Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

hayırlısı olsun bitanem bende bilmiyom nasip takılarımdan biyakınımıza borç verdik eyer getirirse bende bayramdan sonra düşünüyom umut ta olcak büyük ihtimal rabbim inşallah son olur ama şimdi eşim tedavi görüyor biraz kendine gelsin spermler hızlansın belkide tüpe gerek kalmaz dr öyle dedi normal yoldan bile olur diyoyor canım sizde sorun neydi bu arada ben bahçelievlerde oturuyom allaha emanet ol :KK48::KK48::KK16::KK16:

ihşallah doğru zamanda gelinde olur hemen hemen aynı zamanda düşünüyoruz rabbim ihşallah bu sefer yüzümüze güler ihşallahta normal yolla olur bu kadar eziyeti yeniden çekmeyiz eşine ne ilaçları verildi özelden yazarsan sevinirim aynı durumdayız ikimizinde dondurulmuşu yok işin kötüsü

kizlar neler oluyor anlayamadim 2 aydir bir turlu tedaviye baslayamadim, sozde bugun baslayacaktim muayene edildikten sonra dr bende su kisi oldugunu soyledi hem sag hem sol yumurtaligimda varmis kisin bosalmasi gerekiyormus tedaviye baslamadan once....gecen ay uzun tedavi icin kullandigim ilaclardan olmus..
hastaneden gozlerim dolu ciktim aglamamak icin kendimi zor tutum, ne kadar kotu bir sansim varmis ya, bu kadarda olmazki yaa bendeki talihsizlige bakin, vallahi pes diyorum baskada bisey demiyorum, esimi ikna edebilirsem umuttaki donmuslarim icin istanbula giderim ama gel gelelimki esim gelmiyor..
burasi beni cok oyaliyor hep zaman kaybi, bundanda vardir bir hayir deyip gecelim,
ALLAHIM iSYANIM SANA KENDiME..

kuzum sen eşini ikna etmeye çalış çünkü dondurulmuşta şansın daha yüksek sana ilaç yüklemesi yapılmıyor vücüt hamile kalmaya daha müsait olur sen ne yap ne et bence eşini ikna et

kizlar neler oluyor anlayamadim 2 aydir bir turlu tedaviye baslayamadim, sozde bugun baslayacaktim muayene edildikten sonra dr bende su kisi oldugunu soyledi hem sag hem sol yumurtaligimda varmis kisin bosalmasi gerekiyormus tedaviye baslamadan once....gecen ay uzun tedavi icin kullandigim ilaclardan olmus..
hastaneden gozlerim dolu ciktim aglamamak icin kendimi zor tutum, ne kadar kotu bir sansim varmis ya, bu kadarda olmazki yaa bendeki talihsizlige bakin, vallahi pes diyorum baskada bisey demiyorum, esimi ikna edebilirsem umuttaki donmuslarim icin istanbula giderim ama gel gelelimki esim gelmiyor..
burasi beni cok oyaliyor hep zaman kaybi, bundanda vardir bir hayir deyip gecelim,
ALLAHIM iSYANIM SANA KENDiME..

cnm morelini bozma koyverme eşini ikna et bence de dondurulmuşlarınla dene ama bu durumda dondurulmuşalarda engelse orada devam et,ay ne diyim bilemedim cnm,ya niye böyle oluyor ki isyan değil haşaa ama güzel gitsin,,canım çatlıyor bazen milletin umru değil ceket atsan hamile kalıyor,ne dikkat etmek ne başka birşey biz sakınrken hal oluyoruz ama sonuç yok..üzme kendini cnm olucak inşallah bizimde..

canım maşallah çok iyi ilerliyor bence.4 tane çok iyi bir rakam maaşallah bugün 3,gündü değil mi canım.hadi hayırlısı .:nazar::nazar::nazar::nazar:

hayırlısı inşallah be cnm,korkuyor insan bu kaygı çok yoruyor bizleri,erkekler daha rahat sanki,eşim öyle sanki,,yada ben kendimle meşgulum su an onu çok iyi gözlemleyemiyorum..offff sakin olmalıyım..iyi gecelr hepinize arkadaşlar..ALLAH RAHATLIK VERSİN..YENİ VE AYDINLIK BİR GÜNN

canım aslında mantıklı olan dondurulmuşlar değil mi.onca ilacı yeniden almak çok mantıklı değil gibi geldi bana ama karar senin cnm.hangi ildesin zor mu gidiş gelişin.

canim dogru mantikli olan once dondurulmus olandir ama ben danimarkada yasadigim icin istedigimiz zaman istanbula gidemiyoruz bende esimde calisiyoruz, onun icin biraz zor

Son düzenleme:
]
Sevgicim bende ataşehırde oturuyorum bende isterim ama bıraz zaman geçsin canım eşimşimdi markete bıle çıkarmıyo bıraz bebışler buyusun benim çekmeköyde akrabam var sık sık gelıodum özellıkle cumartesılerı pazarıda dolanıyodumama artık zor

tamam bacım birgun buluşur tanısırız guzel olur...sen dışarıya cıkmaya başlayınca buluşuruz...

