Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

süppermişşşşşşşşşşşşş:nazar:....yarın ogrenir ogrenmez sonucu yaz merkezde net var nasılsa catlarım yoksa bide kahverengi leke kimde duyduysam hamile oluyo inşallah seninde hamiş belirtindir.allah yardımcın olsun gonlundekini nasip etsin yarın guzel haberler vermeni nasip etsin inşallahh

SAOOL SEVGİCİM ÇOK SAOL DESTEGİN MORALİN İÇİN... AKLIMA O GELMEMİŞTİ . İNŞALLAH ORDA İNTERNETE GİRECEK KADAR GÜZEL OLUR MORALİM . .

AMİNNNNN

inşallahh cok guzel yumurtaların olur canım allah sonunda yuzunu guldursun

NSH... İNŞALLAH GÜZEL YUMURTALARIN VE DEGERLİ EMBRİYOLARIN OLUR...

kızlar
bizim merkezde dondurulmuş transfer ucreti ne kadar???
TATLIM İMZALATTIKLARI KAGITTA 250 TL DONDURMAK ; DONDURULMUŞLARIN ALINMASI 750 TL YAZIYOR. ARTI İLAÇLAR VAR BİR DE SANIRM ... BEN ÖYLE ANLADIM...

kızlar kk dan tanıştığım sonra da ailecek gidip gelmeye başladığımız bir arkadaşım için hazırladığım doğum hediyesi sürprizimi sizle de paylaşmak istedim . arkadaşım haftaya doğum yapıcak . allah nasip ederse kızı olacak . . .

bu minik sürpriz hediyemi göstermek istedim . . . beğendiniz mi ???

zeki insanın hali bambaşka oluyor : ) ben olsam pakete kurdale baglar gıderım :KK9: kadın pasta yapmış Allahım sana saglıklı huzurlu uzun ömür versin hem insanları gülümset :KK66:

SAOL GÜZELİM ÇOK SAOL .. . BEGENDİĞİNE SEVİNDİM . . .

İNŞALLAH SANA DA YAPARIM GÜZELİM .

İNŞALLAH YARIN GÜZEL HABERLERLE YÜZLERİNİZİ GÜLDÜRÜRÜM BEN DE....

çok güzel olmuşlar canım benim.Ellerine sağlık.Rabbim inşallah kendi bebeğin içinde hazırlamayı nasip eder.Tatlım bizi kırmıyorsun.Hamile haberini almak inan benide çok ama çok mutlu edecektir.Kendim kalmış kadar sevinirim inan.Sakın bizi kırcaksın diye bi düşünceye kapılma.Bizler her nekadar burda arkadaşlık kursakta uzak olsakta yüreklerimiz aynı şey için çarpıyor.Bu yüzden rahat ol arkadaşım.Rabbim yar ve yardımcın olsun...

ÇOK SAOL CANIM GÜZEL KALBİN İÇİN... ALLAH SENİN DE KALBİNE GÖRE VERSİN...İNŞALLAH YARIN GÜZEL HABER VERİRİM VE HEP BERABER MORAL OLURUZZZ...
SAOL CANIM

12 SAAT SONRA HABER ALMIŞ OLCAM DURUMUMDAN... ALLAH İNŞALLAH YÜZÜMÜ GÜLDÜRÜR. İNŞALLAH EMEKLERİMİZİ BOŞA ÇIKARTMAZ.. DUALARIMIZI KARŞILAR...

DUALARIMDASINIZ...

selam kızlar,
pazartesi sabahı benimde toplamam var.Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah....

amin canım inş. yumoşların çok güzel ve kaliteli olurlar transferin hayırlısıyla gerçekleşir bebişin yada bebişlerin sana sıkı sıkı tutunurlar.

deryacım daha erken ama işte belki sonuçlanmıştır diye açtım pc yi inş. hamiş haberini alırız benimde test günüm 5 şubattı ve cumartesi günüydü ben güzel haberi umutta aldım inş. sende benim gibi güzel haberi alırsın heyecanla bekliyoruz...

evet özgecim aynı haber ama sahibi açıklasın biz halaya başlayalım:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::92::92::92::92::92::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::80::80::79::79::79::79::80::80:

Ay çok mutlu oldum İnanın mutluluktan ağlıyorum Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip eder Hadi çok gel Biz kutlamalara başladık bile:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK9::KK9::KK9::KK9::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
Allahım sağlcaklada kucağına almayı nasip eder

evet özgecim aynı haber ama sahibi açıklasın biz halaya başlayalım:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::92::92::92::92::92::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::80::80::79::79::79::79::80::80:

ay aradım onu hani moral vereyim falan die... sonuc ne olursa olsun sen onemlisin,senden degerli hiiç birşey yok arkadaşım dicektim : ) lafımı agzıma tıktı : )

:nazar: Allahım cumlesini nazardan esirgesin,Allahım aaçtıgımız avuçlarımızı boş kapattırmasın :KK49:

Ay çok mutlu oldum İnanın mutluluktan ağlıyorum Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip eder Hadi çok gel Biz kutlamalara başladık bile:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK9::KK9::KK9::KK9::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

fulyaaa,ben degılım... anladın sen beni ... aman bizbizeyiz herkes anladı zaten :)

yalnız gelince bizi yolma ihtimali çoook yüksek : ) ben yazacaktım falan ... sahillerde gezmeseydin eve gidip yazsaydın ki ayrıca çagırsaydın gelirdim aşşagıya :KK43: hıııh anladın mı ? anladın :63:

fulyaaa,ben degılım... anladın sen beni ... aman bizbizeyiz herkes anladı zaten :)

Canım ben anladım Siz de olmasanız bizi burda meraktan öldürecek Sabahtan beri kaç defa baktım topiğe bir haber var mı diye Aklımdan geçmedi değil Güzel haberi alınca kocasını da alır kutlamaya gider diye Demek sahil kenarlarında geziyor Neyse gezsin bakalım Gün onun günü Sağlıcaklada kucağımıza alırız inşallah hepimiz

ayy çok güzel bi haber bu bende merakla bekliyodum çok sevindim darısı tüm sonuç bekleyenlerin başına inş. Rabbim sağlıklı bi şekilde bebişlerimizi kucağımıza almayıda nasip eder inş.

Canım ben anladım Siz de olmasanız bizi burda meraktan öldürecek Sabahtan beri kaç defa baktım topiğe bir haber var mı diye Aklımdan geçmedi değil Güzel haberi alınca kocasını da alır kutlamaya gider diye Demek sahil kenarlarında geziyor Neyse gezsin bakalım Gün onun günü Sağlıcaklada kucağımıza alırız inşallah hepimiz

uyandığımdan beri aklımda ,gireyimde bakayım diyorum ,bir yandan da daha saat erken dur diyorum.en sonunda aldım çayımı geçtim pcnin başına..oohhhh çok şükür Allah'a .şimdi çayımıda çok çok daha keyifli içicem....tebrikler deryaa...darısı bizlerin başına....

hee bide pişkin pişkin dedi "sahile gidiyorum biraz havam degıssın" aynen cumlesi buydu : ) olsun olsun hak ediyoooooor...

Valla bu topik hiç bu kadar kalabalık olmamıştı Herkes onun için burda Ama yeni cici annemiz hala yok burda Hadiiiiiiiiiiiiii çabuk gellllllllllllllllllllll Bir de senden duyalım güzel haberi:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

X