

benim de kaç gündür ağrıyodu fakat bugün yok birde sağ tarafımda ağrı vardı,inşallahRabbimin izniyle güzel sonuçlar alacağız 3ümüzde hep öyle dua ediyorum

mrb arkadaşlar yarın tedaviye başlıyorum..heyecanla beraber korku da var biraz.bana tedavinin ilk başında neler yapıldığını yazabilirmi biri acaba.

mrb arkadaşlar yarın tedaviye başlıyorum..heyecanla beraber korku da var biraz.bana tedavinin ilk başında neler yapıldığını yazabilirmi biri acaba.

hayırlsı olsun canım,güzel başlangıçlar diliyorum..korkulacak hiçbirşey yok rahat ol,doktorun yarın muayene edip yumurta sayına bakıcak sonra hemşirelere yönlendirecekler seni,yumurta büyütme iiçin olan gonal-f iğneni alıcaksın,hemşireler anlatıcak nasıl yapacağını.göbekten hepsi iğnelerin.doktor gün vericek kontrole geliceksin..heyecan yap ama korkma..ayyy çok heyecanlı gerçektenn..

öncelikle gobekten igneler vericekler onları vurulacaksın yumurta cogaltıp buyutmek için canım ardından gelişimlerine bakılacak olgunlaşınca hafif bir anesteziyle uyutulup yumurtalar toplanıcak ardından yogun bi ilaç trafigi başlıycak sonra o yumurtalarla senin yumurta toplattıgın gun eşinden sperm alınıcak onlar ogun buluşturulucak ve dollenme surecin başlıycak bizim merkezde genelde 5.gune kadar bekletilir ebriyolar 5.gune kadar kaliteli saglam kalan embriolardan bir tanesi sana yerleştirilecek transfer gunu anestezi felan yok idrara sıkışık oluyorsun sadece transferden geriye saglam kalan embriolarda dolaba gidicek durum bundan ibaret rabbim yardımcın olsun allahım hayırlı etsin ilk de inşallah olumlu sonuçlar alırsın

hayırlsı olsun canım,güzel başlangıçlar diliyorum..korkulacak hiçbirşey yok rahat ol,doktorun yarın muayene edip yumurta sayına bakıcak sonra hemşirelere yönlendirecekler seni,yumurta büyütme iiçin olan gonal-f iğneni alıcaksın,hemşireler anlatıcak nasıl yapacağını.göbekten hepsi iğnelerin.doktor gün vericek kontrole geliceksin..heyecan yap ama korkma..ayyy çok heyecanlı gerçektenn..

ay iğneyi nasıl yapıcam bilmiyorum.acımıyo dimi...evet çok heyecanlı gerçekten.her gün muayene olmaya gidicekmiyim..bide doktoru 4500 tl tutar demişti şimdiden sonra yapılacak harcamalr buna dahilmi?_:KK52::KK52:

ben izmitte oturuyorum ilk tüp bebek denememi kocaeli üniverstesinde yaptım. 2. denememi umut tüp bebek merkezinde düşünüyorum. Sgk faydalanbiliyorum. umut tüp bebek merkezinde raporlu olursa ödeme ne kadara oluyor ayrıca hangi doktoru tavsiye edersiniz bilgi alabilirmiyim bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. :KK59:

öncelikle gobekten igneler vericekler onları vurulacaksın yumurta cogaltıp buyutmek için canım ardından gelişimlerine bakılacak olgunlaşınca hafif bir anesteziyle uyutulup yumurtalar toplanıcak ardından yogun bi ilaç trafigi başlıycak sonra o yumurtalarla senin yumurta toplattıgın gun eşinden sperm alınıcak onlar ogun buluşturulucak ve dollenme surecin başlıycak bizim merkezde genelde 5.gune kadar bekletilir ebriyolar 5.gune kadar kaliteli saglam kalan embriolardan bir tanesi sana yerleştirilecek transfer gunu anestezi felan yok idrara sıkışık oluyorsun sadece transferden geriye saglam kalan embriolarda dolaba gidicek durum bundan ibaret rabbim yardımcın olsun allahım hayırlı etsin ilk de inşallah olumlu sonuçlar alırsın
çok saol baya yorucu olucak sanırım stres yapıyorum çok ufff.inş dediğin gibi ilkinde sevinirim..

ay iğneyi nasıl yapıcam bilmiyorum.acımıyo dimi...evet çok heyecanlı gerçekten.her gün muayene olmaya gidicekmiyim..bide doktoru 4500 tl tutar demişti şimdiden sonra yapılacak harcamalr buna dahilmi?_:KK52::KK52:

yok cnm acımıyor,kalçadan olsan daha fena,anlatıcaklar orda nasıl yapacağını,hiç korkma.her gün gitmiyceksin muayeneye şimdi ilk iğneleri yap 4 -5 içinde çağırırlar sanırım.paket tedaviye biz 5000 verdik cnm.sonradan verilen ilaçlar var onlar sana ait..ama iğnelerin ordan şimdi.

yok cnm acımıyor,kalçadan olsan daha fena,anlatıcaklar orda nasıl yapacağını,hiç korkma.her gün gitmiyceksin muayeneye şimdi ilk iğneleri yap 4 -5 içinde çağırırlar sanırım.paket tedaviye biz 5000 verdik cnm.sonradan verilen ilaçlar var onlar sana ait..ama iğnelerin ordan şimdi.

ben izmitte oturuyorum.doktorumda burda yumurta toplama işleminde ve sonrasında umut a götürecek.kendi uygulayacak.bana herşey dahil dedi.paket değil yani.sanırım öyle yani..

ben izmitte oturuyorum ilk tüp bebek denememi kocaeli üniverstesinde yaptım. 2. denememi umut tüp bebek merkezinde düşünüyorum. Sgk faydalanbiliyorum. umut tüp bebek merkezinde raporlu olursa ödeme ne kadara oluyor ayrıca hangi doktoru tavsiye edersiniz bilgi alabilirmiyim bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. :KK59:

öyküm hayırlısı olsun şimdiden,iyi bir seçim yaptığına emin olabilrisin.sanırım raporlu olunca,1500 tl veriyorsun,raporsuz 5000 verdim ben.ben süleyman beyin hastasıyım,çok iyi güleryüzlü sakin bir doktor.ama ulun beyde çok iyiymiş.o konuda ikisi arasında bir ayrım yapmak yanlış olur sanırım.hangisini seçersen seç yanlış bi seçim olmaz.

ben izmitte oturuyorum.doktorumda burda yumurta toplama işleminde ve sonrasında umut a götürecek.kendi uygulayacak.bana herşey dahil dedi.paket değil yani.sanırım öyle yani..

anladım ve hatırladım şimdi seni cnm,belki senin muayenenide doktorun yapar izmitte hiç gidip gelmessin..aynı şeyden benim sööylediğimde..çok iyi düşünmüssün öteki türlü çok masraf oluyor,bende istanbulda oturmuyorum gidip geldim hep..ama değdi şükürler olsun,küçük annem benimle
:nazar::emir_bebek::KK66:

anladım ve hatırladım şimdi seni cnm,belki senin muayenenide doktorun yapar izmitte hiç gidip gelmessin..aynı şeyden benim sööylediğimde..çok iyi düşünmüssün öteki türlü çok masraf oluyor,bende istanbulda oturmuyorum gidip geldim hep..ama değdi şükürler olsun,küçük annem benimle
:nazar::emir_bebek::KK66:

evet muayenelerimide burda yapcak.2kere gidicem ist.a ...senin de hayırlı olsun.inş bu heyecanı bende yaşarım canım saol verdiğin bilgiler için.

X