Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

DERYAAAAA bebeişinne çok sevindim canım o orda sımsıkı tutunacak sana göirceksin bakkkk....
benimde tedavim dün başladıııı 250 mg başladı kızlarrrr Süleyman beyyy başka ilaçta vermedi...

canım benim tedavin hayırlı olsun rabbim sonunda yuzunu guldursun inşallah allaha emenet ol.bu arada banada sadece gonolf verdi doktor bide vitamin vermişti başkada bişey vermyolr

Test yaptın mı? yaptın mı? :18: sabahtan beri 4. ya da 5. kez baktım ....

kanı verdim 1 de alıcam bacım ayyy heyecandan olebilirim ama hemşire dediki 10 gunde belli olmayabilirmişde ama ben kac doktora soru sordum netten 10 gun salgılanmışsa belli olur dedi hepsi bence 0.5 in altında cıkarsa kesin hamilelik yok

yapacaktı bugün ya bende ondan haber bekliyorum.ayy inşallah güzel haberler verir bize..

bacım herkese tek tek yazıyorum ben herkese aynı anda yazmayı beceremiyorum kusura bakmayın sayfayı kapatıyorum ama canım benm testi verdim saat 1 de alıcam bakalım nasip rabbim yardımcım olsun inşallah

bacım kanı verdim saat 1 de al sonucu dediler tabi biliyonuz ben 2 gun once yaptırıyorum normalde cuma yapıcam ama bakalım belkiş bi belirti olur cok heyecanlıyım

canım benim inş. güzel sonuç alırsın bizde merakla ve heyacanla bekliyoruz dualarım sizlerle inş. Rabbim kabul eder.

kızlar sabah cıktık eşimle testi vermeye gittik yanlız sonuc 1 saatte cıkıcak demişlerdi eşim beni bıraktı ben git canım ben donerim dedim onu gonderip kapıya girer girmez beni cagırdılar hemn girip verdm saat 1 de alın deynce eve donmeliydim cıktım eşim gitti diye hastanenin hemen sagından otobuse binmek için donerken bi yaşlıca teyze kızım allah dileklerini dualarını kabul etsin dedi hemen para verdim tabi fırsat bu fırsat o andada eşim aradı canım ben cıktım deyince geliyoru bekle dedi hemende geldi zaten yakındaymış bunu niye yazdım eger eşim hastanede iki dakka dursaydı o sokaga girip o durumla karşılasamayacaktım belki diyorum bu bi işaretti ne biliyim yada ben kafamda uyduruyom normal bi durummuydu

bacım herkese tek tek yazıyorum ben herkese aynı anda yazmayı beceremiyorum kusura bakmayın sayfayı kapatıyorum ama canım benm testi verdim saat 1 de alıcam bakalım nasip rabbim yardımcım olsun inşallah

kusuru olmaz canım.hadi bakalım güzel haber bekliyoruz.tellemi öğreneceksin....

kusuru olmaz canım.hadi bakalım güzel haber bekliyoruz.tellemi öğreneceksin....

yok bacım ben gidiyorum guzel haberi almaya inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK16:

sevgi heycanla sonucu bekliyom sabahtan belli kaçkere girdim yoksun hadi hayırlısı 2 heycan birden var bugün eşim tekrar sperm verdi sonucu 5 alcak bakalım arttımı yoksa düştümü rabbim ikinizinde yardımcısı olsun

deryacım hayırlı olsun canım inşallah çektiğin sıkıntı ve endişeler 5 martta son bulacak bebişin sıkı sıkı tutunacak sana bebişinle konuşmaya devam eminim onlar şimdiden herşeyi algılıyor :emir_bebek:
amin canım inşallah. Konuşuyom walla

deryaberil dualarım seninle ,umarım rabbim yumurtana can verir:))bolbol dinlen ve dua et...hep ii şeyler düşün ve hayal kur...gelecekteki mutlu günlerinizin...bu arada kaç gün evdesin ;?iş başı yapıcakmısın ?

amin inşallah... Saolasın . Yok 15gün rapor aldım :) ama evde işlerimi yapıyorum mail - tlf.

