Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

sevgiciğim hayırlı olsun bebişin çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin inş. hayırlısıyla kucağına aldığın günleride görürüz.

aminnnnn... çok sagol canım benim allah razı olsun
siri_ne

sevgcim bu gün aldığım en güzel haberdi bu.hayırlı olsun tatlım yaa.çok sevindim.benimde yarın test günüm .allahım bende güzel haberler alayım inşallah...
teşekkur ederim canım benim allahım yarın kan tahlilinde sennde yuzunu guldurur inşallahhhhhhh bu arada ayaklarım da agrı var demişsin aynısı bende oldu işte o gunu tahlili yaptırdım 94 cıktı zaten idrar tahlilinde gozukmesi buyuk işaret cunku idrarda daha gec cıkıyo

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı ( umut - tüp 4.deneme)
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii ( KENDİLİĞİNDEN)
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin ( umut - tüp )
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
18-nsh--- hamile ( umut - tüp )
19-turkal---hamile ( umut - tüp )
20-besa3467----hamile ( umut - tüp )
21-sinems941---hamile (umut-tüp)
22-sevgi3434--- hamile (ben demedimmi 7 cücelerden kap gel diye)
23-siri_ne -----hamile (umut-tüp)

24-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp )
25-tahmer---test gününü bekliyor-umut-tüp
26-.................

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-..................
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-..........................
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr)
17-panadol----(umut-2.deneme-mayıs adetiyle)
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
23-...............
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor
26-kuzunaz--- rapor aşamasında
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp)
29-ipekada---19 nisan önemli gün ( umut-tüp)
30-nurme --- bir başka denemede inşallah
31-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek )
32-pili --- (allah hemen toparlanıp denemen için güç versin )
33-sevdammmmm---ne olur umudunu yitirme,gelecek biliyorsun (umut-tüp)

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim

Son düzenleme:
sevgicim ; beni aramana çok sevindim... güzel haberi bu defa alacağımızı biliyordum şeker... allahım yüzüne güldü bak...yanlız hayatımda senin kadar sabırsız bir insan görmedim.. msj da attım ya... yok dedim artık gecen sefer 8de test yaptı şimdi sabret dedik 7de yaptırdı:))))neyseki gönlüne göre oldu...

dikkat et şimdiden sonra her hareketin bbegini etkiler unutmaaa... allahım saglıkla kucagına almak nasip etsin...

sirinecim idrarda ikinci cizgi hemen ama silik cıktıysa kanda muhakak degerin iyidir. çok sevindim şeker sen daha gelmeden ben hamile yazdım listeye haberin ola :)))

şimdi her ikinize de kutlamaaaaaaaaaaa

kızlar yarın sabah benimde 2li tarama randevum var. dua edin ne olur.. allahım inşalah güzel haberlerle gelmemi nasip eder..

dün gece fena bulantım oldu ne yedimse çıkarttım . sabahda aynı şekilde.. bulantım olunca hemen tansiyonum düşüyor ve eellerim titremeye üşümeye başlıyorum . şimdi de çok halsizim ama şirketteyim mecburen

allahım el açıp amin diyen tüm kullarının yüzüne gülsün . alah büyüktür , kullarının arzularını yerine getirmeye bir tek onun gücü yeter. allahım el açıp bebek bekleyen kullarının ellerini kucaklarını boş bırakmasın....
hamile olan tüm kullarının sağlıkla sıhatle bebeklerini kucaklarına almayı süt kokularını duymayı nasip etsin inşallah...

amin..

canım inşallah test sonucun hayırlıca iyi çıkar canım listede düzeltmişsin bende test tarihimi bekliyorum ama günler geçmiyor bu gün ağrılarım da hafifledi gibi sadece belimde hafif ağrılar var tutmadımı yoksa diye korkuyorum dua et bana da olur mu canımmm

deryacım inş. ikili test sonucun güzel çıkar hayırlısıyla dualarımız seninle...ben 16.haftama girdim dün sabah benimde çok fena bulantım vardı.belki cinsiyetide belli olur çünkü biz ikil testi yaptırdığımızda %90 erkek demişti doktorum dün de kesinleşti erkek olduğu.hayırlı ve sağlıklı olsunda kız erkek farketmez.

kızlar allah allah banada buraya güzel haberi yazmayı nasip etti.hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm.allahım hala inanamıyorum.allhım herkese nasip etsin bu güzel duyguyu.eve şimdi geldim umuttan ve hemen açtım pcyi haberi vermek için.

deryacım canım teşekkür ederim.bende şaşırdım ilkönce liste çıktı önüme ve ismimin karşısında hamile yazınca.sonradan anladım.evet testte öyle çıkmıştı ama yinede endişeli gittim bugün umuta.ya olmazsa diye.çok şükür rabbim yüzüme güldü.allah bu yolda olan herkese nasip etsin inşallah.kendine iyi bak tatlım

sevgicim yolu açtın dün arkadan ben geldim.inşallah benden sonrada güzel haberler alırız diğer arkadaşlardann.sırada tahmer var sanırımm. allah isteyen herkese nasip etsinnn.

Ne güzel haberler alıyoruz kızlar.HAYIRLI OLSUN.ÇOK SEVİNDİM.TEBRİKLER

topigimize nazar degmesin
tebrik ederim canim
Allah tamamina erdirsin guzel haberleri arka arkaya aliyoruz super bisey yaaa
insallah arkanizdanda biz geliriz

sevgi gözün aydın canım rabbim tamamına erdirsin inşallah bacım

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşe
rkkur ederim canım benim ben listeye kendimi bilerek eklemedim o gorevi sen yap istedim cok sagol canımcım bende artık hamişler gurubundayım yarın ikili testin varmış rabbim sag saglim bir sonuç almanı nasip etsin duacınım

sevgicim yolu açtın dün arkadan ben geldim.inşallah benden sonrada güzel haberler alırız diğer arkadaşlardann.sırada tahmer var sanırımm. allah isteyen herkese nasip etsinnn.

canım benim cokkkkkk coooooookkkkkkkkk sevindim rabbim tamamına erdirsin allahım hepimizin bebeklerine saglık sıhhat nasip etsin darısı diger arkadaşlarımın başına

topigimize nazar degmesin
tebrik ederim canim
Allah tamamina erdirsin guzel haberleri arka arkaya aliyoruz super bisey yaaa
insallah arkanizdanda biz geliriz

aminnnnnnnnnnnnnn senin guzel haberini ve nurmenin guzel haberinide birgun almak istiyorummmmmm inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

sevgi gözün aydın canım rabbim tamamına erdirsin inşallah bacım

canım benim allah razı olsun rabbim sizede en kısa zamnda nasip eder inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh varmı bi gelişme başlamayı duşunuyomusun

canım benim allah razı olsun rabbim sizede en kısa zamnda nasip eder inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh varmı bi gelişme başlamayı duşunuyomusun

bugün süleyman beyle görüşmem vardı umutlandırdı beni kendimi iyce toparlıyayımda bayramdan sonra heralde kısmet olursa donmuşumda sil baştan bidaha canım rabbim seninde yavrunu sana bağışlasın dualarım senin için

Merhaba kızlar daha öncede sordum bu soruyu maelsef cevap alamadım( Umutta son uygulamada e2 bakılıyormu son tedavi olanlar cevap yazabilirmi tşkr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…