Umudumuz Umut olsun

selam kızlar sizi biraz merakta bıraktık ama anca gelebıldım..kızım sabırsız cıktı erkenden geldı bırazda sorunlu...martın 4unde tedavı için hastaneye yatmıstım yıne serum takvıyesı alacaktım tansıyonum cok yukseldı bı aksamda şiştim.5ınde saat 14:30sıralarında acıl sezeryana alındım..şiddetli prelamski denen hastalıgı gecırmısım.kızım benı zehırlemeye baslamıs.acıl oldugu ben yemek yedıgım ıcın doktorum bayıltamadı epıdurel sezeryanla kızım geldı.ben ıkı un yogun bakımda kaldım tansıyonumu dusuremedıler 13 gunde hastaneden cıkartmadı doktor tansıyonumu yoluna sokana kadar.kızım da 9 gun küvezde kaldı..buarada tansıyondan dolayıda bebegım gelişememişş 44cm 2040 gr.dunyaya geldı hastaneden cıkarken 1900 gr dusmustuu..cok sukur suanda ıkımızde ıyı sayılırız..kızım kuvezde hazıra alıstıgı ıcın benı emmiyoo 10gun sonra bırbırımızı gorebıldık oda alısmıs hazıra yorulmak ıstemıyoo:)))mama ile beslanıyoruz şuan ama bı sorunumuz var premature bebek oldugu ıcın mıde kapakcıgı gelısmemıs yedıgını kusuyoo ve benı cok korkutuyoo buarada kızım kılo almaya basladı 2700 oldukk boyumuzda 46 cm..bızden sımdılık bu kadar bıraz gecıktım hepınızı merakta bıraktıgımız ıcın özürdileriz herkes iyidir umarımm gecmısı okuyamıyorum ama yarın gırmeye calısıcam sızden haberlerı alıraım ınsallahh
nazmiyem çok şükür iyimişsiniz canım çok merak ettik sizi allahım bebişini sağsalim kucağına vermiş canm minik prensesinde inşallah tez zamanda toplayacak kendini bitanem allah yardımcınız olsun allahım hepinize sağlıklı uzun ömür versin başka sorun yaşatmasın canm minik kızını öp bizim için güzelimŞeniz
günaydın kızlar nasılsınız ben biraz daha iyiyim benim koçiş 15 güne kalmaz yurt dışına gidecek çalışmaya ve sanırım 1 yılgelmeyecek kızlar sizler benimle birliktesiniz yoksa çok yalnızlık çekerdim eğer bu ay olmazsa bundan sonra bebiş işi zor gibi allah hayırlısını versin canlarım

günaydın sinemcim bu 15 günü iyi değerlendir artık allah kavuştursun şimdiden zor olacak sana ama biz yanında olacaz kocişin gibi olmasada yanındayız güzelim :1hug:

kızlar herkese günaydınlar.sinemcim üzüldüm senin adına ama bu 15 gün çok önemli ozaman.inşallah hayırlısyla gelir bebişinde sana yar olur.

günaydın kızlar
canım nazmiş iyi olduğunuza sevindim inşallah atlatacaksınız bu arada gözünüz aydın tabiiki kavuşmanızı canı gönülden kutlarız canımmmm iyi olduğunu duyduk ya canım rahatladık. bebişinede kendine de iyi bak tatlım mucukss

günaydın kızlaar

çalışabildiğim derslerin sınavları iyi geçti ama diğerlerini salladım artık belki tutar :) aman off çok sıkılmıştım neyseki bunu da atlattık.

yeni bebişi olan annemiz hiç üzülme sen, bebişin inş sağlıkla büyüyecek senin bıdık rahat ohh bedavadan mama :) aman olsun sağlıklı olsun da gerisi mühim değil sen bol bol dua et canım...

sinemcimm inş bu ay tutarda bebiş diyelim, kociş gelince onu bebişinle karşılarsın inş..

sana da günaydın razişimm :)

günaydın gülsümcüm hoşgeldin nasılsınhihoyyyt

iyiiym sağol sen nasılsın.heyecanlanıyorum ben bu hafta ya.aslında heyecan yapmak istemiyorum.ilacım dün bitti.perşembe kontrolum var.allahım ne olur doktorun ağzından gelişmiş,çok güzel sözünü duyayım inş.

günaydın şebnemcim nasılsın canım
hayırlısı olsun beyzacım daha finalle büt var verirsin inşallah
inşallah gülsümcüm yumoşların büyümüş olacak canım rahat ol sen incir kürü denedin mi canm benim tanıdığım biri vardı onunda yumurtalıklarında problem vardı çok uğraştılar aşılama denedi 3 defa falan olmadı yaşıda 35 üstündeydi o kürü denedikten sonra oldu şimdi 7 aylık hamiş canım

günaydın şebnemcim nasılsın canım
hayırlısı olsun beyzacım daha finalle büt var verirsin inşallah
inşallah gülsümcüm yumoşların büyümüş olacak canım rahat ol sen incir kürü denedin mi canm benim tanıdığım biri vardı onunda yumurtalıklarında problem vardı çok uğraştılar aşılama denedi 3 defa falan olmadı yaşıda 35 üstündeydi o kürü denedikten sonra oldu şimdi 7 aylık hamiş canım

bi ara denemiştim ama sonra bıraktım. onuda 21 gün +7 gün ara sonra 21 gün daha yapmak lazım.

net kopup duruyoo sinir oldum yazılarınızı yeni okudun beyza gülsüm şebo raziş günaydın canlarım öptm kocaman sizleri

X