Umudumuz Umut olsun

öyle canımmm anca beraberr hep beraber üzüldük ağladık sevindikkk öyle tabi bırakılmaz umut topiğii.. gelsinler dövelim onları..

günaydın kızlar mervecim maşallah asayiş berkemal sende bulmuşsun bizim kaçak kızları ve bebişleri maşallah subhanallah allah nazarlardan esirgesin çok tatlılar emelcim yiğitimizde öyle canım sanki biraz daha büyümüş maşallah subhanallah canım

herkese günaydınlarrrrr.kimse kusura bakmasın önce sinemi soracam. sineeemmm ne alemdesin.

hehe sorma kız ben arada okurum doğum öykülerini bide bakarım annelere neler yazıyorlar diye ..çıkıverdi bizim kaçaklar karşıma.

günaydın canım...evet adaşım hafiye olmuşşş hihoyyyt

herkese günaydınlarrrrr.kimse kusura bakmasın önce sinemi soracam. sineeemmm ne alemdesin.

sinem gelmedi canım...dün öksürüyodu çok...kötü herhalde evde dinleniyoo...

kızlar oğluşum minicik ayaklarıyla vuruyo içimde...küçük balığım benim...
ayyy maşallahhhhhhh onaa ben bayılırım ya tekmelerini dinlemeyi yiğenim için devamlı ellerim göbeğinde duruyordu:CüvCüv:
ozaman o gelene kadar seni sorayım kaydirigubbakcemile3 nasılsınız.
iyim canım çok şükür iş güç git gel hayat işte devam ediyorrhihoyyyt

kurban olurum o balığı verene.hayırlısıylakucağına al inşallah.darısı bize.ama bana ikiz olsun. kaydirigubbakcemile3

inşallah gülsümcüm...allah hepimizin gönlünün muradını versin...

ayyy maşallahhhhhhh onaa ben bayılırım ya tekmelerini dinlemeyi yiğenim için devamlı ellerim göbeğinde duruyordu:CüvCüv:

daha elimle hissedemiyorum teyzesi...kocişte ne zaman hissedicem deyip eli göbeğimde durmadan...kaydirigubbakcemile3

evet hayatım bir türlü denk gelemiyoruz
hangimiz kızmıyor ki hayatım bak benim kine adama bak yaşım ilerliyor diyorum tık yok
bu sene yaptın yaptın yapmadın rüyanda seversin dedimkaydirigubbakcemile3

kızlar ne çok kaynatmışsınız...sinemcim ben de oğluşumda iyiyiz canım...seni merak ettim oldun mu diye..ama hala umut devam ediyo...hadi hayırlısı...hepinizi çoook öpüyorum...
beni merak eden yok mu?:çok üzgünüm:
çok sevindim hadi hayırlısı yeni iş yeni bebekhihoyyyt
selam kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
canım yiğitimiz çok güzelleşmi,ş allah onu nazarlardan saklasın 41 kere MAŞALLAH
ayyyyyy neden kimse yok yaaaaa
iyiki ben geldimmmm hoşşiklerrrrrr..sinem sen nerdesin kız gelirdin hep erkenden?
bende geldim mervem
gelmem mi hiç canım adaşımmm...bu uğurda neleri paylaştık biz...meyvesini de beraber sevcez...inşallahhhhh....
helal olsun kız sana bende senden bunu beklerdim İŞTE GERÇEK DOST
öyle canımmm anca beraberr hep beraber üzüldük ağladık sevindikkk öyle tabi bırakılmaz umut topiğii.. gelsinler dövelim onları..
ne döveceğiz merve bize değer verilmiş olsaydı oraya uğradıkları gibi 2 dk burayada bi yazı yazıp kaçabilirlerdi demekki değer verilmemiş bize
baksana esmaya koli gönderdim bi tşk mesajı bile yollamadı

TOPİĞİMİZİN GÜZEL ANNELERİ
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987 Batuhan
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982 Yiğit
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979 İdil

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984

* melankolia.............................. ( Pınar )............26.02.1985
* rasema.......................................(Semr a.)................10.01.??

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* crazybaby.......................... 01 Nisan ( Nasip )...........28.01.1972
*zeytin1007...........................01 Nisan (Sinem).............25.10.1982
* raziş...................................15 Nisan ( Raziye )............03.06.1984
* cetrefilli...............................18 Nisan (Ayşe )..............
* Rahel..................................24 Nisan ( Emel )..............15.02.1978
* aylint............................................ .....(Aylin)...............11.04.1979
* alabama......................................... .( Şebnem )...........07.08.1971
* cancer............................................ ..( Merve ).............23.06.1982
* bbaran............................................ .. (Beyza )..............
* asiş.............................................. ..... ( Asiye ).............15.02.1981

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE

hoşgeldin nasipcim nasılsın teşekkür ederim canım inşallah yeni işimizden sonra bebişimizde olacak inşallah yeni işimizde olur daha tam belli değil canım ama kursa çağırdılar ya bakalım hayırlısı olsun

aaa nasip esmaya yolladın mı koli enson gelmedi diyordu du ben ona aradığımda sorarım eğer gitti ve aldıysa olmaz tabi teşekkür şart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…