Umudumuz Umut olsun

Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin inşallah çok uykum varya resmen ayakta uyuyorum

günaydın güzel hanımlarrr....
ayy uyku demeyin ilk baslardaki gibi gene uykuya dustum ben bu ara kalkıp kahvaltı bıle yapamıyom bı sut ıcıp cıktım uyku ugrunaa ne olcak bu halımızzz

yapma nazmiyecim öle olmaz ama sen iki kişisin:))) hadi biz asişle uyusak olur ama sen et kahvaltını şekercim aslıı tabi sende aman ihmal etmeyin

yapma nazmiyecim öle olmaz ama sen iki kişisin:))) hadi biz asişle uyusak olur ama sen et kahvaltını şekercim aslıı tabi sende aman ihmal etmeyin

ya yapıyodum ama son ıkı üç gundur ınanaılmaz uykum ıoluyo buraya gelınce telafi ediyorum amaaacokacimcoook

ghünaydın kıslar nasılsınız bu sabah yazamadım ben erkenden geldim ama önceki yazılanları okumaya başlayınca geç kaldım sonra işlerim vardı biraz aslıcığım sağol raziş yaptı onu yaptım bakalım beğenecek misiniz nasıl yapıyosunuz kıslar ya takvimi

bugün herkesin uykusu var galiba bende dahil gece 3:30 da uyandım bi daha yatamadım kızlar yaaa ölüyom uykum çok var yarında uyanacam sonra 2 gün tatil

günaydın kızlar.....
Bu sabah ilk idrarımla idrar testi yaptım 10 dk. Falan oluyor.normalde 2.çizgi yeri düm düz olurdu biliriz hepimiz bu sabah ki rengi yok ama 2.çizgi yeri bariz belli sadece renk yok?

kaldı 3 gün adet olmama pazar öğlen yada pzt. sbh olmam lazım hiç şaşmaz ama ya kasıklarım ağrıyo belimde galiba olcam ben kırmızı kartla atılacam annişlikten bu ayda

günaydın saygıncığım adetin kaç gün geçti 2. çizgi varsa hamilelik var benim bildiğim kanda baktır emin olmak için canım bende de 2. çizgi hafif çıkmıştı

günaydın saygıncığım adetin kaç gün geçti 2. çizgi varsa hamilelik var benim bildiğim kanda baktır emin olmak için canım bende de 2. çizgi hafif çıkmıştı
hayatım 4 gün var adetime ama canım benim renk yok yeri belli çıkmış normalde düm düz olur orası biliyosun?

evet az miktarda olsa hormon salgılanıyo o zaman senle günlerimiz yakınmış ozaman sen de mi ayın 11 yada 12 sinde olacaksın normalde hiç çıkmaz biliyorum

evet az miktarda olsa hormon salgılanıyo o zaman senle günlerimiz yakınmış ozaman sen de mi ayın 11 yada 12 sinde olacaksın normalde hiç çıkmaz biliyorum
evet hayatım seninle aynı günlerimiz bizim...ayyy zeytincim sonra hayal kırıklığına uğramıyayım...ama insan acaba mı diyor hiç birşey yoksa nasıl orası belirginleşsin dimi?

sinemcim mervede yapmıştı sana 2 önceki sayfaya bak oarada var sen bilirsin seçersin birini

genede sen kendini çok kaptırma canım ama emin olmak istiyosan kanda baktır derim o zaman kesin belli eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…