Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

deryacık bacım sen soylemesende haberi aldık :81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81: allahım sag saglim hamilelik nasip etsin cok şukur rabbime ayagını surt bacım arkandan da ben geliyim inşallah...gelde biran once sendende duyalım

Sevgicim Allahım inşallah en yakın zamanda sana da nasip edecek İnan senin hamile kalman için çok dua edecek arkadaşın var burda İnşallah bu kadar kişinin duası kabul olacak ve senin de güzel haberlerini kutlayacağız burdan

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bunu yapacagıma inanamadımmmmmmmmmmmmmmmmm

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Bana inandığınız ,bana destek olduğunuz moral verdiginiz için çok teşekkür ederim .

Haberi alır almaz allah önce bebek bekleyen arkadaşlarıma bu güzel haberi almayı
hamile arkadaşlarıma ve bana da bebeklerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inşallah diye dua ettim.

Allah yüzümü güldürdü..darısı herkeslerin başına...

Değerim çok yüksek ve güzel dedi süleyman bey... Inşallah güzel sonuçlarla devam eder...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---opu : 5 mart (umut-tüp)
15-bebekteyiz ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp )
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-nsh--- ( OPU:5 MART - umut - tüp )
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- 7cücelerinden biri kesin onun olacak pimpirikimmminn
25-angel_78---arkadaşımıza allah acil şifalar versin .allah yüzüne gülecek inşallah
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor

merhaba arkadaşlar.bende uzun zamandır topiğinizi takip ediyordum.hepinizin sevinçlerine üzüntülerine ortak oldum uzaktanda olsa.deryanın haberini bende sizler gibi çook merak ediyordum.sabah kalkar kalkmaz hemn o aklıma geldi acaba güzel haberler aldımı diye hatta eşimede dedim bugün deryanın test günü diye..(oda tanıyor az çok artık sizi anlatmalırımdan)anladığım kadarıylada bebeği onunlaymış şuan.o kadar sevindimki.allahım inşallah sağlıklı bir şekildede kucağına almayı nasip eder rabbim.bende bu ayın sonunda başlıyacam inşallah umutta tedaviye.sehir dışından geleceğim.ne olacak nasıl olacak diyede çok stresliyim aslında.allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.

deryacım tekrar çok tebrik ederim.rabbim yüzünü kucağına alıncaya kadar da güldürmeyi nasip etsin inşallah.darısı bizlerin başına inşALLAH

Superrr sabah sabah aldığım en güzel haberValla gözlerimi acar acmaz kendimi burda buldum.. Allah tamamına erdirsin, çok sevindim..:84::81: Darısı bizlerin basına..

Canım tebrik ederim allahım tamamına erdirsin Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin İnan çok mutlu oldum Değerin kaç Testi tekrarlayacak mısın

Kızlar merhaba ;

sabah 9da kan verdim . Benim test sonucumu psikoloh yasemin hanım verecekti ben ona o da bana söz verdik.. Ama merkzde yoktu biraz üzüldüm olmamasına...
Tam 45 dk sonra sekreter yanıma elinde telefonla yürüdü..
Telefonda yasemin hanım var size sonucu o söylemek istiyor dedi...
Telefonu elime aldım .deryacım şu an canlı yayındayım ,çekimdeyim. Yanında olmayı çok isterdim dedi. Bugun hayatının en güzel günü olsun güzelim sana iyi bir haberim var . Gebesin dedi . çığlık attım . Merkezde bekleme girişteki herkes bana baktı. Herkes tebrik etmeye başladı . Ben aglamaya başladım . Teşekkür ettim kapattım . Sonra embiyologlar,hemşireler,muhasebedeki neslihan hnm,sena hnm,sekreter arkadaşlar ,içerdeki hastalar hepsi sarılıp tebrik etti. Sonra süleyman beyin odasına çagırdırlar. Gittim yukarda da kıyamet koptu .çığlık çığlıga hemşiresi sekreteri hepsiyle sarıldık.
.içeri girdim süleyman bey kocaman sarıldı bana... Ben biliyordum demiştim sana dedi . Sen hamile kaldın bak bizi de güldürdün şimdi sevindirdin dedi..
Degerimden çok memnun kaldı.bu degerle sırtımız yere gelmez. çok iyi artık hamilesin. Yaşantına devam dedi. Ilaçlar igneeler devam edecek aynen dedi . 15gün sonra kontrole çağırdı... Heralde ya kese görcez ya kalp atışı....
Deger yüksek ikizmi yoksa erkenmi tutunmuş dediim..

Sen şimdi böylemi şöylemi düşünme ,hamilesin tadını çıkart... Zamanla grcez...tek embiryo verdik ama bazen bölüne biliyor. Olabilirde dedi. Ama beklicez dedi .

Izmire uçakla gitmeme de sakıncazı kesinlikle yok güle güle gidebilirsin dedi . .

Işte böyle...sonra telefonlar telefonlar.....

Biraz sahile gittik yürümek istedim . Bir yerde oturduk . Ordan annem bana bişey almak istedi hemen yakn az çarşıya bakındık . şimdi eve geldik .öğle yemegimi yicem bebişim için :)
sonra da akşama dogru anneanne-baba-anne ve mercimekimiz yemege gidicez:)

işte böyle kızlar....

Benim için el açıp dua eden tüm arkadaşlarım ; sizlerden allah razı olsun . Allah dualarınızı boş çevirmesin .

Duacınzım , dualarımdasınız...

öptümmmmmmmmmmm

biraz dinleniyim artık anne adayıyım . . . .

aramıza hoşgeldin... çok teşekkür ederim . Hiç dert etme ne ögrenmek istersen biz yüreklerimizle destek oluruz sana..

