Umudumuz Umut olsun

SELAM KIZLARRR..
ya gıremıyom buara sadece okyup cıkıyomm bazendee...merve cım sonucların temız cıkmıs hadı gozunaydın...gelsın bebişşş artıkkkk:))))
nasip de yok nerelerde agrıları azalmıstı sankıı oyle hatırlıyomm.....
pınarda yok pıyasadaaa....
ya bende takvımımı degıstırmek ıstıyorumm bana kım yardım edecek bunuda esma cık yapmıstıııı

geldim kızlar ama gene gidicem maalesef maaş ödemelerini hazırlıyoruz arada bakıyorum

nazmiyecim hoşgeldin cnm dünürüm yok ama ben yaparım istersenn.
çok sağol cnm inşallahh gelsinn bebekk:))))

selam kızlar sayfa 2 sattir hata verdi giremedim delü etti beni sizler ne yaptınız bakim nazmiş gelmiş minik kızıyla ben çok iyi değilim takvim konusunda canım üzgünüm :KK43:((
evet pınarcık ne yaptı acaba çok merak ediyorum gelsede bizi haberdar etse
saheride ayşeyide merveyide merak ettim gelsinler artık esma va batuşu sizide emellerde yok nerdesiniz şebboda geldi gitti

selam kızlar nasılsınız bakalım kulaklarım çınlamışdı nazmiye beni anmış benve oğlum çok iyiyiz sizleri çok özledim canlarım umarım herkes iyidir kendinize iyi bakın sizleri çok seviyorum hep aklımdasınız

esmacıkk gelmişşş
canımm nasılsınnn ne zaman dogumun ne zman cıkıyon ızıne hersey yolundamııı

evet sinemcim çıkamadı sesim soluğum girememiştim siteye hata veriyordu
oooo kimleri görüyorum esma ve batuş teşrif etti evet kulaklarınızı biraz önce ben de çınlattım canım iyi olmanıza çok sevindim öpüyorum kocaman ikinizide

selam kızlar nasılsınız bakalım kulaklarım çınlamışdı nazmiye beni anmış benve oğlum çok iyiyiz sizleri çok özledim canlarım umarım herkes iyidir kendinize iyi bakın sizleri çok seviyorum hep aklımdasınız

iyiyiz esmacım...sen de boddi de iyisiniz dimi?biz de seni çok özlüyoruz canım..keşke hergün gelebilsen....:çok üzgünüm:

mervecimmm o zaman bızde pembelı bı takvım ıstıyoruz kızımla ...son adet tarıhım 19 hazırann
sana zahmet olacak ama

esmacıkk gelmişşş
canımm nasılsınnn ne zaman dogumun ne zman cıkıyon ızıne hersey yolundamııı
merhaba canım iznimi son 3 haftaya kadar uzattım çalışmaya devam iznimi oğlumla bertaber geçirrmek istiyorum bakalım kısmetse
evet sinemcim çıkamadı sesim soluğum girememiştim siteye hata veriyordu
oooo kimleri görüyorum esma ve batuş teşrif etti evet kulaklarınızı biraz önce ben de çınlattım canım iyi olmanıza çok sevindim öpüyorum kocaman ikinizide
canım sağolasın ya sizleri çok özledim ben
iyiyiz esmacım...sen de boddi de iyisiniz dimi?biz de seni çok özlüyoruz canım..keşke hergün gelebilsen....:çok üzgünüm:

iyyiz canım senin boddinde iyi demi minicik kesen kocaman olacak ne güzel yaaaaa

oğluma bakın kocaman olmuş yaaaaaa anasının kuzusu
neyse kızlar esma kaçar hepiniz öper kendinize iyi bakın

güle güle esmacım bizde seni çok özledik maşallah kocaman olmuş allah nazarlardan korusun allaha emanet olun

dünürüm sonuna yetiştim galibaaaaa öptümmmmmmm senii ve damadımı:)

nazmiyecim hay hay zevkle yaparımm:)) ecrin hnm dimi ? isim konusunda karar verdiniz mi ona göre alt kısma ne yazayım ecrin bekliyoruz seni falan?

X