Umudumuz Umut olsun

aferim asiye bak sen teyzişko emel gibi pes etmiyorsun al bendende okadar kalcaz işte hamişşşşş
aminnnnnnn...hadi siz iki kişiniz haklısınızda bana noluo ben erken pes ettim sanırımkaydirigubbakcemile3
slm kıslar 6 günüm kaldı adet olmaya hayırlısı bakalım güzel haberlerle dön merveciğim burdada hava bozuk ama yağmur yok
cnmm az kalmış cidden senin içinde hayırlısı olsun cnm inşallah sağlıkla gelsin meleğin.
buarada günaydın kızlarrrrrr
günaydın nazmiyecim evde net var mı cnm bize yazarsın umarım hayırlısıyle ecrini kucağına aldığın günleride görelim.

evet az kaldı ama adet olacakmışım gibi geliyo kıslar yaaa hamişler dua edin kabul olur sizinkiler allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

buarada günaydın kızlarrrrrr

günaydın nazmiyecim...melek kızın nasıl bakiim...

slm kıslar 6 günüm kaldı adet olmaya hayırlısı bakalım güzel haberlerle dön merveciğim burdada hava bozuk ama yağmur yok

hayırlısı canım...inşallah güzel haberler verirsin haftaya...sen nerelisin sinemcim?profilinde yazmıyo da...

günaydın asiyecim...inşallah sağlıklı olduğunu bi göreyim de...kocaman da olcak tabi allahım izin verirse...
ilk hamişleri siz olcanız bence de..:CüvCüv:

günaydın gülşenim...şaşıracak mıyım cidden...o kadar büyümüş müdür?

kıslar bugün toplantı var umarım işçi çıkarmazlar işler bayağı kötü burda

inşallah öyle bişey olmaz canım...sen allaha tevekkül et...rabbim büyük sinemcim...:Saruboceq:

hataydayım canım iskenderun valla uykularım kaçıyo ortam çok kötü karışık büyük ihtimal akşama belli olur bende girecem toplantıya yarın haber veririm size çıkarırlarsa 150 kişiye yakın gider

ben cevap veriyorumm mervecimmm evet şaşıracaksın elleri ayakları artık belli olmaya başlar iice belirginleşmiştir. nokta halindeki artık insan halini almaya başlamıştır:))))))

senide çıkartmazlar dimi allah korusun

inş. görebilirsin canım kalp atışlarını duydun değilmi ben hiç duyamadım allah sağsağlim kucağına almayı nasip etsin canım küçücük elleri ayakları oy ne güzel ya

Zeytincim Allah yardımcısı olsun insanların valla zor durum istanbul da oralardann farklı değil buradada sürekli işten çıkartmalar var..

Mervecim sen ne sanıyosun bizi zehiriz biz emelle vazgeçmeyeceğiz.

merve2 cim ben de o sveinci pek tadamadım doktor dedi kalp atışı var iyi dedi 2 hafta sonra tekrar gittim kanamam oldu da dedi kalp atışı yok ne olduğunu ne olmadığını görebildim İnşallah görürsün kalp atşını büyümesini de rahat edersin cnm.

asiye ve sinemcimm bizede göstercek allah pıt pıt kalp atışlarını duymayı ben tüm kalbimle inanıyorumm

canım çıkartmazlar galiba ama bilemiyorum çünkü iki iş birden tek maaşa yapıyorum beni çıkartsa yerime 2 kişi almak zorunda

ben cevap veriyorumm mervecimmm evet şaşıracaksın elleri ayakları artık belli olmaya başlar iice belirginleşmiştir. nokta halindeki artık insan halini almaya başlamıştır:))))))

oy oy ...hadi inşallah...ay bak çok heyecanlandım şimdi...

mersinliyim canım ama iskenderunda oturuyorum

baya uzakmışsın bizlere...ailen mersindemi?

inş. görebilirsin canım kalp atışlarını duydun değilmi ben hiç duyamadım allah sağsağlim kucağına almayı nasip etsin canım küçücük elleri ayakları oy ne güzel ya

duydum canım..2 hafta önce...bakalım bu sefer ne süpriz hazırladı bize?

inş. canım allah duysun söylediklerini ben hiç duymadım kısmet etmedi allah allah ama inş. eder yinede herzaman hayırlısı olsun kıslar hayırlı evlat olsun sağlıklı olsunda

yaaa...ay bak korktum şimdi...allahım inşallah sağlıklıdır bebeğim...

merveciğim duymana sevindim yok ailemde burda allahtan yakın evlerimiz allah sağlık versin aileme onlarda olmasa ne yaparım ben

korkma canım kıendini strese sokma göreceksin minicik elleri ayakları oy kötü düşünme canım ama allah hayırlısını versin

günaydın kızlar nasılsınız bakalım burda çok güzel yağmur var bardaktan boşanırcasına allahım afatsız versin elektrikler kesildiği içi geciktim
mervecim inallah sonuçların iyi çıkar bitanem
merve2 cim minnoşun kocaman olmuştur inşallah hayırlısı olsun canım
nasipcim gelmiş kaçırdım ama rüyan çok güzel canım allahım hayırlara vesile etsin
sinem2cim hadi bakalım az kalmış sayılır seninde kırmızı kartı yiyene kadar hamişiz unutma
emeller yok sanırım şebbo da yok nerdesiniz kızlar
esmanında az kalmış hayırlısıyla batuşu kucağına alır inşallah
sehercim sende annenlere gitte bize bir cee de nasıl olduğundan haberdar et
nazmiyecim maşallah seninde az kalmış minik prensesin gelecek ay ne güzel ya

mervecim korkma canım herkesin başına gelcek diye bişey yok bide benim bebeğimin gidişatında zaten problem vardı cnm kan değerlerim düşüp düşüp yükseliyodu terslik vardı zaten yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…