Umudumuz Umut olsun

nerdeyse 6 aylık oldum öyle aşırı bir göbiş yok ama son aydaki halimi düşünemiyorum bileeeee:CüvCüv:merak etme aylinim hamiş olunca kilo bile güzel geliyooooo yeterki sonra verebilelim dimiiiii ama benim 4 kilo kalmıştı verememiştimmm şimdi de kalırsa bilemem yaniiiiiiiifisfisfis
bence dünyanın en güzel şeyi hamilesin içinde hergün büyüyen bir canlı var önce hafif dalgalanmalar başlıyor acaba diyorsun sonra güçleniyor sonra gözle bile görülebiliyor hareketleriiii-şu an o aşamadayımmmkaydirigubbakcemile3-ardından çıkıntılar başlıyor malum bebiş büyüdükçe alan daralıyor bir bakmışsın poposunu dayamış göbişin bir yanı sivrilmişşş ardından sancılarrr ama onlar bile güzelllllllll veee kucağınızda bir melekk gülen gözlerle size bakıyorr ilk emrizişiniz ilk kokusunu alışınızzz offf dağılacam birazdan iş başka yerlere kaymaya başladı burada keseyim en iyisii inşallah Rabbim hepinize yaşatır biran önceeeee:CüvCüv:

:ecrin_bebek:
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ay evet haklısınız kızlar 7 kilo aldım klomen ve çatlatma iğnesinden 2 ayda ama kimse inanmıyo 7 kilo aldığıma 3 kilo falan gibiymiş doğru hamiş kalırsam 10 kiloda alsam belli etmem 76 kilo olmuşum yaaaa balık etli olduk iyice biraz daha alırsam balina olacam

öyle valla ya, amin,hepimize tez zamanda nasip olur inşallah, ne güzel ya, sen de bebişini sağlıkla al kucağına inşallah.. senin ikinci miydi gülüm??:uhm:
kızlar ben çıkıyorum herkese iyi akşamlar öpüyorm canlarım hepinizi
:a015:

sinem 1,81 hee hey maşallah.bende bir bucuk metreyimkaydirigubbakcemile3 sana çok yakışırda ben futbol topu gibi olurum herhalde.kaydirigubbakcemile3

benim başım zonkluyo 5 gündür hareket ettikçe, bu da hamilelik belirtisi miki:uhm: yok benim kocişin dediği kadar var ben iyice aklımı bozdum yaaa:roflol::roflol::roflol:

iyi akşamlar kızlar bende çıkıyorum kendinize iyi bakım müjdeli haberler olur inş. canlarım öpüldünüz görüşmek dileğiylekaydirigubbakcemile3 :a015:

beyzam nasılsın canım pek denk gelemiyoruz sen hapı ne zaman bırakacaksın bizim adetler birbirine yakın kib canım bizi ihmal etme
iyi akşamlar raziş aylin ayşe nevgül görüşürüz yarın

canımcım evt biraz yoğunum sınav meseleside beni iyice boğmaya başladı inş hamişsindir yaa güzel haberler alırız off

ay bendede aynı düşünce var kızlar bide bende 1,81 boy var hecin devesi gibi olurum herhalde çok merak ediyorum karnım burnumda nasıl olurum

kızzz maşallah o ne boşmuş öyle :)

beyzam nasılsın canım pek denk gelemiyoruz sen hapı ne zaman bırakacaksın bizim adetler birbirine yakın kib canım bizi ihmal etme
iyi akşamlar raziş aylin ayşe nevgül görüşürüz yarın

canımm evt yaa benim ilaç 4 gün sonra bitiyor Allahın izniyle sonra gelsin bebişlerr arkandan geliyorum ben canım

ben de çıkıyorum yarın görüşürüz inşallah kızlarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar emelcim gerçekmi aay inş. hamişimdir ama pek umutlanmakta istemiyorum ama hayırlısı olmazsada öbür ay çalışmalara devam kaydirigubbakcemile dimi canımız sağolsun kaydirigubbakcemile3

kızım ne bu 2 günde bu kadar kaynatılır mı?birde sözde çalışıyorsunuz iyiki evde oturmuyorsunuz
gülşen hayatım allah idilimizi nazarlardan saklasın çok güzel bir bebek 41 kere maşallah
şebocum haklısın hayatım bana bir zamanlar kızmıştın ama bak sende benle aynı fikirdesin
diğer hanımlar sonuna kadar okuyamadım valla kusura bakmayın atladıklarım vardır mutlaka
mervem hayatım sen hamişsin biliyorsun esmada da kan testinde bile çıkmamıştı da akllım saçını boyatmıştıa.s

TOPİĞİMİZİN İLK ANNESİ
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987 Batuhan
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982 Yiğit
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979 İdil

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984

* melankolia.............................. ( Pınar )............26.02.1985
* rasema.......................................(Semr a.)................10.01.??

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* asiş....................................20 Mart ( Asiye ).............15.02.1981
* crazybaby.......................... 01 Nisan ( Nasip )...........28.01.1972
* alabama......................................... .( Şebnem )...........07.08.1971
* Rahel............................................. . ( Emel )..............15.02.1978
* cancer............................................ ..( Merve ).............23.06.1982
*zeytin1007....................................... .. (Sinem).............25.10.1982
* bbaran............................................ .. (Beyza )...............????
* raziş............................................. .... ( Raziye )............03.06.1984

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…