Umudumuz Umut olsun

hayırlısı inşallah canım :teselli: bu arada adet düzensizliğin ne durumda

valla canım şu 2 aydır düzenli o da ilaç kullanıpta adet olduğum için adetim yeni bitti bakalım tutarsa adet olmam tutmazsa ne kadar gecikcek bekleyeceğiz.:sm_confused:

canım zor bi durum.. ama anlamaya çalış, çokk hassas bi konu erkekler için.. konuşacağın zaman bu konuyo dantel gibi işlemen lazım tabir caizse, özenle,dikkatle.. ama en azından bu doktora güvenmiyosa başka bi doktorun daha fikrini almayı öner. hatta sen de salla bu doktora, bana da çok güven vermedi falan de.

aynen aynı fikirdeyim kadın olmak bu işte hep denge hep denge

ya aslında ben de böyle düşünüyorum, tamam her ay tam 29 gün olmuyo ama 28-29-30 muhakkak bunlardan biri hatta bazen üst üste bikaç ay aynı oluyo siklusum.. bu adetimden sonra bi ağrı falan olursa gidderim tabi de, bi sonraki adeti bekleyim diye de düşünüyorum..

evet birsonraki demek istemiştim bende benim bile 28 olan siklusum acayip değişti 26 yı gördüm 31 32 yi gördüm oluyo malesef ve bu bizde bi sorun olduğunu gösterirmi onu bilmiyorum umarım stres sıkıntı vs dir.

haklısın şebbocum ama ben kızıyorum kocişime benimle paylaşsın istiyorum ben onu hiçbir zaman sıkacak bunaltacak kadar bebek konusunu büyütmedim hatta o kadar az gündeme geldiki sonra ameliyat olması gerktiğini söledi dr ama kayınvalidem e işte dr para almak için yapıyor ameliyatı falan dediler bişey demiyor bana ben onun eşi değilmiyim o ilk duyduğunda bu durumu oturup ağladığında bendim onun yanında onun üzüntüsünü paylaşan neyse hayırlısı olsun ama bir ay en azından belki demek istemiyorum canım

anneleri babaları bi anlamda koruyucu oldukları için fazla takmamak lazım işte oğlunda sorun olduğu gerçeğiyle yüzleşmek istemiyo anacım. ama bence sende şeffaf ol çok üstüne gitme ama gözyaşlarını da içine değil dışına akıt ayrıca sorunun kimde olduğunun hiç önemi yok en büyük sorun ondadır ama sendeki ufak bi ayrıntı sorunun çözülmesini engelleyebilir ben kendi adıma öyle düşünüyorum ya hepsi fasa fiso sorun çözülebilir olsun gerisi boş bence aylinin dediği gibi erkekler bu konuda kadınlardan daha fazla üzülüyo bunu gurur meselesi yapıyo sen çocuğumuz olmuyo diye üzülürsün sana kızar ama arkadaşının bi tanesi niye olmuyo oğlum züriyetsiz hehhe diye şaka yapar hemen olaya ciddi bi atılımla gider şak ameliyat olur erkekleri anlamak zor

hayırlısı inşallah canım :teselli: bu arada adet düzensizliğin ne durumda

valla canım şu 2 aydır düzenli o da ilaç kullanıpta adet olduğum için adetim yeni bitti bakalım tutarsa adet olmam tutmazsa ne kadar gecikcek bekleyeceğiz.:sm_confused:

hadi bu kez inşallah bebek gecikmesi yaşarsın canım benim :emir_bebek:

Anlamadım şebocum bende heryerde 20 mm diyor ama o bana sen pco sun sağlıklı olması için 30 mm olması lazım dedi. Vardır bi bildiği herhalde sanırım çatlama iğnesi vuracak aşılamaya daha var bi bunları deneyelim dedi doktor sabrediyoruz bekliyoruz hayırlısı cnm ya

asiye sendemi pco su :uhm: acaba bana 40 mm olcek dicek :roflol: ben 2 aydır bu üçüncü ay tedavi görüyorum

Son düzenleme:
kızlar afiyet olsun canlarım 20-22 arası iyi çok büyüyünce kaliteli olmuyo yumurtalar canlarım

yok razişim zaten kötüye hazırım iyi olursa sevinecem kötü olursa zaten beklediğim için üzülmicem bitanem

boğazım çok kötü kızlar yaaa ilaçta içemiyorum adet olsam içerdim ama ya hamişsem diye sadece minoset aldım oda hiç bir işe yaramıyo

valla dayanmaya çalışıyorum öksürmekten boğazım yırtıldı sanki sesin travesti gibi çıkıyooooo :roflol:

X