Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

bugun muayenem vardı herşey yolundaymış rahm yeterli kalınlıga ulaşmış salı gunu transferim var inşallah bugun progestan ignelere başlıyorum allah izin verirse.cok az kaldı artık

bugun muayenem vardı herşey yolundaymış rahm yeterli kalınlıga ulaşmış salı gunu transferim var inşallah bugun progestan ignelere başlıyorum allah izin verirse.cok az kaldı artık

canım allah bu sefer gönlüne göre verir inşallah.geçen ay maddiyattan dolayı ertelenecek diyordun ama bak rabbim bir şekilde yardım etti.inşallah sonuda güzel olur canım.

deryacım evine taşınmışsın.allah huzurla oturmayı nasip etsin inşallah.yeni bir ev, yeni bir iş,yeni bir düzen ve bir bebiş:)kulağa çok hoş geliyor gerçekten :)

benide bugün klinikten aradılar 5 yumurtam toplanmıştı 5de döllenmiş.şuan iyi gidiyor dediler.transferi pazartesi yada çarşamba dediler ama benim kafam sonradan dank etti.çarşamba günü olursa ogün 6.gün oluyor.en geç 5. gün transfer ediilmesi gerekmiyormu canım yaa.benmi yanlış biliyorum acabaa 6.günde oluyormu.bir bilgin varmı canım

sevdammm bekleme süreci nasıl gidiyor keyifler nasıl inşallah hamileyim dersin burdan canım...

hayatım yatıyom inanki bütün gün wc yemek aradada kalkıp namazımı kılıyom 4 gün kılmadım ayağa kalkmak istemedim ama kendimi suçlu hissetmeye başladım sonra kılmaya başladım işte oturduğum yerde kılıyorum oturup kalkmak istemedim pek ne olur ne olmaz sanki bugün hafif gözlerimde kararma oluyor başım dönüyor gibi ama piskolojil olsa gerek gibi.ayrıca hiç dondurulmuşum yok aradılar merkezden söylediler allahın izniyle ihtiyacım olmayacak ihşallahhh

hayatım yatıyom inanki bütün gün wc yemek aradada kalkıp namazımı kılıyom 4 gün kılmadım ayağa kalkmak istemedim ama kendimi suçlu hissetmeye başladım sonra kılmaya başladım işte oturduğum yerde kılıyorum oturup kalkmak istemedim pek ne olur ne olmaz sanki bugün hafif gözlerimde kararma oluyor başım dönüyor gibi ama piskolojil olsa gerek gibi.ayrıca hiç dondurulmuşum yok aradılar merkezden söylediler allahın izniyle ihtiyacım olmayacak ihşallahhh

canım kendine dikkat et namazlarında bizler içinde dua et olurmu???

dondurulmuş yok canım

canım benimde hç dondurulmuşum yok bu çok üzücü geliyor dimi?? ben öle hissetmiştim de.... ama olsun RABBİMİN de izniyle biz herşeye hiç yaşanmamış gibi baştan başlayacağız yeni heyecanlarla ve ben RABBİME inananıyorum ki başaracağız ve minik meleklerimiz bizlerle birlikte olacak bizde bu muhteşem duyguyu yaşayacağız tabi ALLAHIN izniyle :) herşeyin hayırlısı olsun...

deryacım çok teşşekür ederim evet kendimi toparladım sayılır en kimi zaman aklıma geliyor duygusallaşıyorum ama o kadarıda normal sanırım sonuçta zor bir süreçti.... sanırım izin bitip işe başlamak iyi geldi bu arada negatif sonucumdan 1 hafta sonra eşim ameliyat olmuştu bel fıtığından onunla ilgilenmekten kendimi düşünemedim :))
ama iyiyim herşeye ragmen RABBİMİNde izniyle iyiyim maddi manevi toparlanayım hemen umuduma koşacağım :) bu muhteşem duyguyu yaşamak için herşeye değer dimi???
bu arada herşeyi yeniledin canım yaa ev iş ve aileye katılan minik melek :) şansın bol olsun canım...

