Umudumuz Umut olsun

ay bilmiyorum kızlar yaa şimdi baktırdım ayrandan sonra 8-6 olmuş genelde 10-7 falan 9-6 çıkıyo tansiyonum hayırlısı olsun canlarım
ok sayfa nosunu yazdım 1510 a bakacam daha sonra beyzaaaa nasılsın canım işlerin yoğun galiba

kızlar ben bi yandan da korkuyorum biliyo musunuz hamilelikten, bebek sahibi olmaktan. karnım büyümeye başlıcak, içimde bi insan yavrusu büyicek, kocaman karnım olacak ve onu ordan çıkarıcam!! sonrasında çokk büyük sorumluluk... ama istiyorum işte.

aynı hisler bende de varya.karnımı hiç kocaman düşünemiyorum diyorum.bunlar vesvese sanırım.herkesinki normal geliyoda bizimkinimi acayip görcez.inşallah olacak.bunları düşünmeyelim olur biter inşallah.

aylincim 8 ay oldu ben evleneli, ne güzel söylüyosun bak ikisi de bu kistleriyle bebek sahibi olmuşlar, çok saol verdiğin umutlar için, doktor kontrolünde sayılırım 1 aydır, çünkü kisti öğreneli de kısa bir zaman geçti işte. siz bebek yapmaya yeni mi karar verdiniz?

sinemcim inşallah canım, haydi bir umut da senden toplayalım canımcım, inşallah heveslerimiz boşa çıkmaz, haftaya alırız iyi haberleri:))

aylincim bende çok korkuyodum..içimde hareket eden bişey olcak,,kocaman karnım olcak falan...ama şimdi o hareket ettikçe o kadar mutlu oluyorum ki...kocaman karnımı da gere gere dolaşıyorum...ben hamişim herkes görsün diye...bu kocaman halimi çok seviyorum...çünkü...oğluşum içimde....

evet harika bir duygu olsa gerek.

ben diyorumki farklı şekilde hamiile olduğumu öğrenirsem bile bi idrar testi alcam yapcem sırf o çift çizgiyi görmek içiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

aynı hisler bende de varya.karnımı hiç kocaman düşünemiyorum diyorum.bunlar vesvese sanırım.herkesinki normal geliyoda bizimkinimi acayip görcez.inşallah olacak.bunları düşünmeyelim olur biter inşallah.
evet, gayet normal geliyo hamişlere, hatta bi arkadaşım bazen unutup dar yerlerden geçmeye yelteniyorum demişti :roflol:

canım doktorunun yönlendirmelerine göre hareket et, umutlanıcaksın tabi, bisürü kadın çikolata kiştiyle bebiş doğuruyo. ve bu bahsettiklerimden kızı olanın rahatsızlığı geçti hamilelikte, adet sancıları bile kalmadı hihoyyyt

bizimki karışık biraz, evlenince iki ay korunmadık, sonra 6 ay falan korunduk, sonra olsun bebek dedik 3 ay falandı sanırım korunmadık, sonra askerlik çıkınca ondan önceki bi ay korunduk, 6 ay falan askerlik, işte şimdi de bu ikinci ayımız askerlikten sonra.. :bbo: bi öyle bi böyle:roflol:

hay allah, hadi bakalım, umarım bir sıkıntıyla karşılaşmadan hamile kalırsın, enteresan olmuş hakketen:bbo: fırat diye bir karikatür var uykusuzda onun gibi bir oolan çocuk istiyorum ben :)) Allah herkesin gönlüne göre versin.

ayrıyetten kızlar ardarda msjları nasıl alıntı yapıyosunuz, başka başka üylerden, Allahım cahilliğim baki deil)

maşallah, Allah isteyen herkese veeee bize de nasip etsin:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: bööle peşpeşe dizilelim bisürühihoyyyt
ben diyorumki farklı şekilde hamiile olduğumu öğrenirsem bile bi idrar testi alcam yapcem sırf o çift çizgiyi görmek içiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....
:roflol: doğru sölüyosun, ben de yapıcam, ben fotosunu da çekmeyi düşünüyorum kısmet olursa

ay bendede aynı düşünce var kızlar bide bende 1,81 boy var hecin devesi gibi olurum herhalde çok merak ediyorum karnım burnumda nasıl olurum

alıntı yapın yanında NQ gibi bişe varya onu tıklayarak istediklerini seçip cevap yaz diyince ekliyo hepsini canım.. ben de onu bilmiyodum eskiden, çok kolaylık oluyo

ay bendede aynı düşünce var kızlar bide bende 1,81 boy var hecin devesi gibi olurum herhalde çok merak ediyorum karnım burnumda nasıl olurum
hay maşallah sinem, uzun boylu hamilelik pek bir güzel yakışır
alıntı yapın yanında NQ gibi bişe varya onu tıklayarak istediklerini seçip cevap yaz diyince ekliyo hepsini canım.. ben de onu bilmiyodum eskiden, çok kolaylık oluyo

oldu işte aylincimsositososito öğrendim işteeeee çok saolkaydirigubbakcemile3

ay kızlar yaaa çok tuhaf oluyorum düşündükçe allah hayırlısını versin bikere hamiş kaldım gene kalırım neden olmasın kikürtaj olalı 8 ay oldu ancak vücut toparlıyo kendini dimi annem ilk bebeğini düşürmüş 10 ay sonra bana hamiş kalmış daha 2 ayım daha var yanı

tabi kürtajdan sonra vücut en az 6 ayda falan toparlanıyomuş.. a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…