Umudumuz Umut olsun

GÜNAYDIN KULÜBÜN GÜZELLERİİİİ sositososito
önceliklee EMELL CANIMM OĞLUŞUN MAŞALLAH ÇOK TATLII ALLAH BAĞIŞLASIN CANIMM:nazar:
sinem sen naptın canım? inşallah senden alcaz güzel haberi
aylin nevgül kart yemişşsiniz geçmiş olsun:KK43:(
Teşekkür ederiiim kaydirigubbakcemile3
gelmem mi hiç canım adaşımmm...bu uğurda neleri paylaştık biz...meyvesini de beraber sevcez...inşallahhhhh....

öyle canımmm anca beraberr hep beraber üzüldük ağladık sevindikkk öyle tabi bırakılmaz umut topiğii.. gelsinler dövelim onları..
kızlar çok duygulandırdınız beni senağlama
kızlar oğluşum minicik ayaklarıyla vuruyo içimde...küçük balığım benim...
oyyy, ya yerim yaaaa, darısı başımıza, hepimize küçük balıklaaar, gülsüme iki taneeee bir aradaaaa :1hug:
ben çıkıyorum kendinize iyi bakın
yine mi yakalayamadımmm:a015:

hoşgeldin aylincim nasılsın
gülsümcüm nasılsın canım
nasiple merve gitmişler sanırım
sinemcim hadi bir gel haber ver güzelim merak ettik
diğer kızlar sizler nerdesiniz ayşe seher emel aslı asiye sinem nazmiye pınar beyza ayşe2 şebnem semra feyza hadi gelin sizde unuttuklarım varsa affola bu arada

gülsümcüm nasılsın canım
diğer kızlar sizler nerdesiniz ayşe seher emel aslı asiye sinem nazmiye pınar beyza ayşe2 şebnem semra feyza hadi gelin sizde unuttuklarım varsa affola bu arada

ben yemeğe çıkıyorum kızlar herkese afiyet olsun
hoşbulduk canım, afiyet olsun

beni merak eden yok mu?:çok üzgünüm:

helal olsun kız sana bende senden bunu beklerdim İŞTE GERÇEK DOST

canım sen bu ay umutlu değilim dedin de ondan sormadım..strese sokmiim diyee...sinem bekliyodu ondan...

nasipcim öyle olması gerekmez mi zaten...gelmiyolarsa hiç biyere yazmasınlar dimi..ben üzüldüm şahsen....

HOŞBULDUUUK kaydirigubbakcemile3
iyiyim gülüm, senden naber, dr.a gittin mi?

gittiiimmmm aylinimmm gittim.ultrasona koydu çok güzel dedi iyi dedi hiç engelimiz yok dedi.dedim dr cum 3. gün de bakmanızdaki amaç ne.dedi bir önceki aydan yumurta kalıntısı yada kiste dönüşebilecek yumurta varmı yokmu herhangi bi problem varmı bakıyorum.ona göre yumurta geliştirici hapı kullan dicem.bakmadan versem ozaman yumurta kalıntısı varsa o ilaçla daha çok büyür ve büyük kiste sebep oluruz dedi.ama çok şükür temiz abiii...:roflol: şimdi seropheneyi çifter çifter içiyom sabah akşam.artık ikizlerimi göndermek allaha kaldı.inşallah bu ay yumuşlar geişir ve iğne takviyesi ile ikizlerim gelir.:dance::sm_cool:

gülsümcüm nasılsın canım

çok şükür çok iyiyim hamdolsun.sen nasılsın.

canım sen bu ay umutlu değilim dedin de ondan sormadım..strese sokmiim diyee...sinem bekliyodu ondan...

nasipcim öyle olması gerekmez mi zaten...gelmiyolarsa hiç biyere yazmasınlar dimi..ben üzüldüm şahsen....

hoşgeldin fıstık hamiş :CüvCüv: nasılsınız bebişinle:emir_bebek:

gittiiimmmm aylinimmm gittim.ultrasona koydu çok güzel dedi iyi dedi hiç engelimiz yok dedi.dedim dr cum 3. gün de bakmanızdaki amaç ne.dedi bir önceki aydan yumurta kalıntısı yada kiste dönüşebilecek yumurta varmı yokmu herhangi bi problem varmı bakıyorum.ona göre yumurta geliştirici hapı kullan dicem.bakmadan versem ozaman yumurta kalıntısı varsa o ilaçla daha çok büyür ve büyük kiste sebep oluruz dedi.ama çok şükür temiz abiii...:roflol: şimdi seropheneyi çifter çifter içiyom sabah akşam.artık ikizlerimi göndermek allaha kaldı.inşallah bu ay yumuşlar geişir ve iğne takviyesi ile ikizlerim gelir.:dance::sm_cool:
çokk sevindim gülüüüm :dance: maşallah, hadi bakalım, temiz bi sayfa açtın yani bu ay, gelsin bebişler inşallah,aminn:Saruboceq:

çokk sevindim gülüüüm :dance: maşallah, hadi bakalım, temiz bi sayfa açtın yani bu ay, gelsin bebişler inşallah,aminn:Saruboceq:

inşallah inşallah hepimizn yüzünü güldürür rabbim.ömerimde (kocacığım) dün öyle sevindiki uzun zamandır ondan istediğim bişey vardı hep sonra sonra deyip duruyodu dün dr yanından çıkınca dedi gel hadi istediğin şeyi alalım.rabbim ömeriminde benim de sizinde yüzlerimizi güldürsün tez zamanda.:1hug:

iyiyizaylincim nasıl olalım...yiyip içip yatıyoz...başka bi işimiz yok...

gülsümcüm sevindim canım...hadi geliyo nisanda ikizler...

inşallah inşallah hepimizn yüzünü güldürür rabbim.ömerimde (kocacığım) dün öyle sevindiki uzun zamandır ondan istediğim bişey vardı hep sonra sonra deyip duruyodu dün dr yanından çıkınca dedi gel hadi istediğin şeyi alalım.rabbim ömeriminde benim de sizinde yüzlerimizi güldürsün tez zamanda.:1hug:

AMİNN! canım ya, duygulandımm, Rabbim size gönlünüzce bebişler versin, yüzünüzü güldürsün tez zamanda, inşallah bu ay... tabi bizlerin deee:1hug:

AMİNN! canım ya, duygulandımm, Rabbim size gönlünüzce bebişler versin, yüzünüzü güldürsün tez zamanda, inşallah bu ay... tabi bizlerin deee:1hug:

eveeettt hepimizin hepimizin çifte sevinçler yaşarız inşallah.görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler.:1hug:

X