[sıze="2"]sonuçu hayırlı olsun inş cnm
namazını diyeldiğin yerdende kılabilirsin ama bırakma
[/sıze]

[sıze="2"]sonuçu hayırlı olsun inş cnm
namazını diyeldiğin yerdende kılabilirsin ama bırakma
[/sıze]

zaten öyle yapıyom kuzum kalkmıyom oturduğum yerden kılıyom 4 gün kılmadım ama başladım allahın izniyle rabbim kabul eder ihşallah dualarımızı inanki herkesi duama katıyorum hepiniz aklımdasınız

iyi akşamlar arkadaşlar ben umutta tüp bebk yapmaya karar verdim nasipse mayısta gidicem merkezi arıycam ama sizden bi önbilgi alırsam çok memnun olucam..izmirden gelicem çünkü ben merkeze ne gibi testler isteniyo gitmeden kızlar yanımda neler olsun rahim filmi var hormonlara baktırdım başka neler olması gerekiyo yardımcı olursanız sevinicem bahçeciyle görüşmüştüm bana mail atıcakalrdı neler gerekiyo die ama dönmediler bende umuta karar verdim hemde paketleri var sanırım..cvp verirseniz sevinicem arkadaşlarr:KK16:

iyi akşamlar arkadaşlar ben umutta tüp bebk yapmaya karar verdim nasipse mayısta gidicem merkezi arıycam ama sizden bi önbilgi alırsam çok memnun olucam..izmirden gelicem çünkü ben merkeze ne gibi testler isteniyo gitmeden kızlar yanımda neler olsun rahim filmi var hormonlara baktırdım başka neler olması gerekiyo yardımcı olursanız sevinicem bahçeciyle görüşmüştüm bana mail atıcakalrdı neler gerekiyo die ama dönmediler bende umuta karar verdim hemde paketleri var sanırım..cvp verirseniz sevinicem arkadaşlarr:KK16:

cnm şimdiden hayırlı olsun kararın:) bence en doğru yeri seçmişsin. istenen testler herhalde kişiye göre değişiyordur. bizim sperm sayısı sorunumuz vardı. spermiogram istemişlerdi. en az 2 tane sperm analizi istemişti ulun bey. bendende kan testleri istemişti. hem hormon testleri hemde kan sayımı filan. rahim filmi istememişti mesela benden. ama bazı arkadaşlardan istenmiş herhalde. o nedenle en sağlıklısı merkez ile görüşmen testler için. umarım herşey gönlünce olur.bir an önce bebişine kavuşursun. birde bize tedaviden bikaç ay önceden kullanmamız için ilaçlar vermişti. eşime spermleri güçlensin diye vitamin . banada kilo sorunum olduğu için bir ilaç yazmıştı tedaviye başlamadan kullanmıştık birkaç ay. sende görüş mutlaka merkezle önceden kullanman gereken şeyler olabilir

herkese merhaba ben de dün iğnelerime başladım.Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah.Hamile olan arkadaşlar en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde bebişlerinize kavuşursunuz inşallah .Biz yeni başlayanlar da umarım o güzel haberleri en yakın zamanda almak nasip olur.Umut tüp bebekteyim,doktorum Ulun Uluğ.Doktoru seçme sebebim ben öğretmenim,ikiz öğrencilerim var,tüp bebek tedavisiyle olmuşlar,doktorları Ulun bey.Tecrübeli arkadaşlar sizlere bir kaç sorum olacak .Cevaplarsanız çok sevinirim.Benim dün yumurtalıklarıma ,ultrasonla baktı Ulun bey,fakat kan testi yapılmadı,perşembe günü muayeneye çağrıldım.Kan testi size yapıldı mı,bu süreçte özel olarak yaptığınız bir şey var mı(beslenme,ilaç saatleri vb.).

hayatım yatıyom inanki bütün gün wc yemek aradada kalkıp namazımı kılıyom 4 gün kılmadım ayağa kalkmak istemedim ama kendimi suçlu hissetmeye başladım sonra kılmaya başladım işte oturduğum yerde kılıyorum oturup kalkmak istemedim pek ne olur ne olmaz sanki bugün hafif gözlerimde kararma oluyor başım dönüyor gibi ama piskolojil olsa gerek gibi.ayrıca hiç dondurulmuşum yok aradılar merkezden söylediler allahın izniyle ihtiyacım olmayacak ihşallahhh[/QUOTE

bende ilk 3 gün kılamamıştım sonra başladım kılmaya ama ben ayakta kılıyodum hareketlerime gayet dikkat ederek ben ilk 3 denememde test gününe kadar genelde yatarak geçirdim ama bu son tedavimde 3 güden sonra yatmadım sadece biraz daha dikkatli oldum o kadar.inş. hayırlısıyla hamile haberini alırız.

canım allah bu sefer gönlüne göre verir inşallah.geçen ay maddiyattan dolayı ertelenecek diyordun ama bak rabbim bir şekilde yardım etti.inşallah sonuda güzel olur canım.

amin canım inşallah.rabbim yardım etti çok şukur heyecanla salıyı beklyorum.allah razı olsun guzel dileklerin için
elinn
hadi hayirli olsun bacim yolun sonuna gelmissin
evet bacım cok şukur yolun sonuna geldim.rabbim ikimizede inşallah bu denememizde evlat nasip eder allaha emanet ol bu inşallah son denememiz olur...:KK71:

Son düzenleme:
X