Umudumuz Umut olsun

OLMADI
UFFFFFFFFF BAK BENDE BUNU YAPTIM AMA OLMADI
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=EMEL&year=2009&month=3&day=18&babycount=1"

selam kızlar nasılsınız ben memleketten geldim hepiniz iyisinizdir umarım bende iyiyim cuma günü doktora gidicem nasip olursa bebşimi görüçekmiyim bakalım...

selam kızlar ben perşembe günü kartı yedim epey erken :KK43: sanırım polip ameliyatı yüzünden neyse canım saolsun önce moralim biraz bozuldu sonra toparlandım şimdi iyiyim canlarım.
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz ben şebnem .
asiyecim gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün canım.
esmacım gelmiş gitmişsin iyi haberlerim olmadığı için aramadım canım. zaten tahmin etmişsindir. bu arada geçmiş olsun ağır grip geçirmişsin canım kendine dikkat et. çok özlettin kendini.
merve 2ciğim canım iyimişsin çok sevindim maşallah sana nazar değmesin kendine dikkat et.
gülşenim canımm idilime de maşallah nazar değmesin şekerim çok şeker çok tatlı yerim onun tombiş yanaklarını.
aslıcım yoğunmuşsun kolay gelsin canım
mervemmm canımm inşallah bi kaza kurşununa denk gelmişsindir de süprizlerin en büyüğünü 2009 a girerken yaşarız olmassada beraber kalcaz inşallah önümüzdeki maçlara bakcaz dimi.
feyza memlekete gitmişsin güle güle canım inşallah seninde sağlıklı ikizlerin olur canım. artık ders mers hakgetire olur sölim dersleri çalış bebişler gelene kadar okul işini hallet sonra vakit bulamıcan galiba :)
raziyem canım biz geride kalanlar 2009 da bu duyguları yaşıcaz inşallah kociş naptı doktora gitcekmisiniz?
sinem aylin hiç gelmiyosunuz ekiyosunuz bizi olmuyo ama
ayşe nasip sizde öyle devamsızlık yapıyosunuz hadi ayşe neyseee de nasip sen iyiden iyiye koptun anacım hayırdır?
emelim canım seni unuttum sandın dimi unuturmuyum sen nasılsın bitanem
pınar mersindemiydi kızlar ne zaman gelcekti?
semra canım biz senle tanışmıydık bilmiyorum ama şimdi tanışmış olduk sen bu şişlik ile ilgili kaç doktora gittin bikaç doktora gösterdinmi çözemiyolarmı ?
nazmiş izin aldı evde yatıyo heralde ne zamandan beri haber yok iyice meraklandım
seher canım evde olmak nasıl bir duygu hayatım keyif yapıyomusun ne zaman ses vercen meraktayız gülüm
yok dimi unuttuğum kızlar
hepinizi öptüm yanaklarınızdannnn

evet canım dogru söylüyorsun bebiş gelince okul işi ertelenecek mecburen napalım saglıklı sıhatli olsunda :1hug:

günaydın kızlar of 1 günüm kaldı yaşasın yarında gelicez sonra sonnnnnnnnnnn hehe o sevinçle kalktım yataktan

günaydınnn kızlarr....naber aslıcım..
feyzacım seni yeniden aramızda görmek ne güzel ne mutlu bize:)
kız ben hamiş olduğumu cuma öğrendim cumartesi doktordaydım..gerçi hangisi doğru bende bilmiyorum:)

X