Umudumuz Umut olsun

kızlar selaaam,yine kimse yoktur ama hiç diilse akşamları haberlerinizi alıp haberimi yazim dedim iki gündür.. benim kociş şehir dışında, pzt gelecek ben de annemlerde kalıyorum, büroya da gitmiyorum yani.. gündüzleri geziyorum,ora senin bura benim:eek: akşamları girebiliyorum o yüzden.
güüüüünaydın kaydirigubbakcemile3 kk nın en güzel hatunlarının bulunduğu topik sakinleri nasılsınız ya kaçaklar çoğalıyo sayfada arada gelin canlarım merakta bırakmayın bizleri :eek:
kaydirigubbakcemile5 evet kızlar umutlarımız devam ediyo bu ay topluca hamiş kalacaz :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:
ben merve beyza aylin gülsüm nasip asiş raziş şebooo sinem 1

valla unuttuğum var mı bilmiyorum kızlar karnımız burnumuzda gezecez adet günlerimizde yakın aynı gün sezeryenle de doğurdukmu türkiyede nüfus patlaması yaşanacak kızlarrrrhihoyyyt
ooooh ne güzel anlatmışsın kızkaydirigubbakcemile5
günaydın kızlar cumalarınız mübarek dualarınız kabul olsun inşallah göbücüklerimiz bebiş dolsun :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: rabbim semaya açılan elleri ettiğimiz duaları kabul etsin:Saruboceq:
AMİNNN
günaydın güzeller cumanız mübarek olsun dualarınız kabul olsun inş...

bende dün akşam yedim kartı iyi oldu yaa hep beraber çalışmalara başlarız artık gelsin bebişlerr ( karnımda ağrıyo gece 4 te uyandırdı beni :KK43:( )
hoşgeldin nisan hamişleri grubunaaaakaydirigubbakcemile5
ya gülsüm aylin ayşe merve şeboo aslım niye gelmiyolarrr
gülüm yukarda açıkladıma.s
geldim geldim kızz hani arkadaşım var diyordum ya buay bıraktı hiç gün falan takip etmemiş veee hamile kızlarr..

ben buay ovulasyon testide yapmıcam kararlıyım ayrıca ne zaman olursa günde saymıyorumm ohh battı balık yan gider:)))))))9

öyle yap merve ne zaman canın isterse çek kocayı yakasındankaydirigubbakcemile zorunlu yapınca olmuyo
evet arkadaşlar bu ay taktiğimiz budur, kimse hesap/ölçüm7gün sayma/ders çalışır gibi kocişle olma falan yapmıyooo! kafaya keyfe göre mutlu mesut birliktelikler sadece.. e günaşırı olabilir bitek ama kasmadan, OK???? PAROLA SAYMA SEVİŞ!:jeyyar:

Günaydın Hanımlar
ben bugün biraz yatak keyfi yaptım anca kalkabildimkaydirigubbakcemile3
oğluşum iyi çok şükür ama gece korkumdan uyuyamadım tabiiki uyumayıncada bu saatlere kadar uyursun iştekaydirigubbakcemile3
oğluşuna sevindim canım, hadi tekrardan geçmişler olsun
hayırlı cumalar olsun...göbişler bebiş dolsun inşaalllaaaahhhhhhhh....
AMİNN
inş gitmiştir kistim bakalım pazartesi gidicem dr. a

kızlar yaa bana dua edin cumartesi pazar sınav vaarr offf
ne sınavı gülüm?:uhm:
aminnnnnnnn canlarım inşallahhhhh dualar kabul olacak evler bebiş sesiyle dolacakkkk:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
AMİNN İNŞALLAH
ahanda razişim gelmişşşşşşşşhihoyyythihoyyythihoyyyt
kız çiçeği de kapmışsın heeee ahhh darısı başıma bizde bir pazar eşim evde onda da yok yorgunum yok bilmem ne zaten hiç sevmez çarşı gezmesini sen kimle gidersen git ne alırsan al derrrrr eh ağzı yandı accukkk bir etek için girmedik mağaza bırakmam daaa kararsızım vesselammmmm eh oda sıkılıyor doğal olarak biliyor başına geleceği artık takılmıyor benleeeee:roflol::roflol::roflol:
benimki de sevmez, çeke çeke götürüyom arada:roflol:
ne güzel olurdu dimiiiiiiiikaydirigubbakcemile5
ee biraz iş yapayım dedim herkez biyerlere gitmişşşşş olmuyor böyle ama hadi toplaşın bakalımmmmmkaydirigubbakcemilezaten bir saatim kalmışşşşşşş oğluşumu görmeyeeeee:lepi:
yerim oğluşunu kız:emir_bebek:
slm canlarım nasılsınızz? umarım hepinizde her şey yolundadır, çok özledim siziii. yarın ve pazar günü sınavım var dua edin bana bakiim. salı eltimin bebek geliyor, kayınvaldem fizik tedavi görüyordu şimdi yürüyemiyor bi yandan dersler.. ayy neye koşacağımı şaşırdım kızlarr.
hoşgeldinn güzel hamiş
seni o kadar iyi anlıyorum ki canım benim, kafamıza taktığımız için üstüne düştüğümüz için stresten olmuyor çogu zaman, kim artık düşünmicem oluruna bıraktım dese o ay hamiş kalıyor, insallah senden en kısa zamanda güzel haberi alırız canım, şu sogan kürünü de yap artık :)
canım sende nasıl oldu, umursamadığın ay mı oldu?
ve soğan kürü yaptın mı sen?

