Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Canım çözüldükten sonra da gelişimini takip etmek istiyorlar 5. günde dondururlarsa takip etme süresi kalmıyor Çünkü embriyolar dış ortamda en fazla 5 gün yaşıyor

Tamam işte gelişme suresı 5. gun olunca neden dondurulmadı benım de 3. gun donduruldu ama ben 5.gun dondurulup çozulduğunde transfer olmasının daha mantıklı olacağını duşunuyordum ya 3.gun dondurulan 5.gune gıtmezze sansımız kayboluyor of bılmıyorum ya kafam karıştı artık 3 ü 5.şi yokta işte

Tamam işte gelişme suresı 5. gun olunca neden dondurulmadı benım de 3. gun donduruldu ama ben 5.gun dondurulup çozulduğunde transfer olmasının daha mantıklı olacağını duşunuyordum ya 3.gun dondurulan 5.gune gıtmezze sansımız kayboluyor of bılmıyorum ya kafam karıştı artık 3 ü 5.şi yokta işte

Canım valla benim de tam bildiğim bir konu değil Doktorlar böyle uygun gördüğüne göre vardır bir bildikleri 3 yada 5 olsun farketmez Yeterki bebişlerimiz annlerine tutunsun :emir_bebek:

geldiimm geldimm... kk engellenmiş yine benim bilgisayarda.. dün kaçıp gittim ya ayar bozdular herhalde...

saol canım geldimmmmmmmmmmmmmm

son randevu olamadı malesef.... :KK5:

listeye eklememi ister misin?? allah güzel sonuçlarla karşılaştırsın... yüksek hcg ler göstersinnnnn

geldimm şekerrrr senden naberrrrr

canım öncelikle transferin hayırlı olsun güzelim ... allah inşallah yawrunu sana sıkı sıkı tutunup kucagına alabilmeni saglar..

senin hatırladıgım kadarıyla 32 yumurtan olmuş 6 embriyon olmuştu. 3er 3er çözülmüştü riske atmamak için.. gelişmeleri beklendi.. we 1tane gelişmiş kaldı ve onu transfer ettiler.. doğrumu ??

allah bebek haberine halay çekmek nasip etsin...
sakin ol kendini dinleme iyi bak kendine...

kızlar ben randevuma gittim .. . muayene oldum . rahim kalınlığım 8 mm olmuş...yumurtalarımda 11-10-9-8 diye gidiyor dedi doktorum... çok yumoş var çok ...
sayı söylemedi .. bir igne daha verdi . onu yapcam yarın.. cmt tekrar radevum var... bakalım heralde o gün bişeyler daha belirginleşir. bugun 7.gün... cmt günü 9.gün olcak ..

kızlar bu arada eşimle 1 haftadır sevgililer günnü için napsak diye bakınıyorduk...nihayet bulduk..pazar günü sabah erkenden bir tur ile ABANTa gidiyoruz... GÖLCÜK VE ABANT GÖLLERİ etrafında yürüyüş yapılcak , göl kenarında mangal partisi verilecek . sahlep - çay içilecek ...
özel bir tura dahil olduk.. bakalım nasıl geçecek ...biraz uzaklaşalım istanbuldan kafamızı dagıtalım istedik tedavi stresi iyce basmadan....

:)))

oh oh iyi şeker yumoşların cok oldugu kadar cooooooookkkkkk cokkkkkta kaliteli olurlar inşallah...bu arada bende sabırsızlıkla transferi beklyorum ya yarın yada pazar gunu olacakmış :44:

4 yıl boyunca neden hamile kalamadığımı şimdi daha iyi anlıyorum Neredeyse doğal yolla imkansız gibi Bebeğimin annesine tutunacağına inanıyorum:emir_bebek::emir_bebek:

vallahi fulya nasıl oluyorda yumurtadan tanesi saglam kalıyo aklım almıyo ama neyse gece gundu<z dua et bizde dua ederiz inşşallah rabbim emeklerinin ozleminin karşılıgını versin allahım inşallah sana sımsıkı tutunmanı nasip etsin aminnnn

ya canım:18: ben anlamadım bana dedilerki ya cuma yada pazar gunu yanlız cuma ise eger sabah arıyorlarmış gel diye sizide transfer gunu sabahımı aradılar ilk denemede

vallahi fulya nasıl oluyorda yumurtadan tanesi saglam kalıyo aklım almıyo ama neyse gece gundu<z dua et bizde dua ederiz inşşallah rabbim emeklerinin ozleminin karşılıgını versin allahım inşallah sana sımsıkı tutunmanı nasip etsin aminnnn

