Umudumuz Umut olsun

canım 4. ayımıza girdik 15 haftalık hamileyim evet dr. erkek dedi ismi butahan olacak ama bu cumartesi kesin belli olacak çünkü belli olduğunda 12 haftalıktık

allah kucağınada almayı nasip etsin inş. benim yeğenimin adı batuhan..çok güzel bi isim.ismiyle yaşasın...

merve2 bak altta takvimler var aklında tutman gerekmezkaydirigubbakcemile3 insan unutabiliyor tabiki..

bizde yakında yaparız takvim...:CüvCüv:

emelllllllllllllllll,sinemmmmmm,pınarrr, asiş yok bayadır nerelerdesinn kızz

ayşe ve nasipi idare ediyoruzgamyoncuiremsu

şebbo baş kayıplardannn aranıyorrr..

mervecim o takvimleri bi anlayabilsem zaten..nasıl bakıyosunuz onlara...

brisling´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
kızlar herkese merhaba,
tatilden döndüm sizlerle yumurtlama günü ile ilgili paylaşmak istediğim şeyi anlatıcam...benimle aynı durumda olan arkadaşlar olabilir..
ağustos 9 da regl oldum..periyodum 30 gün sürüyor..hesaplara göre 16. gün yumurtlama günüm çıkıyor..
tatile çıkarken ovulasyon testi aldım... digital..
ayın 20 sinde testi uyguladım ve ekranda gülen yüz çıktı yani 24 ila 48 saat arasında yumurtlama olacağını bildiryor...18 inde de yapmıştım negatifti...bu durumda yumurtlama günüm 11.13. gün arası olmuş oluyor yani hesaplardan erken...testi yaptığım gün sol kasığımda bir ağrı vardı..yumurta akı gibide bir akıntı geldi çok az..şüpheyle yaptım yoksa o tarihte yapmayı planlamıyordum..sonra ayın 22 sinde yaptım testi acaba yumurtlama gerçekleşti mi diye ve negatif çıktı yani o arada yumurtlama olmuş...
erken yada geç yumurtlama olabilir arkadaşlar...hesaplar şaşabilir...takip önemli epeydir uğraşan arkadaşlara tavsiye ederim..her ay stresten ve gebelik testlerindense.. belirli günü saptamak olasılığı arttırıyor...

kızlar diğer topikte yazmış sizlerle paylaşmak istedimm..

geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm
canlarım beni merak etmişinizi allah eksikliğinizi göstermesin.
dün işe gelmedim astım işi bütün gün evde takıldım vee gelir gelmez önce geçmişi okudum çok güzel haberler aldım maşallah
aslıcım :nazar: sana maşallah dünürüm bukez allah sevindirecek inşallah çok sevindim hayatım tebrik ederim. kucağına alıp misss gibi koklamayı da nasip etsin canım benim.
sehercim sende doktora gitmişin azalma varmış çok sevindim. çok güzellll hep iyi haberler alalım inşallah.
derya sende k.y k.ç.n.a tekmeyi salla gitsin bu deli kocanın. allah onu bildiği gibi yapsın. ısrarlı ol sakın pes etme. hamileliğinin keyfine var anacım. aklına bile getirme.
boddim batu kalçana ağırlığını mı veriyo nurtopu gibi doğcak inşallah doktorun ne diyo peki normalmiymiş.
emelim bende henüz bi numara yok son üç gün akıntı var.bide gaz var. ateşimi ölçmeyi hep unutuyorum hala ölçmüş değilim. başka başka belirti adına bişi yok inşallah hamişimdir. göğüslerimde hiiiiç bir hassaslık ağrı filan yok ama ne iş?
ayşem sende badireler atlatmışsın allah korumuş geçmiş olsun sanada canım.
mervem gülşenim nasibim sinemim pınarım raziyem nazmiyem merveikimiz sizler de iyisiniz çok şükür gerçi dün sinemde yokmuş galiba. başka unuttuğum kimse yok dimi inşallah

peki senin takvimin neyi anlatıyo..çok mu soru sordum?ama napiiim anlamak istiyorum..sora siz konuşurkene mal mal bakıyom ekranamirmirmirmir

yok cnm bende bebek yok yumurtlama takvimide yapmadım ondan kocişimle geçen zamanı gösteriyor.. evlilik takvimi 21 ay 4 hafta olmuş

nazmiye peki sen kaç aylık hamilesin?yaa kusura bakmayın yeni katıldım sizi iyice tanımak istiyorum.

canım ben 11 haftalık hamıleyım 2,5 aylık yanı 10gun sonra doktora gıdıcez bakalım belkı batu gıbı bızede erken gosterırı ne oldugunu bebısımız

GÜNAYDIN BAYANLARRRR
Bugün ne güzel bir haberle açtım topiği
HAMİŞİM HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
testim olumlu çıktı değerlerim iyiymiş sormayın birlmiyorum değeri ama ben kendi doktoruma gidemedimya kendi doktorum bana 2 gün sonra gel dedi
Aslıcım allah kucağına almayı nasip etsin canım valla çok sevindim
kızlarrrr herkese günaydııınnnnnnn
günaydın esma
aslıcımmm çok tebrik ederimm allah kucağına almayıda nasip etsn analı babalı büyüsünnn canımm darısı başımıza inş..

