Umudumuz Umut olsun

inşallah aslıcım inşallah o kadar çok istiyorum güzel haberler almak hayırlısı olsun artık

alırsın razişçim inan buna sinemcim oh çıkarmamışlar buda iyi ücretsiz izin kötü ama sonuçta işleri varya ona sevinsinler bizim firmada da baya çıkış oldu ilk ben giderim diyordum ama şimdi kesin gitmem diyorum 1 hafta yoktum yerime bakan hatun herşeyi maffetmiş ya 3günde anca topladım bugün rahatım herşeyi birbirine karışırmış kendi işi değilya halbuki işlerin az olduğu zamanda izinliydim 3 gün çalışmıştılar ama yinede başarılı hatun ne diim doğum içinde çıkarmıcaklar galiba

izine ayıracaklar eğer öyle olursa mayısa kadar çalışacam ama çıkarırlarsa mart5de 32haftalık olucam izine çıkıcam yani

sinemcim sevindin kimselerin çıkarılmamasına inşallah tüm sektörler düzelir

yok canşarım benle ilgili bişi yok yerime bakacak kimse de yok ama allah hakkımızda hayırlısını versin yinede kıslar kimse işinden olmasın yaaa:Saruboceq::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: bebişlerimiz olsun sırayla sağlıklı hayırlı evlat olsunlar

sinemcim hemen yapalım sanada son adet tarihini ve nekadar zamanda olduğunu yaz sen

14 aralıkta oldum 28 günde bir olmaya başladım kürtajdan önce 25 günde birdi ama şuan 28 gün inş. canım hamiş kalırsam sen yaparsın haftasını teyzesi

kıslar benim idrar rengim değişti bir haftadır yanma da yok akıntıda olmaya başladı hamil olanlar böyle bi belirti yaşadınız mı

sinemcim benim çok fazla akıntım olmuştu canım başka belirtim yoktu kızlar göbişim kocamn oldu ya ve ben bu aya kadar sadece 5 kilo aldım inş son 3 ayda çok fazla almam
gülşencim ve idil bebiş hoşgeldiniz

sinem bende hiç değişme olmadı ondan pekte anlayamadım akıntı falanda normaldi öle çok artmadı.
aslı ne güzel ya koysana göbişini görelim..
çok az almışsın süper ben 15 kilo alsamda razıyım:))))))))

valla ben razı değilim ama bu gidişle çok alcam gibime geliyo...zaten şişkoyum...yuvarlanarak giderim artık doğurmaya :)))))))

kıslar hayırlısı psikolojik olarak düşünmemeye çelışıyorum ama yine de aklının bir köşesinde oluyo insanın hayırlısı sayfa hata verdi yaa kaç saattir uğraşıyorum girmek için

umarım banada uğurlu gelir canım bende bişe hissetmiyorum rengi koyu sarı gibi hepetit için test yaptırmasam ondan şüphelenecem ama daha 2 hafta oldu testleri yaptıralı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…