kızlar öptümm hepiniziiiŞenizŞenizŞeniz

günaydın güzeller...şöyle uyuyiim dedim kocişle beraber ama nerde...oğluş rahat bırakmıyo ki...karnım da bi acıktı uyanık olunca...mecburen kalktık bişeyler yedik...şimdi de teyzelerine bi merhaba diyelim diye geldik sessizce...babamız uyuyo daha...biz kaçtık yanından :))))))

oooo toopiğimin güzel anneleri anne adaylarıı kimsecik yok mu yaf tabii cumartesi akşamı gezin bakalım bende evde yalnızım kociş arkadaşlarınla dışarıda bu haftada böyle..

oooo toopiğimin güzel anneleri anne adaylarıı kimsecik yok mu yaf tabii cumartesi akşamı gezin bakalım bende evde yalnızım kociş arkadaşlarınla dışarıda bu haftada böyle..

burdayım adaşım...benimk de evde ama o salonda ben küçük odada...biz de ayrı takılıyoz...biraz keyif yapıyo...ben de karışmıyom...böyle iyiyiz yani...

bende burdayımmm kocişi uyuttum geldim dermişimmmmm yok ya sobanın yanına kıvrılıp kaldı canımmmmm kıyamam onaaaaa:asigim:
ee nikolüm seni gördümmmmm sobeeeee:eek:

bende burdayımmm kocişi uyuttum geldim dermişimmmmm yok ya sobanın yanına kıvrılıp kaldı canımmmmm kıyamam onaaaaa:asigim:
ee nikolüm seni gördümmmmm sobeeeee:eek:

burdayım hayatım...yaa ayşecim şu rahim ağzı yetmezliğine takmış durumdayım...senin dr rahim boyunu falan ölçtü mü...benimki hiç o konudan bahsetmedi...kendi ölçmüş
olabilir mi acaba?aman ya evhamdan kafayı kırcam...bursa ya gitcek olmasam bu kadar takmiycam ama..yollarda bişey olur muyum diye ödüm patlıyo...dr bi sorun olmaz dedi ama...evham işte...

canlarım bende meryem suresini duydum kk da onu okudum allah kabul etsin inş. geldim benimki hala gelmedi bekliyorum.mervecim bir sonraki kontrolünde doktoruna sor ama genelde usg girdiğinde ölçmüş olması lazım allah korusun cnm benim.
ayşecim sen napıosun sıkıntıların geçti mi hamişler yusuf suresi okursanız hamişken bebeğin ii huylu oluomuş onuda kkdan öğrendim ayy bu kk sağolsun neler öğretti

burdayım hayatım...yaa ayşecim şu rahim ağzı yetmezliğine takmış durumdayım...senin dr rahim boyunu falan ölçtü mü...benimki hiç o konudan bahsetmedi...kendi ölçmüş
olabilir mi acaba?aman ya evhamdan kafayı kırcam...bursa ya gitcek olmasam bu kadar takmiycam ama..yollarda bişey olur muyum diye ödüm patlıyo...dr bi sorun olmaz dedi ama...evham işte...

valla benim doktorum onu bırak kilo vs de söylemiyooooo bakıyo bakıyo maşallah herşey çok güzel diyoooo eh bize de bu yetiyo yanii sende bırak bakalım evham yapmayıııı neymiş rahim ağzı yetmezliği vs olsa zaten söylerler canım ya boşuna mı veriyoruz o kadar parayııı demekki bir sorun yok onlarda demiyor bişi işte o kadarrrrrrr:eek:klava::eek:klava:
meleklerimiz çok iyi annesiiii takma kafana bunlarıııı:nazar::emir_bebek::nazar:

valla benim doktorum onu bırak kilo vs de söylemiyooooo bakıyo bakıyo maşallah herşey çok güzel diyoooo eh bize de bu yetiyo yanii sende bırak bakalım evham yapmayıııı neymiş rahim ağzı yetmezliği vs olsa zaten söylerler canım ya boşuna mı veriyoruz o kadar parayııı demekki bir sorun yok onlarda demiyor bişi işte o kadarrrrrrr:eek:klava::eek:klava:
meleklerimiz çok iyi annesiiii takma kafana bunlarıııı:nazar::emir_bebek::nazar:

