Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

saol canım aydınlattığın için beklemek çok zor 19 mayıs büyük gün inşllah bebişim yada bebşlerim benimledir. sende hamişsin heralde hayrlı olsun sağlıcakla kucağına almak nasip olur inşallah

Merhaba hatırladığım kadarıyla bebeğin ense kalınlığı ve ikili testi Umut'ta yaptırmıştın, bunun için muayene ücretinin haricinde ekstra bir ücret alınıyor mu?

Anladım canım bende coraspin kullanıyorum transferımın 10 gunu test yapmadım beklıyorum ondasorup duruyorum sana bişiler

merhaba arkadaşım konuya atladım ama kusuruma bakmayın benimde transferimin 7. günü aramızda 3gün var çok heyecanlı değilmi inşallah bebeklerimiz bizimledir. rabbim yardımcımız olsun

merhaba arkadaşım konuya atladım ama kusuruma bakmayın benimde transferimin 7. günü aramızda 3gün var çok heyecanlı değilmi inşallah bebeklerimiz bizimledir. rabbim yardımcımız olsun

İnşallah dediğin gibidir senin ilk sanırıım sen hangi ilaçları kullanıyosun

İnşallah dediğin gibidir senin ilk sanırıım sen hangi ilaçları kullanıyosun

canım ben şu an kullandığım progestan iğne, progestan kapsül vejenden 3 kez günde , coraspin , estrafem, elevit , folbiol, ağrım olursa minoset kullanıyorum o kadar

maşallah arkadaşlar inşallah ikizleriniz göbişlerinizdedir.

inşallah canım çok istiyorum inşallah mevlam hepimizin mutlulukları daim olur

kızlar bişey sorucam sizler test gününe kadar evde hep yatarkmı geöiriyorsunuz. illaki bakanınız varmı. ben çalışıyordum şimdi yıllık iznimi aldım evdeyim ev işi yapmıyorum yanlız kendi ihriyaçlarımı gideriyorum malesef yakınlarım uzakta eş dost yardımcı oluyor dün mecburen yemeğimide yapmak zorunda kaldım allaha emanet dedim yaptım ağır hiç bişey yapmıyorum zaten dışarı sadece iğne için çıkıyorum

cnm öncelikle hayırlı olsun. bebişin inşallah sana sıkısıkı tutunur.merkezde ilk 3 gün dinlenin sonra günlük işlerinize çok yorucu olmadan devam edebilirsiniz demişlerdi.bende senin gibi yemek yapmak ve bazı ihtiyaçlarımı karşılamak için kakmıştım.teste kadar hep yatmadım.ev işi felan yapma ,kendini yorma.ye iç keyfine bak.allahım ol derse olur zaten.inşallah seninde hamiş haberinle halay çekeriz burda.

canım saol bitanem içim rahatladı evet mevlam ol dedikten sonra olur inşallah güzel haberi alır almaz sizede bildiricem canım çok teşekkür ederim

canım saol bitanem içim rahatladı evet mevlam ol dedikten sonra olur inşallah güzel haberi alır almaz sizede bildiricem canım çok teşekkür ederim

Benimde yanımda kimse yok yemeğimi yapıyorum ev falan süpürmedim 10 gundur ama azcık tozaldım wc lavabo yıkadım dışarı hıç çıkmadım iğne kullanmıyorum gerisi aynı

Anladım canım bende coraspin kullanıyorum transferımın 10 gunu test yapmadım beklıyorum ondasorup duruyorum sana bişiler

slm nursin yaşadıklarrını okudum,,çok çok geçmiş olsun,,inşallah bütün bunlar geride kalır cnm,güzel haberler alırsın..inan ki içim acıdı..ALLAHIM yolunu aydınlatsın..

fulyacım nasılsın

nasıl gidiyor hamişlik . tekmeleri duymaya başladın mı ?

2li taramadan sonra 3lü yada 4lü yaptırdınmı ?

güzel haberlerle inşallah ..

canım benm hayırlı olsun oncelikle bende 6 haftalık hamileyim cok şukur allah sizde nasip etsin ben calışmıyorum evdeyim fakat transferden sonra ben 12 gun boyunca yatmadım sadece ilk 3 gun uzandım ama cok kez kalkıp yurudum benmde yemegimi yapacak kimsem yoktu yemegimi yaptım sofarımı hazırladım mecburen yapmam gerekenleri yaptım yani buna sakın takılma surekli yatsanda tutmayacagı varsa tutmaz ben genelde o 12 gunu ayakta gecirdim sadece asla agır kaldırmadım yememe içmeme bide ozellikle ilaçlarıma cok dikkat ettim ignemi ilaçlarımı hep aynı saatte aldım çok şukur hamileyim inşallah sende guzel haberi alırsın allah yardımcın olsun

Benimde yanımda kimse yok yemeğimi yapıyorum ev falan süpürmedim 10 gundur ama azcık tozaldım wc lavabo yıkadım dışarı hıç çıkmadım iğne kullanmıyorum gerisi aynı

inşalah canım rabbim dualarımızı kabul eder canım kavuşuruz bebişlerimize canım

inşallah canım bende yatmıyorum yemeğimi yapıyorum basit işlerimi yapıyorum. allahım alnımıa yazmışsa hayırlıysa vericektir eminim

Arkadaşlar hamıleyım çok şukur allah ısteyen herkese nasip etsin kucağımıza aldığımız gunleri göstersin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…