Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Sen olmayınca burası çok sakin oluyor deryaaaa

Kılsar benim bı sorum olucak bende umut tup bebege başlıcam dr orda tup bebek yapıyomuş acaba tek emrıyomu koyuyolar

Sen olmayınca burası çok sakin oluyor deryaaaa

canım çok iyisin..saol.. ama yapcak bişey yok . biliyorsun hem bir ara gerildim . saçma sapan şeylerden ötürü .. ondan sonra koptum zaten..

ee taşınma yeni iş vs derken de dağıldım . ama yine de sizlere sözüm var diye geliyorum..listeyi hamiş yapana kadar burdayım :):)

en çok sen giriyorsun listeyi sen takip etsene şekerrrr...........

deryacım hoş geldin canım.kızlar bu gün transferimin 4. günü kasıklarımda ağrı var bu neden olur birde ben göbekten clexane die bir iğne kullanıyorum bunu kullanan var mı aranızda 7 hücreli mercimeğim benimledir değil mi bu ağrılar onu mu gösteriyo canlar yaaa

BUGUN TRANSFERİMİN 7. GUNU KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM DEGERİM 94 ÇIKTI RABBİME COK ŞUKUR HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Son düzenleme:
Arkadaşlar herkese merhaba.Yarın yumoşlar toplanıyor.Fakat çok moralim bozuk.Hormon değerlerim yüksek çıktı.Oyüzden yumurtalar dondurulup değerler düzelirse mayısın sonuna doğru yapacaklar.Böyle bir tecrübesi olan varsa lütfen bildiklerini paylaşsın.

canım inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunuyodur onların ağrısıdır bende de olmuştu ilk beş gün arada bacağıma falan vuruyodu, claxane bende kullanıyorum transfer gününden beri 12.haftaya kullanıcam.

BUGUN TRANSFERİMİN 7. GUNU KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM DEGERİM 94 ÇIKTI RABBİME COK ŞUKUR HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Sevgicim Hayırlı olsun Allahım sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin Bakıyorum da yine dayanamamışsın Erkenden yapmışsın tahlilini Bu kez güzel haberi almana çok sevindim Değerin çok güzel Bakarsın bebekler çifter çifter gelir Tekrar tebrikler Herşey gönlünce olur inşallah Darısı bütün arkadaşların başına

sevgiii, harika bir haber bu : ) uzun zamandır giremiyordum,şimdi bir bakayım dedım ve iyikide bakmışım Allahım nazarlardan esirgesin Rabbim cumle hamilelere saglıklı sıhhatli kucaklarına almayı nasip etsin...bekleyenlerede biran önce en zahmetsiz yoluyula versin inşallaah. çok çok tebrık ederim. tadını çıkar,sıkma,kasma kendini...

cnm çok sevindim allahım kucagına almayı nasip eder inşallahhh..: darısı benim başıma benimde 5.günüm bugün bekliyom heycanla....

canımmm gözün aydın çook sevndm ne olur bizlerede dua et benm de bu gün 4. günümdü..

çok teşekkur ederim...bol dua
edicem hayatım hepinize rabbim sizlerede nasip etsin bu duyguyu inşallah
çok sagol canım benim allah razı olsun cok şukur rabbime ikincide nasip etti rabbim hepimizin hamileligini saglıklı ilerlemesini nasip etsin rabbim bekleyen arkadaşlarada nasip etsin cok guzel bi duyguymuş
evet bacım yine şeytan durttu dayanamadım yaptım çok şukur hamile oldugumu gosteriyo deger inşallah katlamaya devam eder bi aksilik cıkmaz dış gebelik gibide şimdi korkum o pazar gunu tekrar yapmamı istedi ulun bey inşallah yukselir rabbimin izniyle guzel dileklerin için cok sagol allah razı olsun rabbim hamileliklerimizi sag saglim gecrmemizi nasip etsin bu arada fulyacım degerin 7.gune gore cok yuksek dediler ikizde olabilir galiba

hayatım gözün aydın rabbim tamamına erdirsin kendine çok dikkat et emi bizlerede dua etmeyi unutmayın

aminnnnnnnn inşallah...rabbim sizlerede nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhh yuzleriniz gulsun merak etmeyin her lafımdan birine sizleride katıyorum sizlerde bana dua edin allaha emanet ol canım
besa3467
Gözün aydın canım tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin.....

çok teşekkur ederim canım allah razı olsun.
wisegirl81
çooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk tebrik ederimmm... allah tamamına erdirsin inşallahh.
çooook teşekkur ederim canım allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…