doktor sinir etti demişin noldu ?

günaydınn kızlarrr
günaydın merve
günaydın kızlar gününüz aydın olsun hihoyyyt
aslıcım çok sevindim tebrik ederim hayatım evlilik yıldönümü hediyeni verdin canım benim a.s.
sıra şebnemde şebnem nerde yoksa o da mı hamile:1shok:
günaydın raziye kız şebnemden önce sıra ayşede
herkese günaydın kıslarrrrrr a.s. çok sevindim aslı hamişsin demiştim ben sana yaşasınnn :teytey: :teytey:
günaydın seher
seher ve raziyeciğim günaydın canlarımmm
diğer bayanlar nerede kaldınız
gülşen ayşe nasip emel nazmiye sinem pınar şebbo kaçak şebbo dünde gelmedin

kız nasip sana gelince dün bişey yazmadım doğrusun çünkü akşamları giriyorsun diye ama önceki günü okumadın sanırsam oklavayı yersin ona göre
ben sana küssüm ben sana ilk göz ağrımsın diyorum sen beni boşluyorsun:dilcikar:
TŞK ederim canlarım allahım isteyen herkeze versin ya doktor işte eminmisin hamile olduğuna felan dedi tuhaf bir tavrıla bende emin olsam buraya gelmezdim dedi erken gelmişsin ama dedi bende dayanamadım felan dedim baya bi atıştık sinir insan
dr hepsi manyak boşver aynı olay bende de olmadı mı kadına kasığım ağrıyor dediğimde neden acaba demişti
aslıcım canım tebrık ederım hayırlısı ıle kucagına almayıda nasıp etsın allahım ınsallahh....

gunaydınn kızlarrr
günaydın nazmiye
brisling´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
kızlar herkese merhaba,
tatilden döndüm sizlerle yumurtlama günü ile ilgili paylaşmak istediğim şeyi anlatıcam...benimle aynı durumda olan arkadaşlar olabilir..
ağustos 9 da regl oldum..periyodum 30 gün sürüyor..hesaplara göre 16. gün yumurtlama günüm çıkıyor..
tatile çıkarken ovulasyon testi aldım... digital..
ayın 20 sinde testi uyguladım ve ekranda gülen yüz çıktı yani 24 ila 48 saat arasında yumurtlama olacağını bildiryor...18 inde de yapmıştım negatifti...bu durumda yumurtlama günüm 11.13. gün arası olmuş oluyor yani hesaplardan erken...testi yaptığım gün sol kasığımda bir ağrı vardı..yumurta akı gibide bir akıntı geldi çok az..şüpheyle yaptım yoksa o tarihte yapmayı planlamıyordum..sonra ayın 22 sinde yaptım testi acaba yumurtlama gerçekleşti mi diye ve negatif çıktı yani o arada yumurtlama olmuş...
erken yada geç yumurtlama olabilir arkadaşlar...hesaplar şaşabilir...takip önemli epeydir uğraşan arkadaşlara tavsiye ederim..her ay stresten ve gebelik testlerindense.. belirli günü saptamak olasılığı arttırıyor...

kızlar diğer topikte yazmış sizlerle paylaşmak istedimm..
merve ben bu yazıyı okuduktan sonra umudum yeşerdi zaten

ayşe kız koçişin evde mi hala söyle abiye azı8cık sana bıraksın pc yi

şebbommm hadi inşallahh tuttuu bu ayy boşver dereceyi ayrıca adet gününe kadar yüksek gösteriyormuş günün geçince düşmezse ozaman hamişmişin ben adet oldum 36,6 oldu derecem.

nasipimmm hihoyyyt valla bende nasipcim son güne kadar çalışmak gerek demekkaydirigubbakcemile3

canım ben 11 haftalık hamıleyım 2,5 aylık yanı 10gun sonra doktora gıdıcez bakalım belkı batu gıbı bızede erken gosterırı ne oldugunu bebısımız

inşallah görürsünüz yaramazı..kız yada erkek ne farkeder?sağlıklı doğsun da...öpe koklaya büyüt inş...

şebbommm hadi inşallahh tuttuu bu ayy boşver dereceyi ayrıca adet gününe kadar yüksek gösteriyormuş günün geçince düşmezse ozaman hamişmişin ben adet oldum 36,6 oldu derecem.

nasipimmm hihoyyyt valla bende nasipcim son güne kadar çalışmak gerek demekkaydirigubbakcemile3

valla çalışın kızlar benim arkadaş adetine 1 gün kala yumurtluyomuş doktoru hiç ara verdirmemiş hatun hamiş şimdi

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* albama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )
* çağla27..........................................( Çağla )
* gizemx......................................... ( Gizem )
* asiş.............................................. .( Asiye )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:))......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ( Aylin )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

inşallah hayatım ya hem umutlanmak istiyorum hem de yok yok regl olcam ben kesin diyorum ne moktan bi iş ya geçmez bu üç gün. idrar testi aldım evelsi gün. ama yapmadım. bekliyorum pazartesi yapcam kartı yemessem. kafamçokkarıştı

ayşe nerde hala gelmedi iki gün var ayşeye hatta bigün bile diyebiliriz. herhangi bi belirti var mı acaba ayşeeeeeee gelde anlat kız

X