Umudumuz Umut olsun

TÜNAYDIN HATUNLAR amma kaynatmışsınız oku oku bitmedi ama beni dün soran olmamış :1no2:
biz geldikkkkkkkkhihoyyyt
doktorumuz oğluşumun herbişeyine baktı kalbini odacıklarını kalp duvarını omurgası parmakları topuğu aklınıza ne gelirseee ben heyecandan hepsini hatırlamıyorum şimdiiii hepsi normalmişşş şu anda hiçbir sorun yok inşallah hep böyle devam ederrrrrrrr:teytey::teytey::teytey:
ayşem maşallah alperenimize canm bak gördün işte iyiyim ben anne diyor sende rahat et rabbim onu koruyor:emir_bebek:
slm kızlar uzun bir aradan sonra yeni uğradım geçmişi okuyorumda neler olmuş neler...........hamişlere allah sağlıkla kucağına almayı,,,,,,,,,,doğum yapanlara sağlıkla büyütmeyi hamiş olmayanlaarada inşallah olmayı nasip etsin allahım inşallah...........
hoşgeldin badegül evet uğramıyorsun hadi ara sıra gel arayı çok açmakaydirigubbakcemile
merhabalar kızlar biliyorum bayadır yoktum unuttunuz beni ama evdeki pc hala düzelmedi bende eşimede izin vermişlerken gidip çanakkalede anneannemde kaldık kafa dinledim anca geldim şimdide annemden yazıyorum pek geçmişi okuyamadım emelle konuşmuştum yiğitine maşallah diyorum darısı başıma kızlar gülşenden haber yokmu diğer kızlar doğurmadımı acaba neyse biz iyiyiz oğlumla bebeğim 2 hafta önce 2 kilo olmuştuk artık 1haftada 300 gr almaya başladı bakalım nisanda gidicez kaç kilo olmuş tosunum tüm hazırlıklarım tamam mobilyamızda 2 haftaya kadar hazır olucak sonra oğlumu beklicem sizleri özledim
hoşgeldin aslıcım aşkolsun seni unuturmuyuz ama merak ediyoruz az kaldı bitanem rabbim bir solukta kurtarsın inşallah sağsalim:Saruboceq::ecrin_bebek:
kızlar herkese günaydın bi ara dün girdim ama öğretmenler odasına müdür gelince kapamak zorunda kaldım...
bugün tatil hava çok güzel ...herkese güzel bi haftasonu diliyorum.
sinemcim sen de ara sırada cee diyorsun ne güzel topiğimiz kalabalıklaşsın eskisi gibi canım
kızlar biz de dün dr teyzemize gittik...oğluşum 385 gr 25 cm.olmuş...kuzucuğum çok keyifliydi..başını sol kasığıma yaslamış yatıyodu...herşeyi normal...allahım hep böyle daim etsin inş...darısı da hepinize olsun canlarım....
maşallah mervecim oğluşuna allah nazarlardan saklasın sonuna kadar hep böle olsun canım:1hug:
mrb herkese benim kırmızı kart geldi dediğim gibi.inşallah nisanda hepimiz hamiş oluruz.
gülsümcüm napalım herşeyde bir hayır vardır nasibimizde ne varsa o olacak canım rabbim ne eylerse hayırlsını versin sabırla bekleyeceğiz :teselli:
ben az önce kırmızı kart gördüm! inanamıyorum! hiç bu kadar ümitlenmemiştim!!! senağlamasenağlamasenağlama

aylincim 9 gün gerçekten uzun napalım hayırlısı böyleymiş benimde bir defasında 37.gün geldi bende çok heveslenmiştim ama maalesef hüsran dr git iistersen canım

raziş hoşgeldin.evet vardır bir hayrı, ben hayrınıda anladım dedim diğer sayfalarda benim nisanda ikizim olcek.nisandada ikiz olmazsa mayısta üçüz bu böle devam edecek. ama nş nisanda ikizler gelcek. delikafadulden

aylincim 9 gün gerçekten uzun napalım hayırlısı böyleymiş benimde bir defasında 37.gün geldi bende çok heveslenmiştim ama maalesef hüsran dr git iistersen canım
hoşgeldinnnŞeniz
sorma canım ya, iyice hamiş moduna girmiştim:roflol: ne hayaller kurdum sorma! sonra dün şok şok şok :1shok:
aylin sen ne yaptın randevu aldınmı.
yok :eek: yaramaz çocuklar gibiyim di mi :eek:

raziş hoşgeldin.evet vardır bir hayrı, ben hayrınıda anladım dedim diğer sayfalarda benim nisanda ikizim olcek.nisandada ikiz olmazsa mayısta üçüz bu böle devam edecek. ama nş nisanda ikizler gelcek. delikafadulden
aman ha gülüm temmuza bırakma, nasıl bakarsın beşine birden, nisan iyidir iyi :teytey:

canım 3 yıl 4 aylık evliyim kocam yurt dışına gidiyo denk getiremiyoruz bir kere denk geldi ondada 2,5 aylık kürtaj oldum kalp atışları duyulmadığı için temmuz 25 te 8 aydır hamiş kalmaya çalışıyorum bu ay takmadım kafaya bakalım ne olacak merak ediyorum

valla şebocum var gücümle koşuyorum paslarım hep isabetli şutlarım cornerlerim isabetli ama arada hakem görmez diye faul yapıyorum ama ondan da kaçmıyor kızım
hakem kandırmaktan kırmızı kartı görüveriyorumkaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol: çalışmaya devam sen böyle devam et bulacan sonunda golü merak etme

TÜNAYDIN HATUNLAR amma kaynatmışsınız oku oku bitmedi ama beni dün soran olmamış :1no2:

ayşem maşallah alperenimize canm bak gördün işte iyiyim ben anne diyor sende rahat et rabbim onu koruyor:emir_bebek:

hoşgeldin badegül evet uğramıyorsun hadi ara sıra gel arayı çok açmakaydirigubbakcemile

hoşgeldin aslıcım aşkolsun seni unuturmuyuz ama merak ediyoruz az kaldı bitanem rabbim bir solukta kurtarsın inşallah sağsalim:Saruboceq::ecrin_bebek:

sinemcim sen de ara sırada cee diyorsun ne güzel topiğimiz kalabalıklaşsın eskisi gibi canım

maşallah mervecim oğluşuna allah nazarlardan saklasın sonuna kadar hep böle olsun canım:1hug:

gülsümcüm napalım herşeyde bir hayır vardır nasibimizde ne varsa o olacak canım rabbim ne eylerse hayırlsını versin sabırla bekleyeceğiz :teselli:

kız raziş sen nasılsın ne durumdasın biliyosun ben devamsızım son günlerde kim naptı bilmiyorum ameliyat işi noldu tarih bellimi kararlar verildimi :teselli:

hoşgeldin raziye nasılsın gülüm
hoşbulduk nasipcim iyiyim artık bebiş için birşey yapmıyorum dün annemlere gittim amcamın kızı gelmiş benden 8 ay sonra evlendin nisanda bebişi olcak benimle yaşıt insan seviniyorum aynı zamanda üzülüyor hayırlısı olsun sen nasılsın canm
selam kızlarrrr nabersiniz sinemcim gecikme var galiba. hadi inşallah senden güzel haberler alırız kaçıncı gün bugün. nasip aylin nevgül raziye sizden ne var ne çok kızlar

selamşebbocum iyi canım nasıl olsun sabırla yaşıyoruz geceleri başımı yastığa koyduğumda bir bebe gördüğümde yada hamiş gördüğümde içime akıttığım gözyaşları ve üzüntü de olsa iyiyim alllahıma şükür

hoşgeldinnnŞeniz
sorma canım ya, iyice hamiş moduna girmiştim:roflol: ne hayaller kurdum sorma! sonra dün şok şok şok :1shok:

yok :eek: yaramaz çocuklar gibiyim di mi :eek:

canım geçiktirmesen çok iyi edersin.hiç dr gitmemişsin bak.benim bi arkadaşım var oda tam beş sene korunmuş sonra yapmaya karar vermiş olmuyomuş dr gitmiş dr sen zaten boşuna korunmuşsunki demiş.korunmasanda edavisiz olması mümkün değildi dedmiş.tedaviye başladığı ay hemen hamiş kalmış.

canım 3 yıl 4 aylık evliyim kocam yurt dışına gidiyo denk getiremiyoruz bir kere denk geldi ondada 2,5 aylık kürtaj oldum kalp atışları duyulmadığı için temmuz 25 te 8 aydır hamiş kalmaya çalışıyorum bu ay takmadım kafaya bakalım ne olacak merak ediyorum
hatırladımm canımm
canım geçiktirmesen çok iyi edersin.hiç dr gitmemişsin bak.benim bi arkadaşım var oda tam beş sene korunmuş sonra yapmaya karar vermiş olmuyomuş dr gitmiş dr sen zaten boşuna korunmuşsunki demiş.korunmasanda edavisiz olması mümkün değildi dedmiş.tedaviye başladığı ay hemen hamiş kalmış.
aman gülüm korkutma Allah korusunn

Merhaba kızlar nasılsınız bakim şöle bi bakim dedim herkesler buradaymış topiciğimizin hamiş adayları hamişleri uğramış.

