Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

günaydın canlar bu gün transferimin 10. günü ara ara ağrılarım oluyo sanki adet olacakmışım gibi bu normail mi birde canlar ben bu sabah idrar testi yaptım çoookk hafif silik bir şekilde 2. çizgi çıktı ama 10 dakika sonra sizce oldu mu kızlar....:18::18:

canım benimde olmuştu öyle adet ağrısı gibi kasıklarım ve bacaklarım ağrıdı hep.o yüzden telaşlanma adet olucammı yoksa diye.normal yani bunlar.bende 11.gün yapmıştım idrar testi benimde silik çıktı baştan.ertesi günü kan testiylede aldım güzel haberi çok şükür.inşallah sende alırsın bu güzel haberi 2 gün sonraa.:KK49::KK49::KK49:

canım benimde olmuştu öyle adet ağrısı gibi kasıklarım ve bacaklarım ağrıdı hep.o yüzden telaşlanma adet olucammı yoksa diye.normal yani bunlar.bende 11.gün yapmıştım idrar testi benimde silik çıktı baştan.ertesi günü kan testiylede aldım güzel haberi çok şükür.inşallah sende alırsın bu güzel haberi 2 gün sonraa.:KK49::KK49::KK49:

inşallah canım iki saat önce bir test daha yaptım on dakika sonunda hafif silik yine çıktı ama şimdi bakıyorum teste bildiğin pembe çizgi galiba bebişim benmle değil mi:KK66::KK66:

sevgiicim merhaba
gözün aydın canım
sağ sağlim kucağına alırsın bebeğini inşallah.:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
geçmişi okuyordum ilk denemende tutmamıştı çokkk üzüldüm sayfa ilerledikçe gördüm bu defa olmuş .inan çok mutlu oldum.allah hepimize nasip etsin.
bende umut annesiyim kısmetse 6 mayıs cuma günü kızımı kucağıma alacağım
bütün arkadaşlara moralinizi yüksek tutun ve inanaın diyorum.evet zor bir süreç ama zaman çok çabuk geçiyor.
çok öpüyorum herkezi
tedaviden olanlar inanıyorumki buradan hamileyimmm yazılarınızıı okuyacağız.
allaha emanet olun
benide listeye ekleyebilirseniz çok sevinirim.
:KK16::KK16::KK16::KK16:

allah binlerce kez razı olsun canım benim rabbim bi nefeste kurtarsın seni cok az kalmış kavuşmana rabbim sag saglim dunyaya getirmeni nasip etsin cok saglıklı bir evladın olsun inşallah rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallah
tahmer
inşallah canım iki saat önce bir test daha yaptım on dakika sonunda hafif silik yine çıktı ama şimdi bakıyorum teste bildiğin pembe çizgi galiba bebişim benmle değil mi
canım benim şimdiden cok cok sevndim inşallah kandada guzel sonuçlar alırsın ama idrarda cıktıysa allahın izniyle tutmuştur cunku idrarda daha gec belli oluyor normalde hayırlısıyla sende annesin
elinn

bugun kontrolum vardi adet olmadigim icin uzun protokol iptal oldu, dr adet gormem icin hap verdi 10 gun kullanacam adet olduktan sonra kisa protokola baslayacam..
ya anlamiyorum kac gundur adet sancim var gogusler sismis agriyor sizliyor ama adet olamiom
elincim kısa protokole başlıyormuşsun cok sevindim seninde anneligine cok az kaldı cok şukur allaha inşallah rabbim bu defa nasip edecektir dualarım seninle...bende testi tekrar ettim 620 cıktı çok şukur

inşallah canım iki saat önce bir test daha yaptım on dakika sonunda hafif silik yine çıktı ama şimdi bakıyorum teste bildiğin pembe çizgi galiba bebişim benmle değil mi:KK66::KK66:

inşallah tatlım inşallah seninle bebişin.çünkü idrarda kolay kolay çıkmıyor ikinci çizgi.hayırlı olsun deyim ben şimdiden ama nazar boncuğumuda koyayımki nazar değmesin inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

saolun canlar yanı bir saat sonra iyice belirgin olması bile iyi bir şey değil mi canlar çok oluyorum ama bir sorum daha var ne olur kusuruma bakmayın kötüyüm de ben progestan kapsülü vajinadan kullanıyorum ya o pozitif çıkmasına sebep olmaz değil mi?:18::18:

