Umudumuz Umut olsun

günaydınn şebocum yok cidden.. kızlar bende öğlen çıkcam hem kadı doktoruna hemde kulak burun boğaza çünkü boğazlarımın acısı kaç gündür geçmedi. burnum aksa gam yemicem sadece boğazlarım ağrıo :KK43: işe geri döncem haber ederim gene aklınızda olsun.

günaydın kızlar....aslı iyi olduğunu umuyoruz tez zamanda gelde habersiz bırakma....karın ağrısı bu dönemlerde olur umarım klişe bir ağrıdır....mervecim geçmiş olsun canım sanada sende haberdar et bizi....şebo ve asiye günaydın canlarım....

kızlar gününüz aydın olsun..aslıcım umarım iyisindir..teyzişko geçmiş olsun..sakın regl olmadan doktorun verdiği ilaçları kullanma :))) şebo gülşen asiye umarım sizlerde iyisinizdir...

Ben iyiyim emelcim gülşencim yeğenim çıkıyo hastaneden bugün inşallah.
Aslıyı merak ediyorum Allah ım bebeğini ve aslıyı korusun .
Hamile olan arkadaşlarım dikkatli olun bebeklerinize ve kendinize dikkat edin kar yağdı buz tuttu düşersiniz falan Allah korusun yollarda dikkatli olun sonra burada üzülüyoruz bak ona göre

bende umutla bekliyorum12 aydır tükenmek istemiyorum
cnm tükenmek yok inşallah birgün olcak gelcek bebek..
günaydın kızlar....aslı iyi olduğunu umuyoruz tez zamanda gelde habersiz bırakma....karın ağrısı bu dönemlerde olur umarım klişe bir ağrıdır....mervecim geçmiş olsun canım sanada sende haberdar et bizi....şebo ve asiye günaydın canlarım....

günaydın cnm gelir gelmez haber ederimm..bugün tahlillerimi versem sonucunu sanırım yarın almış olurum yada akşama umuyorum temiz çıkar..

kızlar gününüz aydın olsun..aslıcım umarım iyisindir..teyzişko geçmiş olsun..sakın regl olmadan doktorun verdiği ilaçları kullanma :))) şebo gülşen asiye umarım sizlerde iyisinizdir...

allah iyiliğini kız emii ne dio diyorumm delikafadulden yok kız olcam regl bugün ateşim 36,5 çıktı bakalım bekliyoruz..

buarada kızlar 12.30da kadın doktorumada gözükcem birazdan çıkarımm bilginize.. heyecanlandımm epey bi garip oldum bebeğimi bıraktığım yere gitmek... aman neyseee doktorumunda dediği gibi doğumda da gene burda görüşürüz demişti.. inşallahh ogünlerde gelcek..

olsun kız mervoşum, çıkmadık candan ümit kesilmez...Ama sen iyi olda bebiş nasıl olsa gelecek :)
eee topiğin hatunları nerdesiniz yahuu...kimse müjde vermiyormu.? Günü yaklaşan yok mu? Feyzadan sonra ben verirmişim mutlu haberi (Pöhhh )

kızlar tek tek hepinize süper bi yıl diliyorum allah ne dileğiniz varsa yeni senede versin. Sağlıkla bebişlerinizle kocişlerinizle mutluluklar dilerim. iki sıfır sıfır dokuz hepimize iyi gelsin. ben yarın yokum bugün de erken çıkcam herkese selam hepinizi çok çok öpüyorum

selam kızlar nasılsınız ya sizleri çok özledim girmişken yeni yılınızı kutlayayım bari:)))
2009 bol bebişli geçer inş. sağlıkla huzurla ve bebeklerimizle sizleri çok seviyorum

kızlarrr ben geldimm muayene oldm çok şükür temiz rahim eski haline gelmiş şimdilik sorun yok 6ay denemeden sonra olmazsa doktor takibine gidilcek. 10.gün ile 20.gün günaşırı dedi aklınızda olsun hamişş kalmak isteyenler...bide testler istedi torch ve tsh testleri bunlarada bakılıcak hayırlısı ile temiz çıkarsa 2009 beni bekle diyorummm:))

boğazım içinde faranjit başlangıcı dedi ilaç yazmadı.

Tebrik ederim mervecim hadi hayırlıs olsun inşallah hamiş kalırsın .

Boğazın içinde geçmiş olsun.

Esmacımm ve şebocum sizlerede iyi yıllar canlarım

aminnn cnmm bakalım 2009 bizim yılımız olsun patlatalımm..:)

aslı yok galiba asiyecim ?

Slm kızlar

Bişey sormak istiyorum benim adet düzenim hep 30 gün dü kasım ayında 27 nci gün aralık ayında 33 gün adet oldum neden böyle oldu arkadaşlar bilgisi olan varmı

Mervecim inşallah canım.
Aslı gelmedi ya msn den de takip ediyorum ama yok bende merak ediyorum.
Emelcim hoşgeldin cnm nasılsın bakim bugün...
bynkutluay arkadaşım bazen adet düzeni yaşadığımız duygusallığa bağlı olarak yada diyet spor gibi etkilerden gecikebiliyo yada erken olabiliyo arkadaşım yada vücut hamileliğe hazırlanabiliyor. Mesela bende pco var hep düzensiz

Asiş teşekkürler verdiğin bilgiler için Rabbim sanada şifa verir İnşallah Hayırlısı İnşallah hamileliğe hazırlanıyodur yaşım 18 bu arada

X