Umudumuz Umut olsun

sağol raziyeciğim senin adet tarihin ne zaman yiyecem gibi geliyo kırmızı kartı kıslar buay hiç strese girmedim canım istediği zaman yaptım bebek olsun diye yapmadım dur bakalım psikoloji etkiliyomuymuş görecez buay

evet merveciğim ben ilk 6+3 ken falan gittim kese normal dedi ama kalp atışları için bakmadı baksa belki görülürdü ama bakmadı 2 hafta sonra çağırdı bi baktı kalp atışı yok keseye göre bebek gelişmemiş 10 haftalıkkende zaten kürtaj olmak zorunda kaldım allah kimseye yaşatmasın bu şeyleri

canım benim 21 ocak ben çok umutlu değilim bakalım bir dokt.gidelim allah nasip ederse sonra bakalım ne diyecek umarım doğal yolla olur rabbim hayırlısını versin

merveciğim duymana sevindim yok ailemde burda allahtan yakın evlerimiz allah sağlık versin aileme onlarda olmasa ne yaparım ben

iyi bari ailen yanında...senin eşin mi dışarda çalışıyodu sinem?yanlış mı anlamışım yoksa?

korkma canım kıendini strese sokma göreceksin minicik elleri ayakları oy kötü düşünme canım ama allah hayırlısını versin

inşallah canım yaaa...bi görsem rahatlıcam valla...

hoşgeldin canım...valla herkes kocaman olmuştur diyo...bakalım görcez inşallah....

mervecim korkma canım herkesin başına gelcek diye bişey yok bide benim bebeğimin gidişatında zaten problem vardı cnm kan değerlerim düşüp düşüp yükseliyodu terslik vardı zaten yani

anladım canım...herşeyin hayırlısını versin allahım...

amin canım...inşallah bi dahakine sağlıklı bi gebelik geçirirsin canım...

canım benim 21 ocak ben çok umutlu değilim bakalım bir dokt.gidelim allah nasip ederse sonra bakalım ne diyecek umarım doğal yolla olur rabbim hayırlısını versin

hadi bakalım...dr ne diyecek raziyecim...hakkında hayırlısı hayatım...

evet canım beim eşim dışarda çalışıyo ama şimdi yanımda şubat 15 falan gidecekler

selam kızlar önce bi eskiyi okudum da o yüzden geciktim. herkes iyimi bugün içimden hiçbişi yapmak gelmiyo benim ya eve gidip uyumak istiyorum. merve2 canım hayırlısıyla git hayırlısıyla gel inşallah fındığını görecekmişsin. sinem 2 inşallah hamişsindir arkadaşım. gülşenim mervem emelim asiyem raziyem nazmiyem aslım emelim2 tünaydın şekerler.
olmayanlar nasip ayşe pınar feyza sinem esma seher hepinize tünaydın

selam şebocum...yat uyu valla...nasılsa sizin değilmi iş?bizim gibi maaşlı eleman değilsin ya?..

srilanka hindistanın aşağısında biyer ada evet çok uzak canım

oooo...srilanka ha?napıyo orda?devamlı böylemi olcak bu sinemcim?

kızlar bende geldim allaha çok şükür ki test sonuçlarımda temiz şimdi hamiş olma zamanı:)))))))))

Mervecim senin adına çok sevindim canım hadi bakalım gelsin artık şöyle cici bir kız esmanın gelinini bekliyoruz
merve2 canım bebeğin artık gelişmeye başlamıştır şaşıracaksın.

sinem2cim canım biraz işlerim vardı o yüzden cevap veremedim güzelim kusura bakma ama yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum yazamasamda

canım ne testi yaptırmıştın
sinemcim toksoplazma rubella tsh gibi testler yapıldı.
Mervecim senin adına çok sevindim canım hadi bakalım gelsin artık şöyle cici bir kız esmanın gelinini bekliyoruz
merve2 canım bebeğin artık gelişmeye başlamıştır şaşıracaksın.

aminnn cnm inşallahhhhhhhkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…