Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

burda adımı görmek istemiyorum of yaaaa

1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-..................
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-..........................
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr)
17-panadol----(umut-2.deneme-mayıs adetiyle)
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
23-...............
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor
26-kuzunaz--- rapor aşamasında
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp)
29-ipekada---19 nisan önemli gün ( umut-tüp)
30-nurme --- bir başka denemede inşallah
31-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek )
32-pili --- (allah hemen toparlanıp denemen için güç versin )

Son düzenleme:

canım gözün aydın allah analı babalı etsin sağlıklı bir ömür versin bebegine ben inanki geçmişimi unutmam asla o günleri inşallah bizlerde görürüz senin e2 bakıldımı tedavi sürecinde herşey gönlünce oslun sevgiyle kal

Canım sen yenisin bu formda biz hepimiz sana yardımcı oluruz.Öncelikle transferinin 1 ay sonra olması senin için verilebilecek en iyi karar.Umut çok iyi bir embriyoloji lab. sahip kendilerine güveniyorlar bu nedenle hoşlarına bir şey gitmiyorsa risk almayıp bir ay sonra transfer ediyorlar.Sakın bunun problem olduğunu düşünme için rahat olsun.Bak bu sayfaya hepimiz Umutta sonuç aldık.

tebrikler sevgi.Allah tamamına erdirsin

Son düzenleme:
Bende 3. denememi Umut tüp bebekte yapmaya karar verdim. Allahım nasip ederse Haziranda başlıyorum.İnşallah bu sefer doğru yerdeyim dir.?

BUGUN TRANSFERİMİN 7. GUNU KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM DEGERİM 94 ÇIKTI RABBİME COK ŞUKUR HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

TEBRIKLERRRRR:esuper bir haber ya cokkkkkk sevindim canim
Allah saglikla kucagina vermeyide nasip etsin.. inanki heyacandan yazimi kac defa sildim yazdim dersinki ben hamile kalmisim
sahi kac embriyo transfer edilmisti??

Son düzenleme:
allah tamamına erdirsin analı babalı büyütmek nasip etsin gözün aydın cnm

çok sagol canım benim rabbim sizlerede nasip etsin inşallah
elinn
TEBRIKLERRRRR:esuper bir haber ya cokkkkkk sevindim canim
Allah saglikla kucagina vermeyide nasip etsin.. inanki heyacandan yazimi kac defa sildim yazdim dersinki ben hamile kalmisim
sahi kac embriyo transfer edilmisti??
çok teşekkur ederim elincim sonunda başardım rabbime binlerce kez şukurler olsun rabbim gelen ay sennde guzel haberini almak nasip etsin tek embriyo 6.gun embriyosu transfer edilmişti şimdi ikiye katlanması için dua edicem malum bide dış gebelik korkusu oluyor allahım sanada bu denemende nasip eder inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh elin igne saatlerine ilaçların saatlerine cok dikkat et ben tel kaydettim unutma şansım olmuyor bak buna muhakkak dikkat et ben gecen denemede bunu bilmyordum şimdi daha dikkat etmiştim cok şukur ilk kan tahlili sonucum 94 çıktı allaha emanet ol canım benim
OZGUR1

Sevgi3434 gözün aydın .İnşallah sağlıklı ve hayırlı bir evladın olur.
çok teşekkur ederim canım sagol
beskerebes
tebrikler sevgi.Allah tamamına erdirsin
çok sagol canım allah razı olsun
ezgi0312
tebrikler sevgi..çok güzel haber..ben çok fazla bakmıyorum buraya ama böyle güzel haberler benide heveslendiriyor....
çok teşekkur ederim canım allah razı olsun allahım olmayan herkese nasip etsin inşallahhhhhh
oyadeniz12
ÇOOOOOOOOOOK TEBRİKLER.Çok Sevindim.Sende artık Umut annesi olma yolunda ilk adımını attın.
evet canım benim cok sagol allah razı olsun
panadol
Canım tebrikler darısı başımıza
teşekkurler canım rabbim sizede nasip etsin inşallahhh
NURSIN1981
Allah tamamına erdirsin ne möutlu sana darısı başımıza inşallah
amin canım... inşallah canım allahım sizinde yuzlerinizi guldursun

BUGUN TRANSFERİMİN 7. GUNU KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM DEGERİM 94 ÇIKTI RABBİME COK ŞUKUR HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

sevgiciğim hayırlı olsun bebişin çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin inş. hayırlısıyla kucağına aldığın günleride görürüz.

selam arkadaşlar bugün son kez umuttaydık herşey yolunda Allaha şükür Süleyman bey bebeğine çok iyi bakmışsın dedi ve cinsiyeti kesinleşti oğlum olacak inş. Rabbim nasip ederse. özge senin nasıl gidiyo cinsiyeti kesinleştimi seninde.üçlü test istedimi doktorun senden bana ikili tst sonuçları çok iyi üçlüye gerek yok dedi ama bilmiyorum ne yapacağımı.

çok teşekkürler Allah sizin de bebeğinizi hayırlı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin,herşey yolunda gitsin de beklemek sorun değil

çok teşekkürler Allah sizin de bebeğinizi hayırlı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin,herşey yolunda gitsin de beklemek sorun değil

evet canım ya geç olsunda güç olmasın biz 1 senelik dondurulmuşlarla olduk son tedavimizi tam transfer için hazırlanırken değerim yüksek çıktı ve 2 ay sonraya ertelendi transferimiz.şimdi Allaha şükür 16.haftamıza giriyoruz darısı senin başına inş.tez zamanda.

bende istemiyorum ama hayırlı olsun napalım

sevgcim bu gün aldığım en güzel haberdi bu.hayırlı olsun tatlım yaa.çok sevindim.benimde yarın test günüm .allahım bende güzel haberler alayım inşallah...

kızlar bugün sol kasığımda ağrı vardı çok hasta olucakmışım gibi hatta bacaklarım falan halsizdi hep.dayanamadım akşam test alıp yaptım.ikinci çizgi baştan silik olarak çıktı 15 dakika sonra falan sonra belirginleşti.ben şimdi sevinmelimiyim üzülmelimiyim anlayamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…