öyle tabi cnm ama sormak lazım genede ben olsam en ince ayrıntısına kadar sorarım bıktırırım doktoru kaydirigubbakcemile3

canlarım bende meryem suresini duydum kk da onu okudum allah kabul etsin inş. geldim benimki hala gelmedi bekliyorum.mervecim bir sonraki kontrolünde doktoruna sor ama genelde usg girdiğinde ölçmüş olması lazım allah korusun cnm benim.
ayşecim sen napıosun sıkıntıların geçti mi hamişler yusuf suresi okursanız hamişken bebeğin ii huylu oluomuş onuda kkdan öğrendim ayy bu kk sağolsun neler öğretti

şimdilik geçmiş gibi canımm doktoruma dedik dün ilaç yazdı 2 tane ama almadımmm dayanılmayacak gibi değil ki niye ilaca boğayım oğluşumu dimiiiiiiiiigamyoncuiremsu
yusuf suresi ha deneyelim bakalım ben bide hami$ken hurma yiyenin bebeği uslu olur diye duymuştum hocamızdan bilmem ne kadar doğru sen deyince hatırladım hala alacam daaaaadelikafadulden
Allah kabul etsin bu aradaaa:1hug:

evet cnm herşey dualarla allah inşallah kabul eder. bizde hatırlıyorumda yiğenim doğduğunda zemzem içirmiştik. sen hurmada al mübarek sonuçta.allah hayırlı evlat versinn canım benimmm..

ayşemm mervemm ben kaçayım karnım acıktı akşam yemeği yememiştimde:)) gidip atıştırayım biraz ..ii geceler alperenide öpüyorumm.. adaşım sende artık oğluşuna isim bulsanda ölee öpsem onuda:)))allah rahatlık versin..

evet cnm herşey dualarla allah inşallah kabul eder. bizde hatırlıyorumda yiğenim doğduğunda zemzem içirmiştik. sen hurmada al mübarek sonuçta.allah hayırlı evlat versinn canım benimmm..
aminnnn canım cümlemize inşallahhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
ayşemm mervemm ben kaçayım karnım acıktı akşam yemeği yememiştimde:)) gidip atıştırayım biraz ..ii geceler alperenide öpüyorumm.. adaşım sende artık oğluşuna isim bulsanda ölee öpsem onuda:)))allah rahatlık versin..

afiyet olsun canımmmm iyi gecelerrr bizde seni öpüyoruzzzzzzza.s.

sağolun kızlar..içim rahatladı biraz..bi problem olsa söylerdiherhalde...bırakayım şu vesveseyi...hamişliğimin keyfini süreyim dimi ama...size de iyi geceler teyzeleri...

sağolun kızlar..içim rahatladı biraz..bi problem olsa söylerdiherhalde...bırakayım şu vesveseyi...hamişliğimin keyfini süreyim dimi ama...size de iyi geceler teyzeleri...

ha şöyleeeee tabiki keyfini sürrr kaç ayımız kaldı şurdaaaa bi bakmışsın kucağımızdaa koşuşturuyorlar biziiiiii:emir_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek:
size de iyi geceler canımmmm tatlı rüyalarrrrrrrr:1hug:

selam kızlar sizi biraz merakta bıraktık ama anca gelebıldım..kızım sabırsız cıktı erkenden geldı bırazda sorunlu...martın 4unde tedavı için hastaneye yatmıstım yıne serum takvıyesı alacaktım tansıyonum cok yukseldı bı aksamda şiştim.5ınde saat 14:30sıralarında acıl sezeryana alındım..şiddetli prelamski denen hastalıgı gecırmısım.kızım benı zehırlemeye baslamıs.acıl oldugu ben yemek yedıgım ıcın doktorum bayıltamadı epıdurel sezeryanla kızım geldı.ben ıkı un yogun bakımda kaldım tansıyonumu dusuremedıler 13 gunde hastaneden cıkartmadı doktor tansıyonumu yoluna sokana kadar.kızım da 9 gun küvezde kaldı..buarada tansıyondan dolayıda bebegım gelişememişş 44cm 2040 gr.dunyaya geldı hastaneden cıkarken 1900 gr dusmustuu..cok sukur suanda ıkımızde ıyı sayılırız..kızım kuvezde hazıra alıstıgı ıcın benı emmiyoo 10gun sonra bırbırımızı gorebıldık oda alısmıs hazıra yorulmak ıstemıyoo:)))mama ile beslanıyoruz şuan ama bı sorunumuz var premature bebek oldugu ıcın mıde kapakcıgı gelısmemıs yedıgını kusuyoo ve benı cok korkutuyoo buarada kızım kılo almaya basladı 2700 oldukk boyumuzda 46 cm..bızden sımdılık bu kadar bıraz gecıktım hepınızı merakta bıraktıgımız ıcın özürdileriz herkes iyidir umarımm gecmısı okuyamıyorum ama yarın gırmeye calısıcam sızden haberlerı alıraım ınsallahh

