Umudumuz Umut olsun

asişinde dediği gibi göbiş büyük görünmüyo ama hamilelik her kadına yakıştığı gibi sanada yakışmış. fazla kilo almamışsın sanırım iyi görünüyosun

tesekkur edeım semracım bende sızın gobuslerınızı gormek ıstıyorum leylekler getırsın artık yıgenlerımı

İnşallah emelcim Allah bizlerede nasip etcek bizde koycaz göbişlerimizi
Sen demekki zayıftın o yüzden fazla göbiş belli olmadı ben olsam fotoğrafa sığmazdı sanırım

tesekkur edeım semracım bende sızın gobuslerınızı gormek ıstıyorum leylekler getırsın artık yıgenlerımı

amin inşallah emelimsağol canım allahım o günleri bizede göstersin ya emelcim bize :ecrin_bebek:yeğenimiz doğunca gösterirsin demi söz önce maşallah çekecem tamammı canımhihoyyyt

asiyecim mervecim nasılsınız kızlar ben slm vermesem siz hiç vermiyosunuz yoksa istemeden kırdımmı sizleri:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

yok be semracım iyiyiz bi problem yok neden kırgın olalım sana ben arada uğrayabiliyorum cnm işler yoğun maalesef kusura bakma emi.

bugün resmen ayakta uyuyorum ya yüzümü de yıkıyorum ama hala aynıyım.

aslıyı da merak ediyorum ya nerde bu kıs inşallah iyidir.

yok be semracım iyiyiz bi problem yok neden kırgın olalım sana ben arada uğrayabiliyorum cnm işler yoğun maalesef kusura bakma emi.

tamam bitanem bir an öyle düşündüm işte hiç laf atmayınca yanlış anlamışım sende k.bakma. aman iyi olunda gerisi önmli değil.kolay gelsin asişim

:)) evet kırdın benii hamiş olmadın bak çok kırıldım:)) yok kız bende aynı asiye durumundayımm..:)
ne var ne yok cnm sende

canım msn si var ama o da kapalı.
İyiyim ama galiba grip olcam çok halsizim bide hapşırıyorum

kızlar ben çıkıyorum yemek yapıcam.hepinize mutlu yıllar. güllerim benim kendinize iyi bakın emi.öpüldünüzzz

:)) evet kırdın benii hamiş olmadın bak çok kırıldım:)) yok kız bende aynı asiye durumundayımm..:)
ne var ne yok cnm sende

tam çıyodum msjını gördüm mervem ne olsun anacım doğum konturol hapı kullanıyrum işte aydan aya bi heyecan yaşıyoduk bu ay oda yok malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…