Umudumuz Umut olsun

kızlar dayımın eşi hamişmiş 5 yıldan beri olmuyodu çocukları nasıl oldu kaldı daha konuşamadım konuşunca size haber veririm canlarım ay darısı başıma bir ben bide teyze kızı kaldı çocuksuz ailede

kızlar dayımın eşi hamişmiş 5 yıldan beri olmuyodu çocukları nasıl oldu kaldı daha konuşamadım konuşunca size haber veririm canlarım ay darısı başıma bir ben bide teyze kızı kaldı çocuksuz ailede

ayy kıyamam inşallah inşallah olcak sizinde hepimizinde yaaa..sakın duayı dilden bırakmayın.

ayşe allah razı olsun bu güzel resim için.rabbim şu mübarek günde dualarımızı kabul etsin.hem dilden yaptığımız hemde fiili (çalışmalar yani) :CüvCüv: yaptığımız bütün duaları kabul etsin.

sağol ayşecim allah dualarımız kabul etsin

ayşe allah razı olsun bu güzel resim için.rabbim şu mübarek günde dualarımızı kabul etsin.hem dilden yaptığımız hemde fiili (çalışmalar yani) :CüvCüv: yaptığımız bütün duaları kabul etsin.

aminnnnnnnn canlarım inşallahhhhh dualar kabul olacak evler bebiş sesiyle dolacakkkk:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

evet ayşecim biz bize yeteriz cadılar yaaa yazmıyolar bir saattir bekliyorum sen geldinde yazdın şka bir yana işleri var sanırım bakamıyolar pc ye

kızlar kusura bakmayın ben arada giriyom bugün buranın pazarı zaten haftada birgün :nazar:oluyor oda maşallah paris gibi :roflol:dolaştık kocişle bana çiçek aldısırnaşık şey:eek: yazamasamda okuyorum

evet ayşecim biz bize yeteriz cadılar yaaa yazmıyolar bir saattir bekliyorum sen geldinde yazdın şka bir yana işleri var sanırım bakamıyolar pc ye
benimde işlerim varrrrr bi işşşş bi topişşşş yapıyom ammaaaaa şakkıdı
olurmu ses ver ki ses gelsin bende işiniz var diye seslenmiyorum kızlar

ses 1 2 denemeeeee sesim gelürrrrr müüüüüüüüüüüüülülülülülülülülülülülülülülülülülülü
gülsümümmm sende burdasın zaten de demin altta görünenlerden bahsediyoz bizzzz baksana koca topik üçümüze kaldıııı ki bende gidiciyim yaniiiii:nazar:

siz bakın keyfinize birisi çiçek alır biri gezer oooohhhhhhhhhh vallaa.benimde kız kardeşim geliyo köyden ben merkezdeyim bizde onla gezecez inş.

kızlar kusura bakmayın ben arada giriyom bugün buranın pazarı zaten haftada birgün :nazar:oluyor oda maşallah paris gibi :roflol:dolaştık kocişle bana çiçek aldısırnaşık şey:eek: yazamasamda okuyorum

ahanda razişim gelmişşşşşşşşhihoyyythihoyyythihoyyyt
kız çiçeği de kapmışsın heeee ahhh darısı başıma bizde bir pazar eşim evde onda da yok yorgunum yok bilmem ne zaten hiç sevmez çarşı gezmesini sen kimle gidersen git ne alırsan al derrrrr eh ağzı yandı accukkk bir etek için girmedik mağaza bırakmam daaa kararsızım vesselammmmm eh oda sıkılıyor doğal olarak biliyor başına geleceği artık takılmıyor benleeeee:roflol::roflol::roflol:

siz bakın keyfinize birisi çiçek alır biri gezer oooohhhhhhhhhh vallaa.benimde kız kardeşim geliyo köyden ben merkezdeyim bizde onla gezecez inş.

kız aylardır evdeyim yat yatt biyerlerim yara oldu bırak da gezeyim accuk daaa hazır hava güzell güneş açmışşşşş benim kardeşim ancak okullar kapanınca gelecek zaten senede bir kez gelir bir ay kalırrr ankarada evli kendisi bak bende seni kıskandım şimdiiiiiii:eek:iyi gezmeler canımmmm kardeş gibisi varmı yaa:1hug:

hadi ya ayşecim bende nereye gidersem oda oraya kaydirigubbakcemile başka alternatifi yok:jeyyar: maalesef yoksaaaa kaydirigubbakcemile3 ama bende öleyim ya bak akşama çalışcaz beraber işleri yoğunmuş yardım edicem kooperatife gitcem zaten ben burda kimseyi tanımıyom daha doğrusu hiç arkadaşım yok yalnızım senağlama yani gelip gidenim olmaz

kız aylardır evdeyim yat yatt biyerlerim yara oldu bırak da gezeyim accuk daaa hazır hava güzell güneş açmışşşşş benim kardeşim ancak okullar kapanınca gelecek zaten senede bir kez gelir bir ay kalırrr ankarada evli kendisi bak bende seni kıskandım şimdiiiiiii:eek:iyi gezmeler canımmmm kardeş gibisi varmı yaa:1hug:

yok kesinlikle.....ama kocam abilerim anam ailem deyince ona kızıyom neden acabaa.

hıh ayşeyi de kaçırdık gitti işte gezin kızlar biz tıkıldık işyerindeyim neyseki yarın tatil bugünn cumaaaaaaaaaaaa

X