nazmiyem canımmmmm öncelikle Allah analı babalı hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin meleğiniiiiiii sonrada geçmiş olsun canım yaaa inan aklımız hep sendeydi inşallah kızın daha da iyi olacak annesi maşallah bak şimdiden toplamış kendini kilo almış canım yaaaa biraz aceleci çıkmış ama olsunnn yeterki sağlıklı hep yanında olsunnnnn olacak da inşallahhhhh merak etme kusması vs de geçer annesiiii daha çok küçük biraz toparlansın ki kilo aldığına göre zaten toparlanıyor hiçbirşeyi kalmayacak meleğimizinnnn:nazar::emir_bebek::nazar:

nazmiyecim allah sağlık versin inş. tez zamanda toparlarsınız bebişte sende canım büyür inş. merak etme bitanem bende mama ila büyümüşüm gelişmede bi problem yok üzülme emziremiyorum diye canım

günaydın kızlar nasılsınız ben biraz daha iyiyim benim koçiş 15 güne kalmaz yurt dışına gidecek çalışmaya ve sanırım 1 yılgelmeyecek kızlar sizler benimle birliktesiniz yoksa çok yalnızlık çekerdim eğer bu ay olmazsa bundan sonra bebiş işi zor gibi allah hayırlısını versin canlarım

günaydın kızlar nasılsınız ben biraz daha iyiyim benim koçiş 15 güne kalmaz yurt dışına gidecek çalışmaya ve sanırım 1 yılgelmeyecek kızlar sizler benimle birliktesiniz yoksa çok yalnızlık çekerdim eğer bu ay olmazsa bundan sonra bebiş işi zor gibi allah hayırlısını versin canlarım
sinemcim cnm hakkında hayırlısı inş buay tutarda bebişinde senle beraber kocişi beklersiniz..
selam kızlar sizi biraz merakta bıraktık ama anca gelebıldım..kızım sabırsız cıktı erkenden geldı bırazda sorunlu...martın 4unde tedavı için hastaneye yatmıstım yıne serum takvıyesı alacaktım tansıyonum cok yukseldı bı aksamda şiştim.5ınde saat 14:30sıralarında acıl sezeryana alındım..şiddetli prelamski denen hastalıgı gecırmısım.kızım benı zehırlemeye baslamıs.acıl oldugu ben yemek yedıgım ıcın doktorum bayıltamadı epıdurel sezeryanla kızım geldı.ben ıkı un yogun bakımda kaldım tansıyonumu dusuremedıler 13 gunde hastaneden cıkartmadı doktor tansıyonumu yoluna sokana kadar.kızım da 9 gun küvezde kaldı..buarada tansıyondan dolayıda bebegım gelişememişş 44cm 2040 gr.dunyaya geldı hastaneden cıkarken 1900 gr dusmustuu..cok sukur suanda ıkımızde ıyı sayılırız..kızım kuvezde hazıra alıstıgı ıcın benı emmiyoo 10gun sonra bırbırımızı gorebıldık oda alısmıs hazıra yorulmak ıstemıyoo:)))mama ile beslanıyoruz şuan ama bı sorunumuz var premature bebek oldugu ıcın mıde kapakcıgı gelısmemıs yedıgını kusuyoo ve benı cok korkutuyoo buarada kızım kılo almaya basladı 2700 oldukk boyumuzda 46 cm..bızden sımdılık bu kadar bıraz gecıktım hepınızı merakta bıraktıgımız ıcın özürdileriz herkes iyidir umarımm gecmısı okuyamıyorum ama yarın gırmeye calısıcam sızden haberlerı alıraım ınsallahh
canımmm nazmiyee cidden meraktan öldük nerelerde olduğunu senin nasıl oldğunu hep merak etttik. zor günler geçirmişssin tatlım ama çok şükür şimdi iyisiniz.. çok sevindim.eminim hemencik büyür meleğin ..:nazar:

X