Umudumuz Umut olsun

iyiyim de çok uykum var kaç gündür hastaneye falan gittik gelen giden oldu bana erken yatamadım uyuyacağım valla işyerinde

cnm okadar gecikmeler önemli değil herkeste olur..çok erken gerçekten ..

emelcim hazırlıklar tamam mı nasılsın?

canım daha erken ya ama tabi istyorsanız inşallah Allah ım kısa zamanda versin size. 1 yıl korunmasız bebek olmazsa doktora git ama unutma.
Abla olacak yaştayım zaten benim kardeşim bile senden büyük ben 28 yaşındayım cnm 2,5 yıllık evliyim biz daha yeni yeni istemeye başladık

kızlar merhaba..gecmısı okuyamadım fazla ama hepınıze cok tesekkur ederım destegınız ıcın dualarınız için..gecen hafta yı hastanede gecırdık kızımla serum takvıyesı gorduk ama sınırlerım cok bozuldu dogum servızınde yattım gelen gecen bırsuru dogum sancısına oncesıne sahıt oldum ve korktumm...buhaftada raporluyum ama yılsonu malum ıs yogun oldugu ıcın gun ıcersınde bıkacsaatlıgıne ıse gelıyorum...sımdılık ikimizde iyiyiz ufak tefek agrılar dısında bolbol yıyoruz..beslenıp buyumemız ıcın ...umarım herkes ıyıdırr...yarın gıremessem hepınıze ıyı yıllar dılıyorum 2009 tum bebıs ısteyenlerı kavustursun meleklerıneee.....

ben melike İnşallah abla Rabbim hepimize Hayırlı Sağlıklı Sıhatli Eli Ayagı Düzgün evlat nasip eder

kızlar merhaba..gecmısı okuyamadım fazla ama hepınıze cok tesekkur ederım destegınız ıcın dualarınız için..gecen hafta yı hastanede gecırdık kızımla serum takvıyesı gorduk ama sınırlerım cok bozuldu dogum servızınde yattım gelen gecen bırsuru dogum sancısına oncesıne sahıt oldum ve korktumm...buhaftada raporluyum ama yılsonu malum ıs yogun oldugu ıcın gun ıcersınde bıkacsaatlıgıne ıse gelıyorum...sımdılık ikimizde iyiyiz ufak tefek agrılar dısında bolbol yıyoruz..beslenıp buyumemız ıcın ...umarım herkes ıyıdırr...yarın gıremessem hepınıze ıyı yıllar dılıyorum 2009 tum bebıs ısteyenlerı kavustursun meleklerıneee.....

canım sanada ıyı yıllar kendıne ve kızına ıyı bak kocaman opuyoruz senı

cnm nazmiyecim çok geçmiş olsun ii olmana çok sevindimmm ..ii yıllar kızınlar beraberr..

Nazmiyecim geçmiş olsun canım Allah bebeğini sana bağışlasın tez zamanda toparlanın inşallah canım.

Sanada iyi yıllar inşallah önümüzdeki yıl bebeğin kucağında olcak. Ben de yengem doğurduğu için doğum aılarına şahit oldum baya korktum ama olsun insan bebeği görünce vazgeçiyo normal doğum bile yaparım be kim tutar beni yeterki sağlığında hayırlı evlat versinm Yarabbim

emelcimm erkek diye herhalde çok kilo almamışsın ne güzell allah kucağınada almayı nasip etsin bizde koyalım inş.

X