Canım beni bu sabah arayıp haber verdiler Büyük ihtimalle seni de sabah ararlar Bilgilendirmek için de olsa mutlaka ararlar Birtanecik yavrum inşallah sıkı sıkı annesine tutunacak

Canım beni bu sabah arayıp haber verdiler Büyük ihtimalle seni de sabah ararlar Bilgilendirmek için de olsa mutlaka ararlar Birtanecik yavrum inşallah sıkı sıkı annesine tutunacak

gunadın fulya41, nolursun canını sıkma ve ümidini yitirme...olacak buna inan.en kısa zamanda hayırlı haberler vereceksin...

Günaydın Hanımlar, az çok biliyorsun heyet raporu almak için çabalıyordum. Çarşamba gittim Haydarpaşa' ya eksik tahliller vs. varmış onları yaptırabilmek için dün sabah erkenden Kartal Eğitim Araştırma' ya gittim...

Eve gelirken "olmaz ama %1 ihtimal ya varsa"dedim... hastanelere,ultrason odalarına girip çıkcam...diye düşünüp gidp ıdrar testi aldım...

kızlar uzun lafın kısası hamileyim.

bir kez kaybettim Allahım izini ile bu ufaklıgı kaybetmemek için elimden geleni yapacağım...

neler yapmayı düşünürken başıma ne iş geldi...hadı, nolur hayırlısıyla hepinizden boyle haberler alalım.

Ozgecıgım yaaa senın adına nasıl sevındım anlatamam bak daha once de dedıgım gıbı dogal yolla hamılesın.Ve aklına kotu seylerı asla getırme Allah'ın ıznı ıle bu bebısını kucagına alırsın ınsallahhh:))))Sızde herhangı bır sıkıntı yoktu sanırım degıl mı yanlıs hatırlamıyorsam?

özge tebrik ederim canım çok sevindim allah inşallah hepimize böyle haıyrlar duymayı nasip eder....

ARKADAŞLAR ;

LÜTFEN HEPİNİZ YARIN BU DUAMI CUMA VAKTİ OKUYUP; KOPYA YAPIP TEKRAR MSJ OLARAK YAZIN , ALTINA DA "AMİN" YAZIN GÖNDERİN.....

TEŞEKKÜRLER...

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERYA arkadasımız İÇİN okuduğumuz 4444 DUASI,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

amin amin amin

[sıze="3"]arkadaşlar ;

lütfen hepiniz yarın bu duamı cuma vakti okuyup; kopya yapıp tekrar msj olarak yazın , altına da "amin" yazın gönderin.....

Teşekkürler...
[/sıze]
ya rabbi
dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı rahmeten lil'a lemin, resü ı-i ekrem ve nebiyy-i muhterem seyyidina-ebe'l-kaasım muhammed mustafa sallallahü aleyhi ve sellem efendimiz ve o'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım sen dünyada da ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-babalarımıza hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.muhakkak sen dualara en güzel şekilde icabet edensin.
katından hayırlı evlatlar ver
allahım sen derya arkadasımız için okuduğumuz 4444 duası,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .senin herşeye gücün yeter

amin amin amin ya muin binlerle nihayetsiz amin

es-salatu ves-selamu ala rasulüna muhammedin ve ala alihi vesahbibihi ecmain

vel-hamdülillahi rabbil-alemin

amin...

Hakkım helal olsun....

Günaydın Hanımlar, az çok biliyorsun heyet raporu almak için çabalıyordum. Çarşamba gittim Haydarpaşa' ya eksik tahliller vs. varmış onları yaptırabilmek için dün sabah erkenden Kartal Eğitim Araştırma' ya gittim...

Eve gelirken "olmaz ama %1 ihtimal ya varsa"dedim... hastanelere,ultrason odalarına girip çıkcam...diye düşünüp gidp ıdrar testi aldım...

kızlar uzun lafın kısası hamileyim.

bir kez kaybettim Allahım izini ile bu ufaklıgı kaybetmemek için elimden geleni yapacağım...