saolun canlar yanı bir saat sonra iyice belirgin olması bile iyi bir şey değil mi canlar çok oluyorum ama bir sorum daha var ne olur kusuruma bakmayın kötüyüm de ben progestan kapsülü vajinadan kullanıyorum ya o pozitif çıkmasına sebep olmaz değil mi?:18::18:

canım bende vajinadan kullanıyordum ve hala kullanıyorum.onunla alakası olacağını sanmıyorum ben.heyecanını çok iyi anlıyorum.bende 5 dakikada bir testin başına gidip bakıyordum sürekli.allahın izniyle olucak inşallah canıım.güzel haberlerini bekliyoruz.:KK49::KK49::KK49:

canım bende vajinadan kullanıyordum ve hala kullanıyorum.onunla alakası olacağını sanmıyorum ben.heyecanını çok iyi anlıyorum.bende 5 dakikada bir testin başına gidip bakıyordum sürekli.allahın izniyle olucak inşallah canıım.güzel haberlerini bekliyoruz.:KK49::KK49::KK49:

ay ALLAH razı olsun senden yazmadığım yer kalmadı iki gündür test yapıyorum hafif silik çıkıyor ama bu gün son yaptığım bir saat sonra resmen pembe oldu eşimde ısrarla test günü yani çarşamba kan yaptırcaz diyo o gün izin aldı çünki onu da kırmak istemiyorum birlikte olalım diyo böyle işte çok saol canım çok saol çok saol:KK66::KK66::KK66:

yok be bence sen annesin yavru allahın izniyle guzel haberini kesn duyucaz

yok be bence sen annesin yavru allahın izniyle guzel haberini kesn duyucaz

ayy sen ne güzel konuşuyosun öyle hayırlıca bir de yarını atlatsaydım şimdi komşum geldi canımı sıktı onun bi yakınımı ne anlamadım o da tüp bebek yaptırmışda onun 10. gününde kanama olmuşda tutunma kanamasıymış da bende olmadığı için ümitlenmeyecekmişimde canım çok sıkıldı yaaa neden kimse anlamıyor beni yaa:KK59:

ayy sen ne güzel konuşuyosun öyle hayırlıca bir de yarını atlatsaydım şimdi komşum geldi canımı sıktı onun bi yakınımı ne anlamadım o da tüp bebek yaptırmışda onun 10. gününde kanama olmuşda tutunma kanamasıymış da bende olmadığı için ümitlenmeyecekmişimde canım çok sıkıldı yaaa neden kimse anlamıyor beni yaa:KK59:
ne düşüncesiz insanlar var çevremizde.söylenecek laf mı bu şimdi.herkesin aynı olacak diye bişey yok.
ümitlenmemeliymişsin bu ne kadar kolay söyleniyor. komşun ayıp etmiş hemde çok .

sonucunla utanır umarım

arkadaşlar bende haziran temmuz gibi düşünüyorum tedavimi umutta seçeneklerim arasında.bu sayfayı yeni farkettim okuyacağım tek tek.

NE ALAKA YAA.herkeste tutunma kanaması olmuyorki.sen gönlünü ferah tut tatlım.bebeğin seninle ben inanıyorum.belirtiler güzel şuan çünküü:KK66::KK66::KK66:

bende bugün kan testini tekrarladım ve değerim 800 olmuş :KK66::KK66::KK66: şimdi aldım sonucu sana şükürler olsun rabbiimm

:nazar: maaşallah darısı isteyen herkese olsun.

teşekkür ederim canım.amin... allahım isteyen herkese nasip etsin.inşşşalh sende tedavine umutta başlarsın.ben orada tedavi gördüm hamile kaldım diye değil ama inanki oradaki ekip çok iyi ve doktorlardaa çok iyi.

arkadaşlar tedavi öncesi hangi testleri istiyor dr.unuz
rahim filmi şart mı
hormon testleri şartmı

yardımcı olurmusunuz lütfen.

birde ödemeyi ne zamn nasıl alıyorlar.

bence sen hamilesin bide 10. gunde silik cikmasi daha sonrada belirginlesmesi iyi bir isaret icin rahat olsun bebegin senile:emir_bebek::emir_bebek:

X