Umudumuz Umut olsun

kızlar ben çıkıyorum canlarım iyi akşamlar kendinize iyi bakın öpüldünüz hatunlarrr :a015:

beyzam hadi sıra sende adet ol çalışmalara başlayalım beraber kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile2

selam kızlar...biz geldik ama kimse yok tabi...kartı yiyenler bi dahaki aya umutlar devam tam gaz...nasip oğluna geçmiş olsun canım...biz de iyiyiz şükür...sade kasıklarım ağrıyo azcık..korkuyorum ama normalmiş...allahım hayırlısıyla bi kucağıma alsam oğlumu....

hoşgeldin ayşecim arada da olsa cee demen iyi canım misfirliğe gidiyonuz demek iyi bakalım iyi gezmeler allaha emanet olun
mrb ve güle güle ayşecim konuşamadan kaçtın neyse iyi gezmeler bizim yerimizede gez bitanem kib
teşekkürler canlarımmm aslında yarında gidiyorum ama öğleden sonra önce doktor amcamıza uğrayıp ordan misfirliğe gidecezzz bu sıralar bayağı faalimmm:lepi:
selam kızlar...biz geldik ama kimse yok tabi...kartı yiyenler bi dahaki aya umutlar devam tam gaz...nasip oğluna geçmiş olsun canım...biz de iyiyiz şükür...sade kasıklarım ağrıyo azcık..korkuyorum ama normalmiş...allahım hayırlısıyla bi kucağıma alsam oğlumu....

alacaz canımmmm önce biz sonra tüm topik ahalisii hepimiz anne olacazzzz Allahın izniyle inşallahhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
nasipim şimdi gördüm canımm geçmiş olsun atakan şimdi daha iyidir inşallahhhhhhh:nazar::nazar::nazar:
iyi geceler canlarımmmmmmmŞenizŞeniz

kızlar selam gündüz giremedim nete, şimdi annemlerden giriyorum..
kızlar,
hakem beni yine maçtan attı:roflol:
ya şu adamın yerini söyleyin allah aşkına öldüreyimde kimseyi maçtan atmasın:roflol:
evet umutlar önümüzdeki aya:Saruboceq:

günaydın kızlar dün çok hastaydım işe gelemedim canlarım bide 1 nisanda yedim kartı öbür aya kaldı umutlar dün hapta içtim yoksa geberiyodum valla adet olduğuma sevindim yoksa ilaç falan alamıyodum resmen 2 gün süründüm kızlar sesim kısık konuşamıyorum bile sizler nasılsınız
kızlar, umutlar nisana, hadi bakalım, nisanda bebişler göbüşee:CüvCüv:
kız bir gireyim topiğe dedim noluyoo öylee iki kişi hakem tarafından kırmızı kart yemişşş senağlama

ayy kızlar ben anlamıyorum zaten bir arkadaşım korunmayı bıraktığı ay şıp diye hamile kaldı hemde sadece 3 kere beraber olmuşlar..kuzenim desen adetine bir hafta kala1 kereden..diğer bir arkadaşım ise korunurken patlamış bir gecede ...şimdi buayda yeni korunmayı bıraktı arkadaşım sanırım oda hamile kaldı gecikmesi var .. yokk benim kafam almıyor kafamçokkarıştı bizde mi korunsak napsak
ya evet, benim bi arkadaşım adetinin bittiğinin ertesi günü korunmasız olmuşlar, tek seferde bingooo, başka arkadaşım korunurken hamile kaldı, nasıl olduğunu hala bilmiyolar!!!

aylin nerde acep.
burdayıımŞeniz
haa o önemli değil ilaç 21 günlük dimi.bende de olmuştu 1 ayda geçti.senin kide gitmiştir.