Canım süper bir haber İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini İnan çok mutlu oldum:KK66::KK9:Allahım İnşallah hepimize nasip eder

ARKADAŞLAR ;

LÜTFEN HEPİNİZ YARIN BU DUAMI CUMA VAKTİ OKUYUP; KOPYA YAPIP TEKRAR MSJ OLARAK YAZIN , ALTINA DA "AMİN" YAZIN GÖNDERİN.....

TEŞEKKÜRLER...

YA RABBİ
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
ALLAHIM sen DERYA arkadasımız İÇİN okuduğumuz 4444 DUASI,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

Eki Görüntüle 140294

4444 DUAMI BEBEĞİM İÇİN OKUDUK GÖNDERİYORUZ SEN KABUL EYLE YA RABBİ ;
DUAMDAN FAZLA OKUNMUŞ OLAN TÜM DUALARI PEYGAMBERİMİZE VE TÜM ÖLMÜŞ MÜSLÜMANLARA , HERBİRİMİZİN YAKINLARINA ARMAĞAN EDİYORUZ ; SEN KABUL EYLE YA RABBİ ...

Son düzenleme:
Ozgecıgım yaaa senın adına nasıl sevındım anlatamam bak daha once de dedıgım gıbı dogal yolla hamılesın.Ve aklına kotu seylerı asla getırme Allah'ın ıznı ıle bu bebısını kucagına alırsın ınsallahhh:))))Sızde herhangı bır sıkıntı yoktu sanırım degıl mı yanlıs hatırlamıyorsam?

teşekkür ederim darısı tez gunde ,tez zamanda hepinize... ciddi anlamda polikistik over sendromu vardı

Canım süper bir haber İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini İnan çok mutlu oldum:KK66::KK9:Allahım İnşallah hepimize nasip eder

amin amin...inşallah hepimiz saglık sıhhatli bebeklerimizi kucaklarımıza alalmım... dualarım sizinle.zaten buaralardayım bı yere gıtmıcem

[sıze="3"]arkadaşlar ;

lütfen hepiniz yarın bu duamı cuma vakti okuyup; kopya yapıp tekrar msj olarak yazın , altına da "amin" yazın gönderin.....

Teşekkürler...
[/sıze]
ya rabbi
dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı rahmeten lil'a lemin, resü ı-i ekrem ve nebiyy-i muhterem seyyidina-ebe'l-kaasım muhammed mustafa sallallahü aleyhi ve sellem efendimiz ve o'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım sen dünyada da ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-babalarımıza hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.muhakkak sen dualara en güzel şekilde icabet edensin.
katından hayırlı evlatlar ver
allahım sen derya arkadasımız için okuduğumuz 4444 duası,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .senin herşeye gücün yeter

amin amin amin ya muin binlerle nihayetsiz amin

es-salatu ves-selamu ala rasulüna muhammedin ve ala alihi vesahbibihi ecmain

vel-hamdülillahi rabbil-alemin

Eki Görüntüle 140294

4444 duamı bebeğim için okuduk gönderiyoruz sen kabul eyle ya rabbi ;
duamdan fazla okunmuş olan tüm duaları peygamberimize ve tüm ölmüş müslümanlara , herbirimizin yakınlarına armağan ediyoruz ; sen kabul eyle ya rabbi ...

amin - özgemrecan

ARKADAŞLAR ;

TEŞEKKÜRLER...

YA RABBİ
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.

Eki Görüntüle 140294

4444 DUAMI BEBEĞİM İÇİN OKUDUK GÖNDERİYORUZ SEN KABUL EYLE YA RABBİ ;
DUAMDAN FAZLA OKUNMUŞ OLAN TÜM DUALARI PEYGAMBERİMİZE VE TÜM ÖLMÜŞ MÜSLÜMANLARA , HERBİRİMİZİN YAKINLARINA ARMAĞAN EDİYORUZ ; SEN KABUL EYLE YA RABBİ ...

Canım Allah dualarını kabul etsin İnşallah en kısa zamanda bebişini kucağına alırsın

X