[sıze="2"]derya[/sıze]bacım nası gidiyo yatışlar ayyyyy ben bunalıma girmiştim 3 gunde ama napak sabır eeeee bacım şimdi bende seni goriyim bakalım martın 5 i gelirmi o bebek içine girince saatler bile gecmiyo allahım bebişinin sana sımsıkı tutunmasını nasip etsin

yatış iyi şeker... Gülüyorum ... Bebişle konuşuyorummm :)))

deryaaaaa bebeişinne çok sevindim canım o orda sımsıkı tutunacak sana göirceksin bakkkk....
Benimde tedavim dün başladıııı 250 mg başladı kızlarrrr süleyman beyyy başka ilaçta vermedi...
amin inşallah güzelim inşallah

canım benim tedavin hayırlı olsun rabbim sonunda yuzunu guldursun inşallah allaha emenet ol.bu arada banada sadece gonolf verdi doktor bide vitamin vermişti başkada bişey vermyolr

kanı verdim 1 de alıcam bacım ayyy heyecandan olebilirim ama hemşire dediki 10 gunde belli olmayabilirmişde ama ben kac doktora soru sordum netten 10 gun salgılanmışsa belli olur dedi hepsi bence 0.5 in altında cıkarsa kesin hamilelik yok

ayyyyyyyyyyy bende merak ettim . Bak heycan bastı beni de.. Haydi inşallah güzel haberle gel oldu mu ??

[ı]selam kizlarr bugun test gunumdu sabah test verdim aksam belli olcak sonuc :)
insallah tamamdir
[/ı]

güzel haberlerle gel güzelim bekliyoruz...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp):nazar:
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp) :nazar:
15-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp ) :nazar:
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-
25-
26-

saol yawrum ...walla hepinizden süper kutlama bekliyorum ... inşallah güzel haberler veririm ben de sizlere...

canım walla bence bu deger böyle 6 katına falan çıktıysa vardır bişey be güzellik :)) ikizz falan.. ama sana tek embriyo kondu ve %2ymiş bölünmesi...

allah yardım etsin sağ salim gelsinler de...

sen neler yaptın beklerken söyle bana...
Amin bitanem sağlıkla tamamına ersinde tek olsun meleğim :KK69:
beklerkende bebeğin tutunması ilk 45 dk da olduğundan diğer günler yerleşmesi için genelde yattım ben..annemle kardeşimde yanımda olduğundan istesemde kaldırmadılar :KK9: onun dışında hergün 1 yumurta,süt,badem,ceviz,kabakçekirdeği,ananas,kivi yedim düzenli olarak..

TURUNCU,WİSEGIRL,TLYVZ sizleride tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah.
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun darısı tüm isteyenlerin başına inşallah ..

canımm güzel haberini sabırsızlıkla bekliyorum :KK19:

TURUNCU,WİSEGIRL,TLYVZ sizleride tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah.

sağol canım aminn inşallahh tüm isteyenlere nasip etsin rabbim...

selam kizlarr bugun test gunumdu sabah test verdim aksam belli olcak sonuc :)
insallah tamamdir

inşallahhh güzel haberlerini alırız canım bekliyoruz sevgi ve seni hadi inşallahh dualarımız sizlerlee :KK16:

:KK43::KK43::KK43::KK43: olmadı ne yazık ki degerim 1.20 belki daha iki gun var ama eger hamile olsaydım biraz yuksek olurdu ben kaybettim

şuan kendimi bi boşluktan düşmüş gibi hissediyorum cok zor bir durummuş

Canım benim.Şimdi hangi söz seni teselli eder bilmiyorum.Böyle zamanlarda insan inan dicek bişey bulamıyor.Allahımın elbet vardır bir bildiği.Hem hiç birşeyi kaybetmedin canım.İnancınla,umudunla devam ediceksin.

X