Umudumuz Umut olsun

yani şebnem benim 4 gün sonra bile silik çıktıydı

ya evet silik çıkması olduğunu gösteriyo zaten ama gecikme olması lazım ki umudumuz dahada yeşersin gecikme olmadan çift çizgi çıkınca bu seferde geçikme olsun diye beklicez. iyisimi geçikme sonra test.

ya evet silik çıkması olduğunu gösteriyo zaten ama gecikme olması lazım ki umudumuz dahada yeşersin gecikme olmadan çift çizgi çıkınca bu seferde geçikme olsun diye beklicez. iyisimi geçikme sonra test.

kız sana ne diyorum okumadın galiba testi alıp yapmamak olmaz hemen yap o testi
çatlatma bizi merakdan benim dünürde bende meraklıyız çalarız sonra karışmam demi dünür

şebbocumm sakın yapma sende bu ay bekle geciksinn..
ayşe gerçekten ne alemdesin?

teste aldım deyip yapmamak olmaz çabuk yap bakalım şu testiiiiii:mymeka:

yok gülüm ya yapmam şimdi kendi kendime söz verdim.daha erken.

sağol şebnem sen olmasan yani eklemicekler beni :çok üzgünüm:

canım benim ne demek hiç üzermiyiz hamişimizi. ama nasibin kendi listesine eklemesi lazım unutturmayalım da. o görmemiştir görse hemen ekler çünkü. nasiiiiiiiiiiip listeyi yenilerke seheri ekle. bide beni alabama diye düzeltir misin albama yazıyo da :)

hoşbulduk raziyem. eeeee nerde bu millet nerdesin huuuuuu muhabbet yok mu ya . kızlar ben test aldım dedimya prospektüsünü okudum diyoki regl den bi hafta öncede hamilelik varsa görülebilir fakat bazen vücut kendiliğinden hamileliğe son verdiği için gecikmeden sonra yapılması önerilir diyo. yani yaparsın hamile çıkarsın sonra hamilelik biter hayal kırıklığı olabilir o yüzden gecikme olmadan test yapmamak lazım
şebnemcim yapsana testi merak ettim:1hug:

yok canım ben busefer yapmamasından yanayım insan sonra çok üzülüyorr ben çok ağladım senağlamasenağlama bu ay allah ağlatmasın inşallahh

he ya gördüm ve çooook şaşırdımmm ne olmuş benim dünürüme dedimkaydirigubbakcemile3

kız sana ne diyorum okumadın galiba testi alıp yapmamak olmaz hemen yap o testi
çatlatma bizi merakdan benim dünürde bende meraklıyız çalarız sonra karışmam demi dünür

yok canım ben busefer yapmamasından yanayım insan sonra çok üzülüyorr ben çok ağladım senağlamasenağlama bu ay allah ağlatmasın inşallahh

Kızlar ben geldim..Geç bir günaydın olacak ama idare edin artık...Ne çok kaynatmışsınız oku oku bitmedi valla..
Aslııııııııııı canım tebrik ederim...İnşallah bu sefer sorunsuz bir gebelik yaşayacaksın..Tabi bizede bol bol dua edeceksin...
Nasip hani ben nerdeyim neden sormadın :KK43:(((((((((
Esma,Şebnem.Merve,Merve2, sinem,pınar,Ayşe,Seher,Nazmiye,Raziye hepiniz iyisinizdir umarım..

selam emelcim.
ya esma raziye daha üç gün var reglime erken yani. merve yapmasın diyo zaten benim gibi düşünüyo yaptırmayın bana testi. pazartesi yapcam ben. şimdi yaparım boş çıkar. moral bozuntusu. zaten tek çizgi çıkcak ben biliyorum.bari üç gün umutlanıyım. olmazmı?

kızlarrrr ben yarın izinliyim evde olucammm.. ondan benim bugün toplamam gereken çok işim varr bol hamişli günlerrr

İyiyim sehercim sen nasılsın?
Şebnemcim bencede bekle hayatım..Günün geçsin bakalım..Hayırlısı olsun bakalım..Aslıyı pembe yaptık sıra bizlerde..Bu sıraya ilk senden başlayalım inşallahh

arkandayımmmmmmm şeboooooooooo yapmaaa dur bekle hamişsen bile şimdi çıkmaz sonra üzülürsün aslında hamilesindir çıkmadı diye kendini boşuna kahredersin.. güzelce bekle geciksinn paşalar gibi gör çift çizgini

tamam mervem. ayyy çok heyecanlıyım hemen rüyalara dalmak istemiyorum ama insan dalmadan da edemiyo. benden önce beşi ayşenin ama kendisi yine yok kkkkkkk ! kız ayşe nerdesin yaaaaaaaa

hatta ben eğer hamişsem ne zaman doğurcam ona bile baktım. 18 mayıs oluyo. boğa burcu yani. ayy ne cümbüş olur varya ailede. herkese harika bi haber olur. allahım nolur artık ver bebişimizi bize. bizi sınama . biz sınavımızı verdik hayırlısıyla artık mükafatlandır bizide. ayyy geçen gün kocişin arkadaşına gittik akşam oturmaya onlarında ikinci geldi şimdi 11.5 aylık yakında doğumgünü geliyo. akşam uyuttu onu annesi. biz kalkarken odasına gidip baktık nası uyuyo mu diye. bi uyuması var allahım ye onu. yan yatmış ayakları çarpraz kollarını da uzatmı yanaş doğru onlarda çarpraz ne tatlı bişi bi görseniz maşallah. ki tüm çocuklar bebişler çok tatlı insan istemeden edemiyo. ver allahım verrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

bencede yapma daha erken..adetin en az 1 gün geçsin öyle yap..tek çizgi görme ihtimalinide unutma...yoksa çok üzülürsün benim gibi...ağlamaktan helak olmuştum...herşeyin hayırlısı artık çok takmıyorum...ama inş. aslıdan sonra seni pembeye boyarız...

X