Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

ARKADAŞLAR ;

LÜTFEN HEPİNİZ YARIN BU DUAMI CUMA VAKTİ OKUYUP; KOPYA YAPIP TEKRAR MSJ OLARAK YAZIN , ALTINA DA "AMİN" YAZIN GÖNDERİN.....

TEŞEKKÜRLER...

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERYA arkadasımız İÇİN okuduğumuz 4444 DUASI,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

Canım Allah dualarını kabul etsin...aminn... annem ve ben hem bu duanı okuduk hemde yaşın kadar okuttuğun fetih duasını okuduk...

Buarada ozgemrecan çok sevindim haberine Allah tamamına erdirsin canım... benimde bugün 6. günüm ve çok sabırsızlanıyoruz..İnşallah bu kez tamamına erer...Hayırlı cumalar..

slm kızlar suan yıne hastanedeyım bırazdan transferım olcak 4 ıyı 3 kalıtelı emrıyomuz oldu heralde 1 tane transfer yapılcak fransaya donusumuzde pazar felan olabılır bakalım doktorlarla goruselımde bı

hepınıze cok cok tesekkur ederım bızım ıcın en onemlısı basta sperm bulunmasıydı o oldu
sımdı sonucun gerceklesmesı ınsallah oda gerceklesır
hallah hepınızın gonlune gore versın ınsallah bu sene ugurlu gelır bıze
bye byee:)

canım allah dualarını kabul etsin inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına alırsın
allah razı olsun güzelim saol inşalah seninde test sonucun pozitif çıkar

dun test gunumdu malesef sonuc negatif arkadaslar,cok uzuldum ama hayat devam ediyor.

canım benim çok üzüldüm... Merak ediyordum ben de seni .. Allah tez zamanda tekrar tedaviye başlamanı ve olumlu sonuç almanı nasip etsin inşalah..

canım allah dualarını kabul etsin...aminn... Annem ve ben hem bu duanı okuduk hemde yaşın kadar okuttuğun fetih duasını okuduk...

Buarada ozgemrecan çok sevindim haberine allah tamamına erdirsin canım... Benimde bugün 6. Günüm ve çok sabırsızlanıyoruz..inşallah bu kez tamamına erer...hayırlı cumalar..

allah razı olsun annenden de senden de... Agzınıza saglık...

Inşallah test sonucun olumlu çıkar ve hayırlısı ıle bebegını kucagına alırsın ınsallah..

[ı] slm kızlar suan yıne hastanedeyım bırazdan transferım olcak 4 ıyı 3 kalıtelı emrıyomuz oldu heralde 1 tane transfer yapılcak fransaya donusumuzde pazar felan olabılır bakalım doktorlarla goruselımde bı

hepınıze cok cok tesekkur ederım bızım ıcın en onemlısı basta sperm bulunmasıydı o oldu
sımdı sonucun gerceklesmesı ınsallah oda gerceklesır
hallah hepınızın gonlune gore versın ınsallah bu sene ugurlu gelır bıze
bye byee:)
[/ı]

güzelim taa oralardan buraya deva bulmaya geldin. Rabbim inşallah emeklerini boşa çıkartmaz. Inşallah güzel sonuçlar verirsin bize. Güzel haberlerini bekliyor olacagız.
2 tane transfer edilmesini iste istersennnnn

fulya41 cnm kocaelidemi oturuyorsunuz sizde? 41 i görünce aklıma takılmıştı bugün sorayım dedim..Bende ordayımda :KK61:

fulya41 cnm kocaelidemi oturuyorsunuz sizde? 41 i görünce aklıma takılmıştı bugün sorayım dedim..Bende ordayımda :KK61:

fulya gebzede oturuyor... buluşma yaparsak da gelcek inşallah...

fulyacıkkk sen artık dinlen bu kadar pc etrafında durmasın..radyasyon iyi degil...

bol bol kompsto yaptır iç ... ananas aldır ye. dut kurusu kayısı kurusu ye...
ayaklarını kaldır totoyu devir yat...

canım ben gebze de oturuyorum Sen test gününü yarılamışşın ne güzel İnşallah güzel haberlerini alırız

inşallah canım hepimiz sırayla veririz güzel haberlerimizi...çok çok dua edip geçiriyoruz bakalım günlerimizi..Allahım hayırlısıyla sağlıkla kucaklarımızı doldurur inşallah...amiinnn..

fulyacıkkk sen artık dinlen bu kadar pc etrafında durmasın..radyasyon iyi degil...