Aslıcım bende seni merak ediyodum nerdeydin kızım aman iyi olun hep ama arada bizede haber edin olar mı???
Kızlar bende ctesi doktora gittim 9. günde 2 yumurtam varmış 10-15 mm çapındaymış doktor çarşamba gene gel bakayım dedi. Bana söylediği sağlıklı olması için 30 mm olmalıymış. Bakacaz artık yalnız 2 gündür aşırı şekilde başım ağrıyor anlamadım ya.Yani benden böle durumlar

Sinem hasta oldun mu canım

Şebocum nasılsın cnm benim

Nasipcim senden naber neler yapıyosun görüşemiyoruz cnm

hoşbulduk nasipcim iyiyim artık bebiş için birşey yapmıyorum dün annemlere gittim amcamın kızı gelmiş benden 8 ay sonra evlendin nisanda bebişi olcak benimle yaşıt insan seviniyorum aynı zamanda üzülüyor hayırlısı olsun sen nasılsın canm

selamşebbocum iyi canım nasıl olsun sabırla yaşıyoruz geceleri başımı yastığa koyduğumda bir bebe gördüğümde yada hamiş gördüğümde içime akıttığım gözyaşları ve üzüntü de olsa iyiyim alllahıma şükür

ne kadar tanıdık bildik yaşandık duygular ama ben artık vazgeçtim bana faydası yok bunların bence sende bırak kendini serbest. kafamıza taktıkça olmuyor demekle olmuyor madem biliyoruz kafamıza takmayacağız. daha kötüsü olsa daha mı iyi olcak çok şükür sağlığımız yerinde hayat bize ne verdiyse kabul etcez vermedikleri içinde şükretcez. hayatını yaşa mutlu ol kocanı sev insanları sev hayvanları sev kitap oku film seyret gez toz ajitasyon yapma kendini üzülmeye değil umursamamaya kilitle bebek görünce sev onunla çocuk ol akşam yatınca kocana sarıl şükret evde kalmışları düşün :roflol: sahip olduklarına sahip olmayanları ve sahip olmayı ne kadar istediklerini düşün şükret allahtan istemeye devam :sm_cool:

hoşgeldinnnŞeniz
hoşbulduk hihoyyytaylincim hayırlısı olsun bitanema.s.

:

kız raziş sen nasılsın ne durumdasın biliyosun ben devamsızım son günlerde kim naptı bilmiyorum ameliyat işi noldu tarih bellimi kararlar verildimi :teselli:
ben bıraktım bebişi bitanem yani bu ay yada bir iki ay eşime belli etmek içinde onun korunmasını istiyorum ne kadar mantıksızca ama napim bir umut demekten sıkıldım şimdi oda olmayacak kafam çok rahat en azından bir iki ay ameliyatı bilmiyorum kocam kara vermedi bişeyde söylemiyor bende sormuyorum korkuyor sanırım
slm razişim nasılsın canım
slm sinemim iyiyim canım sen nasılsın hadi canım sen sevindir bizi bitanem:CüvCüv:

Merhaba kızlar nasılsınız bakim şöle bi bakim dedim herkesler buradaymış topiciğimizin hamiş adayları hamişleri uğramış.

Aslıcım bende seni merak ediyodum nerdeydin kızım aman iyi olun hep ama arada bizede haber edin olar mı???
Kızlar bende ctesi doktora gittim 9. günde 2 yumurtam varmış 10-15 mm çapındaymış doktor çarşamba gene gel bakayım dedi. Bana söylediği sağlıklı olması için 30 mm olmalıymış. Bakacaz artık yalnız 2 gündür aşırı şekilde başım ağrıyor anlamadım ya.Yani benden böle durumlar

Sinem hasta oldun mu canım

Şebocum nasılsın cnm benim

Nasipcim senden naber neler yapıyosun görüşemiyoruz cnm

gördün gibi şekercim ne o ya 30 mm de abarmış bence 20 ve üstü yeter niye öyle 30 dediki neyse bi bildiği vardır heralde bana çok geldi. aşılama mı yaptırcan yoksa çatlama iğensimi ? bu arada mevsim değişiyo ya günler uzadı filan ondandır şekercim. :icecream:

X