Umudumuz Umut olsun

herkese günaydın nasılsınız esma nasip ayse merve asiye
raziye valla aklıma gelmeyenler kusura bakmasın
nasıl gidiyor

kızlar hepinizin günü aydın olsun....Derya nerdesin kız sen? Valla merak ettik..ters bir durum yok umarım..Bak bir daha benı unutursan seni Ayşe ye şikayet ederim :)))))))))

varya param olsa ilk işim bir ultrason cihazı almak ya okadar merak ediyorumki bebeğimi
ayy aklıma geldikçe içim gıdıklanıyor alırdım cihazı izlerdim akşama kadar ayy swu içimdeki korkular nezaman bitecek ya

günaydın kızlar emel nasip ayşe derya şebnem gülşen asiye nazmiye merve esma unutuklarım varsa herkese günaydın gününüz güzel geçsin dualarımız kabul karnımız bebişle dolsun:CüvCüv::sm_cool:

varya param olsa ilk işim bir ultrason cihazı almak ya okadar merak ediyorumki bebeğimi
ayy aklıma geldikçe içim gıdıklanıyor alırdım cihazı izlerdim akşama kadar ayy swu içimdeki korkular nezaman bitecek ya
aslında cihaz olsa mükemmek olur heran izlersin onun karnında olduğunu ve iyi olduğunu görmek rahatlatır mutlu eder ama ne yapalım canım kendi çok sıkma stres yapma bişey olmayaca bebişine allahın izniyle dualarını hiç esirgeme allahım onu korur:1hug:

evet canım ya büyüyor bende çok merak ediyorum dr. 1 ay sonra gel dedi ama 1 ay nasıl dayanacağım bilmiyorum
en iyisi hamilelere bir ultrason cihazı versinler hergün izlersiniz bak deryada dayanamıyor gülşen ve nazmiye de öyledir eminima.s.

günaydınn kızlarr dün gece hiç uyuyamadım kabuslar gördüm karnım ağrıdı

herkese günaydın canlarımmmm hayırlı günlerrrrr

kız esma senin gebelikşikayetlerinde azalma oldumu ben bugün 10. haftama girdim
kabızlık kalmadı normal demi böyle olması ama mide blantım ve uyku son sürat devam ediyor ya aslında progesterondanmı acaba bu hallaer mide bulantısı felan aklıma oda geliyor o ilacı kullanan varmı aranızda

Son düzenleme:
günaydın esmam mervem emelim ayşem gülşenim raziyem nazmiyem asiyem sinemcim nasibim deryacık herkese günaydııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn

merve demekki kafana takıyosun gülüm takma rahat ol. inşallah az kaldı hamişsin. cumartesi raftan testi çıkartırız olmazsa nedersin :)

en iyisi hamilelere bir ultrason cihazı versinler hergün izlersiniz bak deryada dayanamıyor gülşen ve nazmiye de öyledir eminima.s.

evet bu fikri ilk sunan bendim daha doğrusu banada eşim sundu ne güzel olur demi ya hergün görürüz boddimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…