Canım daha şimdiden yatmaktan sıkıldım Bu arada hiç birşey yiyemiyorum Midem bu kadar sitrese ve ilaca dayanamadı ve iflas etti Yanma ekşime bulantı herşey mevcut Pc zararlı olduğunu biliyorum ama sıkıntıdan ne yapacağımı bilemiyorum

Haklısın canım bende ilk günden beri ananas,kayısı,badem,ceviz ve kabak çekirdeği tüketiyorum...
Buarada kayısılarınız mutlaka günkurusu kayısı olsun..diğer sarı kayısı kimyasal içeriyormuş malatyalı bi arkadaşım söyledi ve kabağın bebeğin tutunmasına çok iyi geldiğini merkezde tanıştığım biri söylemişti oda ikizlere hamileydi ozaman..tatlı kabak olsun kabak yemeği olsun kabak çekirdeği bol bol ye demişti..en fazla lif kabakta bulunuyormuş ve çok yararlıymış tutunmasında....

Bişey sorcammmmmm

benim 3-4 gündür tuhaf şekilde bir akıntım var...ama hiç olmadıgı gibi bir akıntı bu... Kahverengi ve çok afedersiniz affınıza sıgınıyorum salya gibi bir akıntı... Sanki adet başlangıcında yada bitişindeki gibi ama adetim bittiğinde yoktu sonradan oldu.. Bu iğnelerden midir??
Gonal f kullanıp benzer durum yaşayan oldu mu ?

çok rahatsız oluyorum bu durumdan düşünün artıkkkkk

başka bişey olsa 3günde bir kontrole gidiyoruz doktorum derdi heralde demi ????

Bugun cetrotile başladım. Saat 2 de iş yerinde wc de arkadaşla birlikte yaptık... Bu canımı yaktı biraz. Vururken degilde ilac yaktı... Biraz sızlıyor ara ara ama bende öyle morarma şişme falan olmadı.halbuki etim çok narindir bi yere vurmaya gör mosmor olur dövülmüş gibi . Yada agdada falan hemen morarır ama olmadı bişey .. Bebişim zarar vermicek annesine heralde üzmeden gelsin inşallah..

Allahım yardım etsin bekleyen bütün kullarına inşallah...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-sympathique ---- transfer gününü bekliyor (umut-tüp):nazar:
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp) :nazar:
14-sevgi3434--- transfer gününü bekliyor ( umut-tüp ):nazar:
15-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp):nazar:
16-fulya41-----( test günü :22 şubat - umut - tüp ) :nazar:
17-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp ) :nazar:
18-turuncu86---( test gününü bekliyor ) :nazar:
19-besa3467---- duamı okuduğun için teşekkürler.. ( transfer günü : ?? - umut-tüp ):nazar:
20-wisegirl81---test günü:21şubat ( umut - tüp ) :nazar:
21-:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-fındık faresi --- ( 7-13 şubat adetiyle başlayacak - umut - tüp ) :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-herasles----rapor almayı araştıracak
25-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .

Bişey sorcammmmmm

benim 3-4 gündür tuhaf şekilde bir akıntım var...ama hiç olmadıgı gibi bir akıntı bu... Kahverengi ve çok afedersiniz affınıza sıgınıyorum salya gibi bir akıntı... Sanki adet başlangıcında yada bitişindeki gibi ama adetim bittiğinde yoktu sonradan oldu.. Bu iğnelerden midir??
Gonal f kullanıp benzer durum yaşayan oldu mu ?

çok rahatsız oluyorum bu durumdan düşünün artıkkkkk

başka bişey olsa 3günde bir kontrole gidiyoruz doktorum derdi heralde demi ????

Bugun cetrotile başladım. Saat 2 de iş yerinde wc de arkadaşla birlikte yaptık... Bu canımı yaktı biraz. Vururken degilde ilac yaktı... Biraz sızlıyor ara ara ama bende öyle morarma şişme falan olmadı.halbuki etim çok narindir bi yere vurmaya gör mosmor olur dövülmüş gibi . Yada agdada falan hemen morarır ama olmadı bişey .. Bebişim zarar vermicek annesine heralde üzmeden gelsin inşallah..

