Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

deryacım yumoşların toplanmıştır şimdi inşallah herşey yolundadır güzel rabbim yar ve yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun güzelim
turuncu ve fulya vede sevgi inşallah sonuçlarınız pozitif olura rabbim bu yolda emek harcayana herkesin gönlündekini nasip etsin inşallah

canım ağrılar çok normal sırtüstü yatmaktan oluyo hep..benimde hem belim hem sırtım kopmuştu 3-4 gün bide iğne yerinin acısından sağa solada dönemiyodum...Dediğim gibi kendini nasıl rahat hissediyosan öyle yat..annesi rahat olunca bebişinde mutlu mutlu yerleşiyodur inş. :emir_bebek:

teşekkür ederim tatlım.inşallahh...

kızlar merhabaa.dün transferim oldu.yatmaktanmdır nedir anlamadım belim fena ağrıyor yaa.aranızda böyle olan varmı...

canım benmde bugun 4.gun benmde senn gibi 2.gun bel agrım ve kasıklarda agrım oldu ama bende senn gibi yatmaktan oldugunu duşundum gerci artık yatmıyorum hayata dondum diyebilirim iş yapmıyorum ama ayakta geziniyorum oturuyorum

bana cevap verecek yokmu arkadaşlar...

canım bende umut anne adayıyım bebeklerim ikiz benimde oldu bel ve kasık ağrım çok.8. gününde transferin lekelendim hatta adet oldum sandım meğer hamileymişim herşey aynı adet öncesi gibiydi okadar emindimki adet olucaktım..... sigara bile içtim tutmadı nasılsa diye son 3 gün ama meğer hamileymişim bu sancılar normal sabırla bekle allah yüzünü güldürsün inşallah canım.....

.Uzun zamandan beri bebekten fırsat bulup yazamamıştım.Eskiler beni bilir ben de Umut annelerindenim hepinizi en yakın zamanda anne olarak görmek istiyorum.Hepinize dua ediyorum allah şu an Umutta olan herkese yardımcı olsun

rabbim evladına uzun hayırlı ömürler versin...yazın banada umut oldu bende tranferin 4. gunundeyim testi beklemek zormuş bana 5.gun embriyosu transfer edildi 8.gun beta hcg testi yaptırmak istiyorum bakiyim yukselme gozleniyormu cunku 12.gunu bekleyecek sabrım yok

Canım benim hadi hayırlı olsun transferin..dün heyecanla seni düşündüm hep.. şimdi girmiştir şimdi çıkmıştır diye :KK69: Rabbim yüzümüzü güldürür tamamına erdirir inşallah busefer..
Yarın 12. günüm benimde iple çekiyoruz inşallah o güzel haberi paylaşmak nasip olur banada...
sevgi canım bence test gününü bekle yada enazından 10. gün yaptır derim ben Hakkımızda hayırlısı..

ayyyyyy inşallah pozitif haberlerini alırız canım inşallaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh muhakkak yaz sonucu muhakkak

deryacım yumoşların toplanmıştır şimdi inşallah herşey yolundadır güzel rabbim yar ve yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun güzelim
turuncu ve fulya vede sevgi inşallah sonuçlarınız pozitif olura rabbim bu yolda emek harcayana herkesin gönlündekini nasip etsin inşallah

Amin canım Allah razı olsun...
Deryanın güzel haberlerinide bekliyoruz inşallah yolundadır herşey..

rabbim evladına uzun hayırlı ömürler versin...yazın banada umut oldu bende tranferin 4. gunundeyim testi beklemek zormuş bana 5.gun embriyosu transfer edildi 8.gun beta hcg testi yaptırmak istiyorum bakiyim yukselme gozleniyormu cunku 12.gunu bekleyecek sabrım yok
Sevgi 8 gün testi sana doğru sonuç vermez benim bildiğim 10 gün sonuç veriyor.Tabii en kesin sonuç 12 . gün olan ama sabırsızlandığını biliyorm.Arkadaş olarak önerim 8 .gün yapmaman.Biraz daha sabırlı ol.Eminim herşey yolunda olacak bizi mutlu edeceksin.Sevgiler

canım bende umut anne adayıyım bebeklerim ikiz benimde oldu bel ve kasık ağrım çok.8. gününde transferin lekelendim hatta adet oldum sandım meğer hamileymişim herşey aynı adet öncesi gibiydi okadar emindimki adet olucaktım..... sigara bile içtim tutmadı nasılsa diye son 3 gün ama meğer hamileymişim bu sancılar normal sabırla bekle allah yüzünü güldürsün inşallah canım.....

HAYIRLI OLSUN :nazar:

HAYIRLI OLSUNN:nazar:

Sevgi 8 gün testi sana doğru sonuç vermez benim bildiğim 10 gün sonuç veriyor.Tabii en kesin sonuç 12 . gün olan ama sabırsızlandığını biliyorm.Arkadaş olarak önerim 8 .gün yapmaman.Biraz daha sabırlı ol.Eminim herşey yolunda olacak bizi mutlu edeceksin.Sevgiler

teşekkur ederim canım allah razı olsun... herkes oyle diyor evet galiba 10.gun yaptırmalıyım napalım 2 gun daha sabrederiz

Kızlar Benim lekelenmem başladı :KK43:Adetimden bir önce lekelenmem başlardı Yarın normalde adet günüm Allahım test gününe kadar beklemeyi bile nasip etmiyor Aşılama tedavilerimde de böyle olmuştu Test günüme 3-4 gün kala adetlerim gelmişti Yine de tamamen ümitlerimi kaybetmek istemiyorum gncam arkadaşın yazdıklarını görünce biraz moralim düzeldi İnşallah benim de öyle olur İnşallah bu lekelenme adet lekelenmesi değil bebeğimin tutunma lekelenmesidir

Kızlar Benim lekelenmem başladı :KK43:Adetimden bir önce lekelenmem başlardı Yarın normalde adet günüm Allahım test gününe kadar beklemeyi bile nasip etmiyor Aşılama tedavilerimde de böyle olmuştu Test günüme 3-4 gün kala adetlerim gelmişti Yine de tamamen ümitlerimi kaybetmek istemiyorum gncam arkadaşın yazdıklarını görünce biraz moralim düzeldi İnşallah benim de öyle olur İnşallah bu lekelenme adet lekelenmesi değil bebeğimin tutunma lekelenmesidir

fulya boşuna kendini yıpratma bana transfer gunu lekelenmen olabilir denmişti belki tutunma lekesi nerden biliyosun ben dunden beri cok araştırma yaptım hamile kalanların cogunda lekelenme oluyor ayrıca lekelenmesi olanlar daha umutlular kalbini ferah tutu inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yavrun seninledir testine ne kadar kalmıştı

fulya boşuna kendini yıpratma bana transfer gunu lekelenmen olabilir denmişti belki tutunma lekesi nerden biliyosun ben dunden beri cok araştırma yaptım hamile kalanların cogunda lekelenme oluyor ayrıca lekelenmesi olanlar daha umutlular kalbini ferah tutu inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yavrun seninledir testine ne kadar kalmıştı

Canım test günüme daha 5 gün vardı İnşallah bebeşim hala benimledir

canımm sakın üzülme lütfen..benimde ilkinde lekelenmem olmuştu yazmıştım zaten ve bu denememizde bile lekelenmeyi bekledim inan bi lekelensem emin olucam diyordum..Boşuna üzülüyo olucaksın lütfen bebeğinin seninle olduğuna inan bırakma kendini bozma kalbini Dualarım seninle..

X