inş kızlar yaa gitmiştir kist bakalım bekliyorum ya kızlar ya ben bugün hasta olursam pazartesi dr gitmek zorundayım ve pazartesi 4. günü olur bişey olmaz demi dr. 3. günü gel demişti??
benim de bi kere olmuştu, ilaç vermedi, adetinin 5. günü gel dedi, gittim kist gitmişti, önemli bişey diilmiş, her kadında olabilirmiş, bazen farkedilmeden kendi kendine gidermişa.s
hepinize teşekkür ederim
şimdi geldik eve gıda zehirlenmesi allahtan okulda biraz kusmuş o kurtardı
sabah labne peynir yemişti kahvaltıda sanırım ondan
tahlil serum vs anca gelebildik şimdi yatıyor bakalım 2 gün rapor verdi dr.
canım çokk geçmiş olsun, çok şükürki kusmuş..
beyzam hadi sıra sende adet ol çalışmalara başlayalım beraber kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile2
ya valla ya, benim de bitse de adetim başlasak çalışmaya:jeyyar: iyiki her ay bu umutlar yeniden geliyo, Allahtan ümit kesilmez.

teşekkürler canlarımmm aslında yarında gidiyorum ama öğleden sonra önce doktor amcamıza uğrayıp ordan misfirliğe gidecezzz bu sıralar bayağı faalimmm:lepi:

alacaz canımmmm önce biz sonra tüm topik ahalisii hepimiz anne olacazzzz Allahın izniyle inşallahhhh:Saruboceq:
nasipim şimdi gördüm canımm geçmiş olsun atakan şimdi daha iyidir inşallahhhhhhh:nazar:
iyi geceler canlarımmmmmmm
güzel hamişler, öpüldünüzŞeniz:nazar:
iyi gecelerr herkeseee:enbuyukkk:a.s.

güüüüünaydın kaydirigubbakcemile3 kk nın en güzel hatunlarının bulunduğu topik sakinleri nasılsınız ya kaçaklar çoğalıyo sayfada arada gelin canlarım merakta bırakmayın bizleri :eek:
kaydirigubbakcemile5 evet kızlar umutlarımız devam ediyo bu ay topluca hamiş kalacaz :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:
ben merve beyza aylin gülsüm nasip asiş raziş şebooo sinem 1

valla unuttuğum var mı bilmiyorum kızlar karnımız burnumuzda gezecez adet günlerimizde yakın aynı gün sezeryenle de doğurdukmu türkiyede nüfus patlaması yaşanacak kızlarrrrhihoyyyt

yaaa kızlar haniş olacakları :CüvCüv: :CüvCüv: hamişlerin altına yazmıştım çıkmadı yaaaaaaa:nazar:

günaydın kızlar cumalarınız mübarek dualarınız kabul olsun inşallah göbücüklerimiz bebiş dolsun :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: rabbim semaya açılan elleri ettiğimiz duaları kabul etsin:Saruboceq:

günaydın sinemim dün öğleden sonra giremedim sürekli hata verdi kötükedihüso akşamda babam vardı bakamadım ben iyiyim sen nasılsın bitanema.s.

günaydın güzeller cumanız mübarek olsun dualarınız kabul olsun inş...

bende dün akşam yedim kartı iyi oldu yaa hep beraber çalışmalara başlarız artık gelsin bebişlerr ( karnımda ağrıyo gece 4 te uyandırdı beni :KK43:( )

günaydın beyzacım geçmiş olsun hadi bakalım yeni umutlar başlasın bitanem kistlere kış kış gelsin bebişlerkaydirigubbakcemile3hihoyyyt

günaydın beyzam oh iyi sevindim adet olmana canım evet hep bearber çalışacağız geçmiş olsun canım kaydirigubbakcemile artık durmak yok çalışmalara devam kızlar

valla yaa bende sırf kesilmesin diye ilaç içmiyorum sıcak bişeyler içiyorum iyi gelsin diye

ne yapim direndim içmedim yataktan kalkamadım ilaç alınca işe gelebildim kızlar yoksa sevmiyorum ilaç kullanmayı

geldim geldim kızz hani arkadaşım var diyordum ya buay bıraktı hiç gün falan takip etmemiş veee hamile kızlarr..

ben buay ovulasyon testide yapmıcam kararlıyım ayrıca ne zaman olursa günde saymıyorumm ohh battı balık yan gider:)))))))9

öyle yap merve ne zaman canın isterse çek kocayı yakasındankaydirigubbakcemile zorunlu yapınca olmuyo

X