Allahım yardım etsin bekleyen bütün kullarına inşallah...
Canım o akıntılar çok normal anlattığının aynısı olmuştu bendede ve cetrotile benimde canıma okumuştu hem yakarak geçti hemde morartmıştı beni..bide çok zayıfım ben yer kalmamıştı ve üst üste yapıyodum iğneleri canım çok yanıyodu..Ama değecek inş. bebişlerimiz bizlere tutunduğunda :KK69:

ÖZGECİMMM
KUSURA BAKMA BUGUN DUA TELAŞESİNDEN BİR DE CUMA OLUNCA İŞLER YOĞUN OLUYOR ONDAN UNUTTUM . .. BİR DE SENKIZLARLA PAYLAŞICAKMISIN DİYE BEKLEYİNCE ATLADIM...

CANIM RAPOR ALMAYA GİDERKEN ; EVHAM İÇİNDE KIVRANIRKEN BİZE GÜZEL BİR HABER VERDİĞİN İÇİN ÖNCELİKLE SENİ KUTLUYOUZZZZZZ

BEBEGİNİN SANA BU DEFA SIKI SIKI TUTUNMASI İÇİN ÇOOOK DİKKATLİ OL...

BU TEBRİKLER SANA ;
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK9::KK9::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::119::119::119::122::122::124::124::124:

deryaberil neyaptın canım bayadır giremiyom nete özel durumlardan dolayı çok merak ettim yazarsan son durumu sevinirim canım

ARKADAŞLAR ;

LÜTFEN HEPİNİZ YARIN BU DUAMI CUMA VAKTİ OKUYUP; KOPYA YAPIP TEKRAR MSJ OLARAK YAZIN , ALTINA DA "AMİN" YAZIN GÖNDERİN.....

TEŞEKKÜRLER...

YA RABBİ
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
ALLAHIM sen DERYA arkadasımız İÇİN okuduğumuz 4444 DUASI,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

Eki Görüntüle 140294

4444 DUAMI BEBEĞİM İÇİN OKUDUK GÖNDERİYORUZ SEN KABUL EYLE YA RABBİ ;
DUAMDAN FAZLA OKUNMUŞ OLAN TÜM DUALARI PEYGAMBERİMİZE VE TÜM ÖLMÜŞ MÜSLÜMANLARA , HERBİRİMİZİN YAKINLARINA ARMAĞAN EDİYORUZ ; SEN KABUL EYLE YA RABBİ ...
aminnnn
inşallah canım hepimiz sırayla veririz güzel haberlerimizi...çok çok dua edip geçiriyoruz bakalım günlerimizi..Allahım hayırlısıyla sağlıkla kucaklarımızı doldurur inşallah...amiinnn..

canım dualarımdasınnn

ARKADAŞLAR ;

TEŞEKKÜRLER...

YA RABBİ
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.

Eki Görüntüle 140294

4444 DUAMI BEBEĞİM İÇİN OKUDUK GÖNDERİYORUZ SEN KABUL EYLE YA RABBİ ;
DUAMDAN FAZLA OKUNMUŞ OLAN TÜM DUALARI PEYGAMBERİMİZE VE TÜM ÖLMÜŞ MÜSLÜMANLARA , HERBİRİMİZİN YAKINLARINA ARMAĞAN EDİYORUZ ; SEN KABUL EYLE YA RABBİ ...

ÖZGECİMMM
KUSURA BAKMA BUGUN DUA TELAŞESİNDEN BİR DE CUMA OLUNCA İŞLER YOĞUN OLUYOR ONDAN UNUTTUM . .. BİR DE SENKIZLARLA PAYLAŞICAKMISIN DİYE BEKLEYİNCE ATLADIM...

CANIM RAPOR ALMAYA GİDERKEN ; EVHAM İÇİNDE KIVRANIRKEN BİZE GÜZEL BİR HABER VERDİĞİN İÇİN ÖNCELİKLE SENİ KUTLUYOUZZZZZZ

BEBEGİNİN SANA BU DEFA SIKI SIKI TUTUNMASI İÇİN ÇOOOK DİKKATLİ OL...

BU TEBRİKLER SANA ;
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK9::KK9::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::119::119::119::122::122::124::124::124:

inşallahh sımsıkı tutunur bebeğinnnn

X