Umudumuz Umut olsun

hadi ya ayşecim bende nereye gidersem oda oraya kaydirigubbakcemile başka alternatifi yok:jeyyar: maalesef yoksaaaa kaydirigubbakcemile3 ama bende öleyim ya bak akşama çalışcaz beraber işleri yoğunmuş yardım edicem kooperatife gitcem zaten ben burda kimseyi tanımıyom daha doğrusu hiç arkadaşım yok yalnızım senağlama yani gelip gidenim olmaz
yakın olsaydım ben gelirdim canımmmmmmm:1hug:
yok kesinlikle.....ama kocam abilerim anam ailem deyince ona kızıyom neden acabaa.
eğer onları senden fazla önemsiyorsa ondan olabilirrrrrCADIARZUki değildir inşallahhhhh:eek:klava:
hıh ayşeyi de kaçırdık gitti işte gezin kızlar biz tıkıldık işyerindeyim neyseki yarın tatil bugünn cumaaaaaaaaaaaa

yok kız 5 gibi dedik daha saat 3.20 sayenizde işi de bıraktımmmm yanlız kalmayasınız dedim kurtlar çakallar kapmasın siziiiiiiii:roflol::roflol::roflol:

ayyy teşekkür ederimsırnaşık şey ayşecim seninle kaydirigubbakcemile5altını üstünü getirirdik heryerin gezmekten:içelim: zaten oturmaktan kilo aldım:çok üzgünüm:

ayyy teşekkür ederimsırnaşık şey ayşecim seninle kaydirigubbakcemile5altını üstünü getirirdik heryerin gezmekten:içelim: zaten oturmaktan kilo aldım:çok üzgünüm:

ne güzel olurdu dimiiiiiiiikaydirigubbakcemile5
ee biraz iş yapayım dedim herkez biyerlere gitmişşşşş olmuyor böyle ama hadi toplaşın bakalımmmmmkaydirigubbakcemilezaten bir saatim kalmışşşşşşş oğluşumu görmeyeeeee:lepi:

selam söyle ayşecim oğluşuna minik alperen sana şov yapar belki keyfinin ve sıhatinin yerinde olduğunu gösterir :emir_bebek:

ne güzel olurdu dimiiiiiiiikaydirigubbakcemile5
ee biraz iş yapayım dedim herkez biyerlere gitmişşşşş olmuyor böyle ama hadi toplaşın bakalımmmmmkaydirigubbakcemilezaten bir saatim kalmışşşşşşş oğluşumu görmeyeeeee:lepi:

yaaa bendeeeeeeee isssssssstiiiiiiiiiiiiiiiiiiyoooooooooruuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm artık aaaaaaaaaaaaaaaaa.el salla ona bizim için.:1hug:

selam söyle ayşecim oğluşuna minik alperen sana şov yapar belki keyfinin ve sıhatinin yerinde olduğunu gösterir :emir_bebek:
söylemem mi teyzesiiii o şovu burda da yapıyor ama tabi görmek başkaaaaaa:teytey::teytey::teytey:
yaaa bendeeeeeeee isssssssstiiiiiiiiiiiiiiiiiiyoooooooooruuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm artık aaaaaaaaaaaaaaaaa.el salla ona bizim için.:1hug:
olacak canımmm inşallah en kısa zamanda senin ve isteyen herkezin böyle güzel bekleyişleri olacakkkk 9 aycık sonrada kucakları dolacakkkkk inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
ay ayşecim niş. alperenin sana gülümser

inşallah canım yaaaa sağolun kızlarrrrrrrr iyiki varsınızzzz:1hug:

slm canlarım nasılsınızz? umarım hepinizde her şey yolundadır, çok özledim siziii. yarın ve pazar günü sınavım var dua edin bana bakiim. salı eltimin bebek geliyor, kayınvaldem fizik tedavi görüyordu şimdi yürüyemiyor bi yandan dersler.. ayy neye koşacağımı şaşırdım kızlarr.

hoşgeldin pınarcım nasılsın bakalım eltini allah kurtarsın canım sınavda başarılar kayınvalidene geçmiş olsun allah şifa versin
beyzacım sanada başarılar sınavında

hoşgeldin pınarcım nasılsın bakalım eltini allah kurtarsın canım sınavda başarılar kayınvalidene geçmiş olsun allah şifa versin
beyzacım sanada başarılar sınavında

saolasın cnm benim hepsi üst üste geldi allah yardımcımız olsun insallaah. sen nasılsın razişim topiğe bayagıdır giremedim var mı bişiler sende:eek:??

iyiyim pınarcım maalesef bende bişey yok hayırlısı olsun çalışmaları bıraktım artık bir iki ay düşünmek istemiyorum

sağolun kızlarr umarım sınavlarım iyi geçer

pınarcım senin bebişte baya büyümüş ohh maşallah

iyiyim pınarcım maalesef bende bişey yok hayırlısı olsun çalışmaları bıraktım artık bir iki ay düşünmek istemiyorum

seni o kadar iyi anlıyorum ki canım benim, kafamıza taktığımız için üstüne düştüğümüz için stresten olmuyor çogu zaman, kim artık düşünmicem oluruna bıraktım dese o ay hamiş kalıyor, insallah senden en kısa zamanda güzel haberi alırız canım, şu sogan kürünü de yap artık :)

pınarcım ben yapayım yapmasına da bende bir sorun görünmüyor canım eşim ameliyat olması gerek ama bakalım ne zaman olacak
iyi akşamla sinemcim

sağolun kızlarr umarım sınavlarım iyi geçer

pınarcım senin bebişte baya büyümüş ohh maşallah

saolasın cm büyüdü sanırım, haftaya c.tesi kontrol var o zman görcez insallah ne kadar büyüdüğünü. sende ne var ne yok cnm. senin de sınavında başarılar insallah geçicez olmazsa büte gireriz napalım ölüm yok ya sonundaa

pınarcım ben yapayım yapmasına da bende bir sorun görünmüyor canım eşim ameliyat olması gerek ama bakalım ne zaman olacak
iyi akşamla sinemcim

hayırlısı olsun cnm benim sınav bu da işte, allahım hayırlı evlat vercek insallah herkesee

X