Allah sana da nasip etsin....

superrr sabah sabah aldığım en güzel habervalla gözlerimi acar acmaz kendimi burda buldum.. Allah tamamına erdirsin, çok sevindim..:84::81: Darısı bizlerin basına..

canım benim allah razı olsun . Hep sizlere dua ettim haber alınca.. Allah inşallah sizlere de o mutlu anı yaşatsın . Bambaşka bişey.

canım tebrik ederim Allahım tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inan çok mutlu oldum değerin kaç testi tekrarlayacak mısın

canım çok teeşekkürler.
Süleyman bey degerin çok güzel gerek yok yaptırmana dedi. Düşük olsaydı tekrar yap 1-2 gün diyorruz ama senin yaptırmana gerek yok . Gayet güzel maşşallah dedi .

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---opu : 5 mart (umut-tüp)
15-bebekteyiz ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp )
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-nsh--- ( OPU:5 MART - umut - tüp )
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- 7cücelerinden biri kesin onun olacak pimpirikimmminn
25-angel_78---arkadaşımıza allah acil şifalar versin .allah yüzüne gülecek inşallah
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor

[Canım Umut annesi olarak seni yürekten tebrik ediyorum.

QUOTE=deryaberil;18008152]Kızlar merhaba ;

sabah 9da kan verdim . Benim test sonucumu psikoloh yasemin hanım verecekti ben ona o da bana söz verdik.. Ama merkzde yoktu biraz üzüldüm olmamasına...
Tam 45 dk sonra sekreter yanıma elinde telefonla yürüdü..
Telefonda yasemin hanım var size sonucu o söylemek istiyor dedi...
Telefonu elime aldım .deryacım şu an canlı yayındayım ,çekimdeyim. Yanında olmayı çok isterdim dedi. Bugun hayatının en güzel günü olsun güzelim sana iyi bir haberim var . Gebesin dedi . çığlık attım . Merkezde bekleme girişteki herkes bana baktı. Herkes tebrik etmeye başladı . Ben aglamaya başladım . Teşekkür ettim kapattım . Sonra embiyologlar,hemşireler,muhasebedeki neslihan hnm,sena hnm,sekreter arkadaşlar ,içerdeki hastalar hepsi sarılıp tebrik etti. Sonra süleyman beyin odasına çagırdırlar. Gittim yukarda da kıyamet koptu .çığlık çığlıga hemşiresi sekreteri hepsiyle sarıldık.
.içeri girdim süleyman bey kocaman sarıldı bana... Ben biliyordum demiştim sana dedi . Sen hamile kaldın bak bizi de güldürdün şimdi sevindirdin dedi..
Degerimden çok memnun kaldı.bu degerle sırtımız yere gelmez. çok iyi artık hamilesin. Yaşantına devam dedi. Ilaçlar igneeler devam edecek aynen dedi . 15gün sonra kontrole çağırdı... Heralde ya kese görcez ya kalp atışı....
Deger yüksek ikizmi yoksa erkenmi tutunmuş dediim..

Sen şimdi böylemi şöylemi düşünme ,hamilesin tadını çıkart... Zamanla grcez...tek embiryo verdik ama bazen bölüne biliyor. Olabilirde dedi. Ama beklicez dedi .

Izmire uçakla gitmeme de sakıncazı kesinlikle yok güle güle gidebilirsin dedi . .

Işte böyle...sonra telefonlar telefonlar.....

Biraz sahile gittik yürümek istedim . Bir yerde oturduk . Ordan annem bana bişey almak istedi hemen yakn az çarşıya bakındık . şimdi eve geldik .öğle yemegimi yicem bebişim için :)
sonra da akşama dogru anneanne-baba-anne ve mercimekimiz yemege gidicez:)

işte böyle kızlar....

Benim için el açıp dua eden tüm arkadaşlarım ; sizlerden allah razı olsun . Allah dualarınızı boş çevirmesin .

Duacınzım , dualarımdasınız...

öptümmmmmmmmmmm

biraz dinleniyim artık anne adayıyım . . . .[/QUOTE]

canımmmm son günlerde aldığım en güzel haberdi bu kaçgündürde giremiyorum tebrik ederimm Allahım tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah meleğini değerini merak ettim kaç çıktı ??

Buarada bana gelecek olursak perşembe günü acildeydik aniden kanamam oldu ama çok şükür ciddi bişey deilmiş...inanılmaz yaşıyorum belirtileri bulantılar,uyku halleri 1 kilo vermişim şimdiden tansiyonumda 8/5 gibi bi değerle yerlerde...merkezi aradım pazartesi için randevu aldım bende..birde süleyman bey baksın bakalım dedik..inşallah kalp atışlarınıda duyarım ozaman...6+4 olduk bugün...Sağlıkla tamamına erer inşallah hepimizin hamileliği..tedavi sürecindekilerede hayırlısıyla sağlıklı melekler nasip olur inşallahh..dualarımdasınız..Allaha emanet olun

geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun bendede bulantılar felan yeni başladı bu bulantı başka bişeymiş ya.inş. kalp atışlarını duyarsın cnm bizde 6+4 duymuştuk kalp atışlarını bugün 8. haftaya girdik benimde salı günü randevum var hayırlısıyla inş hepimiz içinde herşey yolunda gider.

deryacığım tekrara tebrik ediyorum seni bugün aldığım en güzel haberdi sayende pozitif bir gün geçircez inş. dikkat kendine canım hayırlı yolculuklar sana.

canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin tebrikler tadını çıkart güzel anne adayııı

canım geçmiş olsun ayyy allah korusun bebeğini ve seni dikkat etcanım şimdi listede gördüm senin ikizinmi oluyo ayyy kıyamam sana maşallahhhhhhhh kuzucuklarımaaa peki tek emriyo konuyodu nasıl olduuu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…