Son düzenleme:
kuzum sen eşini ikna etmeye çalış çünkü dondurulmuşta şansın daha yüksek sana ilaç yüklemesi yapılmıyor vücüt hamile kalmaya daha müsait olur sen ne yap ne et bence eşini ikna et

cnm morelini bozma koyverme eşini ikna et bence de dondurulmuşlarınla dene ama bu durumda dondurulmuşalarda engelse orada devam et,ay ne diyim bilemedim cnm,ya niye böyle oluyor ki isyan değil haşaa ama güzel gitsin,,canım çatlıyor bazen milletin umru değil ceket atsan hamile kalıyor,ne dikkat etmek ne başka birşey biz sakınrken hal oluyoruz ama sonuç yok..üzme kendini cnm olucak inşallah bizimde..

en son tedavim umutta donmuslarla oldu ilk defa 5. tedavimde hamile kalmistim sonucumu aldigimin ertesi gunu ucakla danimarkaya dondum 2 hafta sonrada dusuk yapinca esim istemiyor yine ayni sorunu yasariz diye, bakalim zaman neyi gosterecek

ezgicim valla haklisin bazilari hamile kalmak icin dersinki bahane ariyorlar,
ne yapalim buda bizim kaderimiz cekecegimiz varmis

gulimus
canım benim hakkında hayırlısı buymuş sabır ve vazgecme benmde ikincide tuttu cok şukur ben hiç bırakmamıştım kendimi ikinci için dualara başlamıştım negatf sonuc alınca rabbim muhakkak verecektir ama bizlerde sabretmeliyiz...bu arada sende bu tarafta oturuyormuşsun şuan için 3 kişi olduk en kısa zamnda biryerde toplanırız sohbet ederiz herkesede iyi gelir allaha emanet ol kendii uzme

elin
canım benm şimdi okudum yazılanları cok uzuldum ama belki bundada bi hayır vardır aslında gelp dondurulmuşlarla denesen daha iyi elin ben dondurulmuşa daha cok guveniyorum onda şans daha yuksek geliyor bana ama herşeye ragmen dua et senn için en hayırlısı neyse o olur inşallah.bu arada tefriciyeyi sormuşsun tefriciye 4444 duası diye bir dua var ona deniyor bu dua 4444 kez okunuyor buna deniyor kendine cok dikkat et canım allahım en kısa zamnda olumlu sonuc almanı nasp etsin

elin
canım benm şimdi okudum yazılanları cok uzuldum ama belki bundada bi hayır vardır aslında gelp dondurulmuşlarla denesen daha iyi elin ben dondurulmuşa daha cok guveniyorum onda şans daha yuksek geliyor bana ama herşeye ragmen dua et senn için en hayırlısı neyse o olur inşallah.bu arada tefriciyeyi sormuşsun tefriciye 4444 duası diye bir dua var ona deniyor bu dua 4444 kez okunuyor buna deniyor kendine cok dikkat et canım allahım en kısa zamnda olumlu sonuc almanı nasp etsin

bencede dondurulmularla sans daha yuksek ama zamanim bosa gitmesin diye burdan deniyelim dedik ama olmadi.. bu duayi ogrendim canim hatta dra gitmeden once ablalarimi ardim bugun tedaviye baslayacam bu duayi transfer gunune kadar bittirelim dedim ama bir dahi sefere kaldi

hanımlar slm benimde trasferim oldu 2 tane 10 hücreli comp trasfer edildi sizce comp ne demek teşekkürler allah hepinizin gönlüne göre versin

Son düzenleme:
bencede dondurulmularla sans daha yuksek ama zamanim bosa gitmesin diye burdan deniyelim dedik ama olmadi.. bu duayi ogrendim canim hatta dra gitmeden once ablalarimi ardim bugun tedaviye baslayacam bu duayi transfer gunune kadar bittirelim dedim ama bir dahi sefere kaldi

olsun canım herşeyde bi hayır vardır inşallah o gunlerde gelir bu arada duayı okutacagın zamn bana haber ver bende okurum
panadol

hanımlar slm benimde trasferim oldu 2 tane 10 hücreli comp trasfer edildi sizce comp ne demek teşekkürler allah hepinizin gönlüne göre versin
allahım hayırlı ugurlu etsin inşallah pozitif sonuc alırsın rabbim yuzune gulsun inşallah ilaç saatlerine dikkat et igneyi aynı saattlerde yaptır aman aman dikkat et bunlara

olsun canım herşeyde bi hayır vardır inşallah o gunlerde gelir bu arada duayı okutacagın zamn bana haber ver bende okurum

allahım hayırlı ugurlu etsin inşallah pozitif sonuc alırsın rabbim yuzune gulsun inşallah ilaç saatlerine dikkat et igneyi aynı saattlerde yaptır aman aman dikkat et bunlara

Canım güzel dileklerin için tşkr.pimpirikliyim dikkat etmeye çalışıyorumilaçlara iğnelere bakalım artık..dua edin canım ne olur..

HAYIRLI OLSUN arkadaşım,,güzel haberler alırsın inşallah..comp ne demek ki acaba ben de merak ettim..benimkilerde3.gün 9 olmuştu üç tanesi yarın transferim var çok heyecanlı....dua edin kızlarrr bugün aramadım merkezi nde durumdalar bilmiyorum,,bıktı çalışanlar:KK1:

HAYIRLI OLSUN arkadaşım,,güzel haberler alırsın inşallah..comp ne demek ki acaba ben de merak ettim..benimkilerde3.gün 9 olmuştu üç tanesi yarın transferim var çok heyecanlı....dua edin kızlarrr bugün aramadım merkezi nde durumdalar bilmiyorum,,bıktı çalışanlar:KK1:
hadi hayırlısı canım gece sabah olmaz şimdi sana :nazar::emir_bebek:

hadi hayırlısı canım gece sabah olmaz şimdi sana :nazar::emir_bebek:

evet cnm ama ilkınde daha heyecan yapmıştım şimdi ne yaşıycağımı bildiğim için daha sakınım..ama çok merak ediyorum ne durumdalar eşim kötü bişey olsa ararlardı diyor..:18:sabah 09.15te falan alacaklar transfere....:KK52::KK52::KK52::KK52:

X